18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W UK nadal STABilnie...

~DMT • 2019-12-19, 09:33
Dwójka nastolatków została poważnie ranna w wyniku ataku z udziałem noża, podczas jarmarku bożonarodzeniowego w jednej z galerii w Birmingham.



Więcej na temat tego "incydentu"




Główne media oczywiście nie podają jakiej narodowości, oraz wyznania był sprawca.

Ja obstawiam, że był to buddysta z Shaolin i wpadł na wyspy trochę potrenować... :mrgreen:

żmij

2019-12-19, 22:29
KingKamil1986DC napisał/a:

Poczytaj o kolonizacji przez Anglików, Portugalczyków, Francuzów, Holendrów i kiedy pierwsi czarni trafili do Europy.Tak tak polaczki- czarny gość w Anglii to bardziej SWÓJ niż przepity polaczek czyszczący kible za 6 funtów za godzinę



Rozumiem twoje złe doświadczenia z brytyjskich wychodków, w dodatku skojarzone z FAS, ale weź, nie pie**ol już smutów, chłopczyku.
Taki ci zapodam klin, do przemyślenia; wiesz, że do 1935 roku w Europie czarnych trzymano w ogrodach zoologicznych? Tacy to bracia ;)

muchozol89

2019-12-19, 23:37
Ma ściera farta że nie było jakiegoś Polaka z kłem wieloryba


Stonka

2019-12-19, 23:52
KingKamil1986DC napisał/a:

Kolejny polski półgłówek, który myśli, że czarni i beżowi żyją w Anglii od paru lat,zanim polska szarańcza rozlazła się po tym kraju to oni mieszkali już tam od setek lat,doedukujcie sie w końcu łyse półgłówki spod znaku 1944 pamiętamy inne takie gówna hahaha


Łysymi półgłówkami w koszulkach pw brzydzę się tak samo jak twoją matką. ku*asiarzu brytole przyjmowali kolorowych do siebie płacąc za kolonializm. To, że p*zdy nie wystawiasz ze świniarni, w której zarabiasz na nędzną egzystencję nie oznacza, że każdy jedzie do uk za pracą. Setki lat - chyba jako służba albo ciekawostka w zoo

krasnal_hałabała

2019-12-20, 13:47
ePeeL napisał/a:

Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.



Anders Breivik to muzułmanin, od kiedy?

poligon6

2019-12-20, 14:14
krasnal_hałabała napisał/a:

Anders Breivik to muzułmanin, od kiedy?



On tylko niepotrzebnie podłozył bombe w Oslo. Tam zgineły przypadkowe osoby. Natomiast na wyspie leczył przyczyne zarazy nie skutek.

krasnal_hałabała

2019-12-20, 18:47
poligon6 napisał/a:

On tylko niepotrzebnie podłozył bombe w Oslo. Tam zgineły przypadkowe osoby. Natomiast na wyspie leczył przyczyne zarazy nie skutek.



Popierasz morderstwo?

poligon6

2019-12-20, 21:58
krasnal_hałabała napisał/a:

Popierasz morderstwo?



Popieram np zabicie Hitlera i Stalina jak był młody.

Siloop

2019-12-21, 11:47
Mieszkałem 2 lata niedaleko birmingham i to co sie dzieje w UK, a szczegolnie w tej ,,przemyslowej" czesci to masakra. Materialnie zyje sie bez porownania lepiej, ale stwierdzilem, ze hajs nie jest wszystkim i jebnąłem to w p*zdu i wrocilem do Polski.

krasnal_hałabała

2019-12-24, 11:21
poligon6 napisał/a:

Popieram np zabicie Hitlera i Stalina jak był młody.



Pytam czy popierasz działania Breivika?