18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w USA masz przesrane mając fiuta

~Velture • 2022-09-13, 07:33
W stanach to przej***ne się rozwodzić będąc facetem.

Zakładam, że wszyscy znają angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie.


Wiewór

2022-09-13, 14:27
VeIture napisał/a:


Zakładam, że wszyscy znają angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie.



Błędne założenie

:-D

Nie wierze w ta historie.
Może zapomniał powiedzieć ze som był jej czy coś.

Nagar1

2022-09-13, 14:37
tak samo u nas k***a ona zdradzi ty ja zostawisz dzieci przejda do niej kase ty musisz placic nosz k***aaa

michap

2022-09-13, 16:27
W UK to samo wiec nie tylko USA

ellsworth

2022-09-13, 19:45
Serio gościu się żali o opiekę naprzemienną?? Przecież ona tych dzieci nie biła, nie znęcała się nad nimi, tylko zdradzała JEGO. To nie jest absolutnie żaden powód żeby dzieci pozbawiać matki. To, że między dorosłymi się nie poukładało, to tam ch*j. Normalna sprawa, ale gdzie tu sens, żeby karać za to dzieci?

piasekmaster

2022-09-13, 20:32
ellsworth napisał/a:

Serio gościu się żali o opiekę naprzemienną?? Przecież ona tych dzieci nie biła, nie znęcała się nad nimi, tylko zdradzała JEGO. To nie jest absolutnie żaden powód żeby dzieci pozbawiać matki. To, że między dorosłymi się nie poukładało, to tam ch*j. Normalna sprawa, ale gdzie tu sens, żeby karać za to dzieci?



a uczciwe jest ze odebrano mu dom, wszystkie rzeczy, kazano zamieszkać w domu socjalny, to nie on zdradził zonę, to nie on ją oszukał, to ona chciała rozwodu bo sobie znalazła nowego faceta, dlaczego wolno ranić faceta potem jeszcze im odebrać wszystko na co zapracował. a następnie niech płaci przez lata alimenty, k***a skoro dostała dom to nie powinno być alimentów.

Majomir

2022-09-13, 20:42
Jest wyjscie z tej sytuacji i ja tak zrobiłem jak się okazało że mam tak jak u kolegi
Przeklnołem sukę i robię to codziennie niech je diabli .

P4GER

2022-09-13, 20:49
Obsrywy siedźcie na sadolu to na pewno będziecie mieli lepiej niż on w życiu

mit2

2022-09-13, 20:59
Buddaa09 napisał/a:

Czemu *tfu* przed rosyjski?


Bo kacapy to podludzie, a ich język brzmi jak bełkot naj***nego żula. Ukrów tyczy się to w takim samym stopniu.

domel112233

2022-09-13, 21:40
kedzior242 napisał/a:

W życiu nie czytałem takiego wysrywu zakompleksionego człowieka.
Nie, nie każdy musi umieć angielski ale jest to język ,,świata" i zdecydowana większość Polaków dzięki edukacji nie ma z nim najmniejszego problemu a w szczególności z tak prostym jego wariantem jak na tym filmiku.
Nie władają nim roczniki, które miały jeszcze *tfu* rosyjski w szkołach, osoby które uznały, że do niczego się im on w życiu nie przyda i przygłupy co się zasłaniają ,,amerykańską" propagandą i kompleksem p0laka.
Akurat w tw0im przypadku wiadomo w której grupie jesteś



Jak chcesz sobie pogadać w języku "świata" to wypieprzaj do UK, albo USA. Tu jest Polska i tu się mówi po polsku. W ch*ju mam angielski. Uczyłem się co prawda rosyjskiego i niemieckiego, ale nie będę ich używał we własnym Kraju.
A najbardziej wk***iają mnie Niemcy. Dzwoni taki do Polski i on wymaga, żebym to ja znał niemiecki. A jakim ch*jem ja się pytam? To ja we własnym kraju mam się dostosowywać do obcokrajowców? W życiu.

bolego

2022-09-13, 22:18
burunduk napisał/a:

Po ch*ja wrzucać filmik po angielsku jeśli autor go nie przetłumaczy? Czy k***a każdy musi znać ten j***ny angielski? Zrozumcie k***a wreszcie że są ludzie którzy nie znają tak dobrze angielskiego aby rozumiały tak jak np. na tym filmie, osoby powinny być banowane na kilka dni w celu ostrzeżenia że jak następnym razem wrzucą filmik po angielsku bez tłumaczenia (skoro wrzucają to powinny przetłumaczyć) to banicja i elo, dowidzenia nie potrzebujemy takich wysrywów na tym portalu. ZROZUMCIE k***A WRESZCIE że ludzie specjalizują się w życiu w wąskiej profesji dzięki której zarabiają kasę i jak nie muszą się uczyć angielskiego to nie będą się uczyć. Ale oczywiście zaraz przyjdą WIELKIE k***a PANY udające amerykanów "to Ty k***a w tych czasach nie znasz angielskiego", ileż k***a można.



k***a banicja powinna byc za debilizm, jesli przez 10 lat edukacji, wylewajacej sie zeszad angielskiej popkultury ect nie byles w stanie nauczyc sie tego jezyka na tyle, zeby zrozoumiec tego chlopa to znaczy tylko tyle ze jestes isiota i predzej banicja nalezy sie tobie

botersky

2022-09-14, 15:02
burunduk napisał/a:

Po ch*ja wrzucać filmik po angielsku jeśli autor go nie przetłumaczy? Czy k***a każdy musi znać ten j***ny angielski? Zrozumcie k***a wreszcie że są ludzie którzy nie znają tak dobrze angielskiego aby rozumiały tak jak np. na tym filmie, osoby powinny być banowane na kilka dni w celu ostrzeżenia że jak następnym razem wrzucą filmik po angielsku bez tłumaczenia (skoro wrzucają to powinny przetłumaczyć) to banicja i elo, dowidzenia nie potrzebujemy takich wysrywów na tym portalu. ZROZUMCIE k***A WRESZCIE że ludzie specjalizują się w życiu w wąskiej profesji dzięki której zarabiają kasę i jak nie muszą się uczyć angielskiego to nie będą się uczyć. Ale oczywiście zaraz przyjdą WIELKIE k***a PANY udające amerykanów "to Ty k***a w tych czasach nie znasz angielskiego", ileż k***a można.



JPRDL czlowieku, moj syn ledwo skonczyl podstawowke i wie o czym on mowi... Ba, jeszcze mi to przetlumaczyl na hiszpanski , bo takich jezykow sie uczyl w szkole. A Ty, skoro zbijales bąki na najnizszym szczeblu edukacji, nie oczekuj ze inni sie do Ciebie dostsuja. I tak, zrobiles z siebie tym wpisem idiote

Blablablahdkdkzkzks

2022-09-16, 18:45
Nie żeńcie się.
Ale na poważnie.
Zamiast na cyrk zwany weselem, kobietę która was za kilka lat znienawidzi i dzieci które stracicie w sądzie przeznaczcie pieniądze, czas i uwagę na znalezienie pracy którą uwielbiacie robić.
Większość ludzi ma pasje, ale nie wielu ma robotę do której przychodzi BO CHCE przychodzić a nie tylko po to żeby hajs dostawać.

Małżeństwo już dzisiaj nie ma sensu. Feminizm który stworzyły kobiety zniszczył jakikolwiek sens wchodzenia w małżeństwo dla faceta

AdamBrown

2022-09-16, 23:59
Tłumaczę
Ona dostała all of my shit, czyli wszystko i dom, custody, czyli widzenia sa 50/50 czyli po połowie, i to jest jeszcze okej, ale ona dostała równiez dom, a on bedzie musiał sobie coś wynająć, i jeszcze płacić jej alimenty, na jego dzieci, chociaz ona zyjesobie z fagasem, i to Ona go zdradziła.
I to jest jest szit.