18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W USA się nie szczypią....

arto6 • 2015-04-08, 16:37


A "kameruje" się tak :homer:

leonfun

2015-04-09, 08:53
Myślicie że oddanie ośmiu strzałów z broni krótkiej do uciekającego człowieka to kaszka z mleczkiem?
Jedźcie na strzelnicę i sami spróbujcie postrzelać sobie z np. glocka 9mm do nieruchomej tarczy.
Murzyn widocznie miał coś na sumieniu skoro uciekał, normalny i "czysty" człowiek odbywa rozmowę z policjantem a nie bierze nogi za pas i ucieka.

szejq

2015-04-09, 21:37
No ale k***a osiem razy z czego trzy weszło? Przecież płacą mu za skuteczność... No to tak jakby piłkarze pewnej reprezentacji nie potrafili trafić w bramkę... dobra, w sumie...

uho82

2015-04-09, 21:41
-dlaczego go zabiłeś?
-palec mi zadrżał
-osiem razy?

zincum

2015-04-09, 21:42
Jak zwykle. Jak się strzela 8 razy, z tego raz podobno w serce, drugi obok ucha a trzeci w pośladek to znaczy jedno. Ta p*zda strzelać nie potrafi. I nie pieprz o strzelnicy bo on nawet nie miał do niego 10 metrów. Jak zaczął walić bez namysłu, w strzelanie szybkie się bawił?

kszan

2015-04-09, 21:58
Mogl mu jeszcze zwiazac nogi drutem kolczastym, spokojnie przeladowac i wystrzelac drugi magazynek zeby przypadkiem nie wstal

rawpanic

2015-04-09, 22:01
FAKE!
Czarny zblizal sie moonwalking'iem do policjanta

bulla

2015-04-09, 22:18
Po pierwsze to powinien zastrzelić kamerzystę jak widział w jaki sposób trzyma telefon. Po drugie co ma prawo posiadania broni przez cywili do stresu w jakim żyją policjanci? Przecież ten debil zabił go z zimną krwią tylko dlatego, że miał już dość gonienia go i łapania to po prostu wyciągnął broń i go zastrzelił. Cały raport był fałszywy również. Tu nie chodzi o prawo do posiadania broni tylko o prawo w jaki sposób tacy debile są szkoleni, bo jeżeli koleś strzela 8 razy z czego 5 kul leci sobie ch*j wie gdzie i to jeszcze w miejscu publicznym jakim był ten park to k***a coś jest chyba nie tak, nie? Co do posiadania broni ja osobiście jak najbardziej jestem za i nie chce mi się pisać jakie są tego zalety, bo są i to sporo.

Diiii

2015-04-09, 22:24
CTRL+ALT+strzałka w prawo

Bila

2015-04-09, 22:40



Jak na strzelnicy.

lewyskank100g

2015-04-09, 23:00
j***ne policyjne k***isko haffff

zincum

2015-04-09, 23:06
bulla napisał/a:

Po pierwsze to powinien zastrzelić kamerzystę jak widział w jaki sposób trzyma telefon. Po drugie co ma prawo posiadania broni przez cywili do stresu w jakim żyją policjanci? Przecież ten debil zabił go z zimną krwią tylko dlatego, że miał już dość gonienia go i łapania to po prostu wyciągnął broń i go zastrzelił. Cały raport był fałszywy również. Tu nie chodzi o prawo do posiadania broni tylko o prawo w jaki sposób tacy debile są szkoleni, bo jeżeli koleś strzela 8 razy z czego 5 kul leci sobie ch*j wie gdzie i to jeszcze w miejscu publicznym jakim był ten park to k***a coś jest chyba nie tak, nie? Co do posiadania broni ja osobiście jak najbardziej jestem za i nie chce mi się pisać jakie są tego zalety, bo są i to sporo.



Sam sobie przeczysz poniekąd. Ale bez sensu brnąć w taką dyskusję.

A wszystkim, którym się podoba taka reakcja policji życzę, że jak się napie**olą czy będą przy sobie mieli trawkę, coś odpie**oli w łeb i zaczną uciekać jak pokraka (co widać dość wyraźnie) - niech do was walą od razu PK.

jonek00

2015-04-10, 00:45
strzelił 8 razy: 3 strzały ostrzegawcze, 3 w plecy, 1 w dupsko i 1 w ucho dla pewności. dla mnie wszystko się zgadza :P

djted

2015-04-10, 01:33
Przeżył? a tak na poważnie przecież widac wyraznie jak nygus atakuje policjanta :mrgreen:

jezu1

2015-04-10, 09:21
"ja tu widzę samobójstwo"a tak po za konkursem to pewnie kłębiły się glinie od dłuższego czasu myśli żeby kogoś zabić widać że ładuje w jednym celu.

BlckSn

2015-04-10, 10:18
Gdyby to cywil strzelał do murzyna to 3/4 tutaj dostałoby orgazmu. A że zrobił to policjant to gimbusiarskie zj***ne ryje już lament podnoszą.