18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w USA masz przesrane mając fiuta

~Velture • 2022-09-13, 07:33
W stanach to przej***ne się rozwodzić będąc facetem.

Zakładam, że wszyscy znają angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie.


Kałdi

2022-09-13, 07:43
Gówno zrozumiałem

ruchamdziwki

2022-09-13, 07:57
Żal typa, oby się to nie skończyło tak ze odjebie tą szmate i tego fagasa - szkoda dzieciaków
Stany są tak sp***olonym i zlewaczalym krajem ze szkoda gadac, czasy american dream już dawno poszły się jebac, ja wiem ze nasz kraj jest równie ch*jowy, ale są stany które nawet Polskę potrafią przebić pod względem sp***olenia i ch*jowossci

SlimShady

2022-09-13, 08:53
No sadystyczne w ch*j. Aby to ocenić musielibyśmy się dowiedzieć więcej, tylko co nas to obchodzi? Dopuszczając takie tematy admini zgadzają się by pojawiały się kolejne wysrywy ludzi, którym się nie udało. A potem urzekające historyjki prosto z żalbooka. Nie, nie idźmy w tym kierunku.

021ku

2022-09-13, 11:12
M.in. stąd spadek ilości zawieranych małżeństw: przy obecnym stanie prawnym, przeciętnemu chłopu nie opłaca się zawierać związku małżeńskiego bo on zwyczajnie nic z tego nie będzie miał poza obowiązkami. Instytucja małżeństwa jest rodem z XIXw. Dla przykładu: intercyza powinna być zawierana z automatu podczas podpisywania aktu małżeństwa bo tu ludzie w ch*ja przycinają w obie strony.

marmar

2022-09-13, 11:25
Tak musi być, skoro gościu wrzucił video

to jest nie do podważenia

mocnymarcin5

2022-09-13, 12:25
Jest jedno rozwiązanie na ten problem, ostateczne :D

pazuzu

2022-09-13, 12:40
To nie kwestia usa, W wiekszości państw przy rozwodzenie kobiety mają lepiej, wsród znajomych dużo słyszałem jak przebiegały ich rozwody, gdzie laski wyciągają tylko kase od ex mężów

021ku

2022-09-13, 12:46
pazuzu napisał/a:

To nie kwestia usa, W wiekszości państw przy rozwodzenie kobiety mają lepiej, wsród znajomych dużo słyszałem jak przebiegały ich rozwody, gdzie laski wyciągają tylko kase od ex mężów



Taka cena "monogamii", która podobno jest fundamentem naszej cywilizacji... Monogamia rzecz jasna jest tylko na papierze i tylko dotyczy praw dziedziczenia, reszta to "wolna amerykanka"

burunduk

2022-09-13, 12:50
Po ch*ja wrzucać filmik po angielsku jeśli autor go nie przetłumaczy? Czy k***a każdy musi znać ten j***ny angielski? Zrozumcie k***a wreszcie że są ludzie którzy nie znają tak dobrze angielskiego aby rozumiały tak jak np. na tym filmie, osoby powinny być banowane na kilka dni w celu ostrzeżenia że jak następnym razem wrzucą filmik po angielsku bez tłumaczenia (skoro wrzucają to powinny przetłumaczyć) to banicja i elo, dowidzenia nie potrzebujemy takich wysrywów na tym portalu. ZROZUMCIE k***A WRESZCIE że ludzie specjalizują się w życiu w wąskiej profesji dzięki której zarabiają kasę i jak nie muszą się uczyć angielskiego to nie będą się uczyć. Ale oczywiście zaraz przyjdą WIELKIE k***a PANY udające amerykanów "to Ty k***a w tych czasach nie znasz angielskiego", ileż k***a można.

SlimShady

2022-09-13, 13:04
marmar napisał/a:

Tak musi być, skoro gościu wrzucił video
to jest nie do podważenia



Dokładnie, każdy ch*j mówi że jest dobrym człowiekiem ;) za mało wiemy zresztą nie od tego jest ta strona.

~Velture

2022-09-13, 13:05
burunduk napisał/a:

Po ch*ja wrzucać filmik po angielsku jeśli autor go nie przetłumaczy? Czy k***a każdy musi znać ten j***ny angielski? Zrozumcie k***a wreszcie że są ludzie którzy nie znają tak dobrze angielskiego aby rozumiały tak jak np. na tym filmie, osoby powinny być banowane na kilka dni w celu ostrzeżenia że jak następnym razem wrzucą filmik po angielsku bez tłumaczenia (skoro wrzucają to powinny przetłumaczyć) to banicja i elo, dowidzenia nie potrzebujemy takich wysrywów na tym portalu. ZROZUMCIE k***A WRESZCIE że ludzie specjalizują się w życiu w wąskiej profesji dzięki której zarabiają kasę i jak nie muszą się uczyć angielskiego to nie będą się uczyć. Ale oczywiście zaraz przyjdą WIELKIE k***a PANY udające amerykanów "to Ty k***a w tych czasach nie znasz angielskiego", ileż k***a można.



Chcesz aby ci to przetłumaczyć?

mit2

2022-09-13, 13:15
Przecież w Polsce jest bardzo podobnie. Sądy w razie rozwodu przeważnie oddają dzieci matkom.
Mam taki przykład w dalszej rodzinie.

kedzior242

2022-09-13, 14:05
burunduk napisał/a:

Po ch*ja wrzucać filmik po angielsku jeśli autor go nie przetłumaczy? Czy k***a każdy musi znać ten j***ny angielski? Zrozumcie k***a wreszcie że są ludzie którzy nie znają tak dobrze angielskiego aby rozumiały tak jak np. na tym filmie, osoby powinny być banowane na kilka dni w celu ostrzeżenia że jak następnym razem wrzucą filmik po angielsku bez tłumaczenia (skoro wrzucają to powinny przetłumaczyć) to banicja i elo, dowidzenia nie potrzebujemy takich wysrywów na tym portalu. ZROZUMCIE k***A WRESZCIE że ludzie specjalizują się w życiu w wąskiej profesji dzięki której zarabiają kasę i jak nie muszą się uczyć angielskiego to nie będą się uczyć. Ale oczywiście zaraz przyjdą WIELKIE k***a PANY udające amerykanów "to Ty k***a w tych czasach nie znasz angielskiego", ileż k***a można.



W życiu nie czytałem takiego wysrywu zakompleksionego człowieka.
Nie, nie każdy musi umieć angielski ale jest to język ,,świata" i zdecydowana większość Polaków dzięki edukacji nie ma z nim najmniejszego problemu a w szczególności z tak prostym jego wariantem jak na tym filmiku.
Nie władają nim roczniki, które miały jeszcze *tfu* rosyjski w szkołach, osoby które uznały, że do niczego się im on w życiu nie przyda i przygłupy co się zasłaniają ,,amerykańską" propagandą i kompleksem p0laka.

Akurat w tw0im przypadku wiadomo w której grupie jesteś ;)

Buddaa09

2022-09-13, 14:20
kedzior242 napisał/a:

W życiu nie czytałem takiego wysrywu zakompleksionego człowieka.
Nie, nie każdy musi umieć angielski ale jest to język ,,świata" i zdecydowana większość Polaków dzięki edukacji nie ma z nim najmniejszego problemu a w szczególności z tak prostym jego wariantem jak na tym filmiku.
Nie władają nim roczniki, które miały jeszcze *tfu* rosyjski w szkołach, osoby które uznały, że do niczego się im on w życiu nie przyda i przygłupy co się zasłaniają ,,amerykańską" propagandą i kompleksem P0laka.
Akurat w tw0im przypadku wiadomo w której grupie jesteś



Czemu *tfu* przed rosyjski? Przecież to ładny język jest. Ja w szkołach podstawowej i gimnazjum uczyłem się 3 języków, a w liceum doszedł mi 4 język. Polski, angielski, rosyjski i niemiecki. W tych czasach jakie nadchodzą najprawdopodobniej priorytetem w nauczaniu bedzię *ptfu* ukraiński, także nic tylko współczuć obecnym uczniom.