18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W UK identycznie jak w Szwecji

phrontch • 2020-06-07, 12:01
Czy niedługo policja będzie opie**alać berło czarnym protestującym




donkapusta

2020-06-07, 20:27
k***a jaka bekę musi mieć Putin z tego tatałajstwa i ludzi bez honoru i godności.
Cóż, mam nadzieję, że w Polsce nie dożyję takiej sytuacji.

sebol80

2020-06-07, 20:44
Macx83wwww napisał/a:

Upadek cywilizacji, teraz dopiero anarchiści i wszelakiej maści patolstwo, będą się czuli bezkarni.



A loda też robią

Dukenstein

2020-06-07, 21:17
Gliniarzy wyj***ć z roboty na zbity pysk za sympatyzowanie z kryminalistami, komunistami i śmieciem ludzkim. Niedojeby..

Hokus3k

2020-06-07, 21:37
Nosz k***a nie wierze :D hahaha to już jest faktycznie koniec świata..

sadefro

2020-06-07, 21:47
h*j tam nie wiem jak wy ale ja nie dożyję czasów kiedy tu w pl bedzie h*jnia więc no co wam powiedzieć powodzenia

Ustanack

2020-06-07, 22:43
Zaraz bedzie legalne białe niewolnictwo

brylant1412 napisał/a:

ciekawe czy polacy na zmywakach też klękają



na zmywakach nie ...u nas w kraju się k***y kładą na ziemi i protestują , bo zaj***li jakiegoś czarnego , jak paralizatorami zabili u nas chłopaka to jakoś cisza była . Poj***na moda , co w stanach to trzeba powielać

pankruk

2020-06-07, 22:48
donkapusta napisał/a:

k***a jaka bekę musi mieć Putin z tego tatałajstwa i ludzi bez honoru i godności.
Cóż, mam nadzieję, że w Polsce nie dożyję takiej sytuacji.



Rosjanie też mają swoje problemy bo żyją w ogromnym, wielokulturowym kraju i gdyby ktoś chciał to już dawno by im odpalono jakąś wewnętrzną wojenkę na tle religijnym czy rasowym. Ciesz się, że tak roztropny facet jak Władimir jest tam u władzy bo dopóki jest on to ze wschodu nie grozi nam niebezpieczeństwo wbrew temu co się pie**oli w tv.

zolty1975

2020-06-08, 00:45
To nie może być prawda .

Adae

2020-06-08, 00:49
Glos oddany na kazdego poza Andrzejem Duda oznacza wprowadzanie tej samej sytuacji w Polsce. Kazdy kandydat poza nim opowiada sie za "roznorodnoscia". Nawet Bosak sie spedalil w wyscigu do koryta.

Dukenstein napisał/a:

Gliniarzy wyj***ć z roboty na zbity pysk za sympatyzowanie z kryminalistami, komunistami i śmieciem ludzkim. Niedojeby..



Chyba cos ci sie poj***lo, na zachodzie, i w Polsce w miastach takich jak Poznan, Gdansk, Wroclaw i Warszawa takie zachowania są oczekiwane.

Sorien

2020-06-08, 02:47
Ciekawe czy wyobrażali sobie że klęczą na karku jakiegoś naćpanego, zatrzymanego czarnego ...

Voldmar

2020-06-08, 15:16
Ni ch*ja bym nie uklęknął. Gdzie honor ja się pytam? Nie o taką europę nic nie robiłem.
Może ktoś z sadoli się wypowie, jakie są prognozy na przyszłość?
Czy nasze gówniaki czeka jakaś sensowna przyszłość?

piotrekt1976

2020-06-08, 15:47
Co tu sie odjabało ? Od razu wszystkich tych pozal sie boze " policjantow" wywalilbym z roboty na zbity pysk. Zszargali uniform policjanta i taka jest prawda .

luxpiotr

2020-06-08, 17:15
Głosujcie na pajaca Trzaskowskiego i jego partię ciot, to zrobią z Polski to samo.