18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W UK identycznie jak w Szwecji

phrontch • 2020-06-07, 12:01
Czy niedługo policja będzie opie**alać berło czarnym protestującym




freaky

2020-06-07, 15:47
Wściekacie się, że zachodnia policja ulega emocjom i daje sobą pomiatać. Ale wy też dajecie się wciągnąć w ten obłęd i całą winą za tę sytuację obarczacie murzynów. A przecież to jedynie stado bezmyślnych baranów, które są odpowiednio zmanipulowane i wykorzystane. Pytanie kto jest pasterzem?

boo

2020-06-07, 15:51
freaky napisał/a:

Wściekacie się, że zachodnia policja ulega emocjom i daje sobą pomiatać. Ale wy też dajecie się wciągnąć w ten obłęd i całą winą za tę sytuację obarczacie murzynów. A przecież to jedynie stado bezmyślnych baranów, które są odpowiednio zmanipulowane i wykorzystane. Pytanie kto jest pasterzem?



Jak zawsze zydostwo

przemod5

2020-06-07, 17:18
Co tu się odj***ło?

Attero132

2020-06-07, 17:51
Niech jakaś asteroida nas zmiecie i zacznijmy od początku

brylant1412

2020-06-07, 18:12
ciekawe czy polacy na zmywakach też klękają

Salomonkrol

2020-06-07, 18:26
Oglądając to, poczułem taki wstyd, że nie mogłem dotrwać do końca.

killua

2020-06-07, 18:33
Akurat brytole to mają za co murzynów przepraszać i to wcale tak dużo czasu nie minęło ;)

Gwardek

2020-06-07, 18:51
Bushido21 napisał/a:

Mam nadzieję, że w Polsce, to nie przejdzie.



Może, to nie przejdzie, bo u nas nie ma tylu bambusów co za granicą ale już dymanie w kake obywateli przez kaczego ch*ja a wcześniej proniemiecką szuję jak najbardziej przechodzi i te dwie opcje polityczne mieszające polaków z błotem dalej mają jakieś 75% poparcia :D

Kraj pomyleńców.

suchysongoful

2020-06-07, 18:52
czytalem ze koniec swiata ktory mial byc 2012 , ma byc tak naprawde w 2020 hehe . Niby jacys goscie co robili kalendarz w 1500 ktoryms roku walneli sie o 8 lat .[/quote]

Generalnie to mamy rok 2025 lub 2026 wg datowania biblijnego także ten teges.

Chyba trochę bardziej jest to zagmatwane



aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-07, 18:57
killua napisał/a:

Akurat brytole to mają za co murzynów przepraszać i to wcale tak dużo czasu nie minęło



W zasadzie na zachód od Odry to każdy kraj ma za co. Z wyjątkiem Szwajcarii i maleńkich państw typu Luksemburg...
A w Brukseli wciąż jest pomnik Leopolda II...

pyotreck

2020-06-07, 19:01
Zapisałem się na kurs obsługi broni palnej. Goryle żywego mnie nie wezmą. Mam nadzieję że to jeszcze trochę potrwa zanim przyjdą razem z kozojebc.ami. Do tego czasu się przygotuje.

MasterSlayer

2020-06-07, 19:19
Co jeszcze jankesi muszą odpie**olić, żeby wszyscy stulejarze z USA USA USA na ustach przestały polerować ich berło ... Poczytajcie se o tamtejszej policji, nawet same statystyki, no i może co oznacza wogóle ten gest załączony na filmiku, zamiast klepać w tą biedną klawiaturę.

ps. po Wasze obsrane gacie nawet uchodźcom sie nie chciało do Polski swego czasu ruszać, także tymbardziej nie macie się czego bać ze strony BLACK LIVES MATTER

trebles121

2020-06-07, 19:43
Zgredosław napisał/a:

co sie odpiexdala lewactwo w szeregach policji wszystkich do utylizacji razem z blakami



no smutne no ale żeby przypomnieć status białego człowieka i to ze to murzyn w europie sie ma kłaniać białemu, a nie na odwrót trzeba będzie zrobić rzeź bo to pójdzie już tylko w drugą stronę i fekaloskórzy bedą chcieli nas zdominować a dobrowolnie się już do afryki nie wrócą,

HANBA dla tych bialasow co klekaja murzynom 0 godnosci czlowieka 0 poszanowania i ciezkiej pracy ich bialych braci tacy ludzie powinni wypie**alac z nimi do afryki


wstyd i hanba

zegar tyka



AdamBrown

2020-06-07, 20:15
freaky napisał/a:

Wściekacie się, że zachodnia policja ulega emocjom i daje sobą pomiatać. Ale wy też dajecie się wciągnąć w ten obłęd i całą winą za tę sytuację obarczacie murzynów. A przecież to jedynie stado bezmyślnych baranów, które są odpowiednio zmanipulowane i wykorzystane. Pytanie kto jest pasterzem?



Soros? Bill G.?