18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W UK nadal STABilnie...

~DMT • 2019-12-19, 09:33
Dwójka nastolatków została poważnie ranna w wyniku ataku z udziałem noża, podczas jarmarku bożonarodzeniowego w jednej z galerii w Birmingham.



Więcej na temat tego "incydentu"




Główne media oczywiście nie podają jakiej narodowości, oraz wyznania był sprawca.

Ja obstawiam, że był to buddysta z Shaolin i wpadł na wyspy trochę potrenować... :mrgreen:

poligon6

2019-12-19, 09:48
A w tym ciemnym katolandzie zwanym Polska cisza i spokój. Jakby jakis muslim wywinał numer to w tym samym dniu byłby dżichad i sp***alaliby jak szczury.

Oni to instynktownie czuja, na ile moga sobie pozwolic. Im ich wiecej tym bardziej właza na łeb, zwłaszcza że burmistrzem w Londynie jest typ, który twierdzi że zamachy to normalny element zycia w miescie.

~Velture

2019-12-19, 12:28
"due to an incident"

No tak, to są już u nich incydenty. Lewaki zakazały nazywać rzeczy po imieniu i jak powiesz, że to muzułmanin zaatakował to będzie, że mowa nienawiści i przestępstwo... całe szczęście, że skończyło się na incydencie :roll:

poligon6

2019-12-19, 12:34
Wiewór napisał/a:

Nie trzeba nam muslimów. Polskie dzikusi radzą sobie równie dobrze.



Kraków to ewenement na skale kraju, tam ludzie lataja z tasakiem w kształcie lajkonika. W zasadzie struktura społeczna przypomina miasta na zachodzie. Białe centrum i Nowa Huta gdzie zlazło sie najgorsze bydło z całego kraju i wydało potomstwo.

Wiewór

2019-12-19, 12:36
@up nikt mnie tak nie bawi jak ty hahaha. Dobry bait.


Stonka

2019-12-19, 15:43
Bywałem w Birmingham przy okazji Ifsec - tarów dla rynków cctv i sswin. Już kilka lat temu było tam beżowo. To miasto jest już stracone...

żmij

2019-12-19, 15:50
@up

Co Ty gadasz? Czarni mieszkają tam od wczesnego średniowiecza! :D

krasnal_hałabała

2019-12-19, 18:11
Nie jest kwestią narodowości, wiary ni rasy kto bydło a kto człek, w każdym narodzie znajdą się i dobrzy ludzie i sk***ysyny.

mygyry

2019-12-19, 19:14
Pastafarianom już całkiem odpie**ala

krasnal_hałabała napisał/a:

Nie jest kwestią narodowości, wiary ni rasy kto bydło a kto człek, w każdym narodzie znajdą się i dobrzy ludzie i sk***ysyny.



To jest oczywiste natomiast rasowo i wyznaniowo można określić ilość sk***ysyństwa

KingKamil1986DC

2019-12-19, 19:36
Stonka napisał/a:

Bywałem w Birmingham przy okazji Ifsec - tarów dla rynków cctv i sswin. Już kilka lat temu było tam beżowo. To miasto jest już stracone...



Kolejny polski półgłówek, który myśli, że czarni i beżowi żyją w Anglii od paru lat,zanim polska szarańcza rozlazła się po tym kraju to oni mieszkali już tam od setek lat,doedukujcie sie w końcu łyse półgłówki spod znaku 1944 pamiętamy inne takie gówna hahaha

ePeeL

2019-12-19, 21:15
krasnal_hałabała napisał/a:

Nie jest kwestią narodowości, wiary ni rasy kto bydło a kto człek, w każdym narodzie znajdą się i dobrzy ludzie i sk***ysyny.



Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.

ellsworth

2019-12-19, 21:19
poligon6 napisał/a:

A w tym ciemnym katolandzie zwanym Polska cisza i spokój. Jakby jakis muslim wywinał numer to w tym samym dniu byłby dżichad i sp***alaliby jak szczury.
Oni to instynktownie czuja, na ile moga sobie pozwolic. Im ich wiecej tym bardziej właza na łeb, zwłaszcza że burmistrzem w Londynie jest typ, który twierdzi że zamachy to normalny element zycia w miescie.



A po ch*j mają tu coś robić, jak u nas wystarczy ekipa rodzimych "fachowców" co wysadza ośmioosobową rodzinę razem z domem w powietrze?

żmij

2019-12-19, 21:21
KingKamil1986DC napisał/a:

od setek lat



Parę setek, chłopcze, chlapnęła Twoja mama na wieść o ciąży.

:homer:

KingKamil1986DC

2019-12-19, 22:20
żmij napisał/a:

Parę setek, chłopcze, chlapnęła Twoja mama na wieść o ciąży.



Poczytaj o kolonizacji przez Anglików, Portugalczyków, Francuzów, Holendrów i kiedy pierwsi czarni trafili do Europy.Tak tak polaczki- czarny gość w Anglii to bardziej SWÓJ niż przepity polaczek czyszczący kible za 6 funtów za godzinę

:->