18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Turcji...

Jo...........23 • 2018-05-05, 23:49
...lepiej pamiętać o opłacie parkingowej...


ellsworth

2018-05-06, 20:01
Velture napisał/a:

@up
Już dawno temu udowodniono - jakoś się to zjawisko nazywa - że im więcej osób wokół jakiegoś zdarzenia tym mniejsza szansa na reakcję bo każdy myśli, że ktoś inny coś zrobi i przez to nikt nic nie robi licząc na pozostałych.


Nazywa się to Rozporoszenie odpowiedzialności

dmnkzl

2018-05-06, 20:13
Tyle ludzi powinno bez problemu rozpie**olić tego typa. Na koniec jak ten sobie poszedł to wszyscy się rozeszli, a jakaś typiara robi fotke konającemu gościowi żeby się pochwalić na insta. No k***a...

saves

2018-05-06, 20:20
O takie krzewienie kultury walczy eurolewactwo?

niemamskarpet.

2018-05-06, 21:18
j***ć całą tą patologiczną kulturę....

JackRussell

2018-05-06, 22:41
Sztuki walki gołe pięści żaden z was nie nosi gazu niewolnicy że wam tylko gołe pięści na myśl przychodzą?

kokos1993

2018-05-06, 23:10
JackRussell napisał/a:

Sztuki walki gołe pięści żaden z was nie nosi gazu niewolnicy że wam tylko gołe pięści na myśl przychodzą?


Już to widzę, chwytasz za butelke wyciągasz przed siebie i psikasz lepką substancją w oczy gościowi który podnosi nóż do ciosu, to musi się udać, zapiecze mu oczy i sparaliżuje, chwile potem taplasz się w swojej krwi i umiersz z gazem w ręku. Na szał nic nie poradzi, lepiej uciekać. Gaz ewentualnie może służyć jako prewencja, a nie gdy ktoś na ciebie idzie z niebezpiecznymi narzędziami w dłoni.

r061071

2018-05-06, 23:44
kokos 1993 r*chasz sie czy trzeba z toba za reke pochodzic?a tak powaznie to zaloz tornister i do szkoly zapie**alaj bo gazem dostaniesz

kokos1993

2018-05-07, 00:22
up. Czuj się bezpieczny, wole niezawodną pałkę teleskopową.

Jankulowski2015

2018-05-07, 00:30
Kop na ryj jak się pochyla nad nim i po sprawie,cioty dookoła i ch*j.

solltys

2018-05-07, 00:38
Nie będę się zgrywał na nie wiadomo kogo chociaż pewnie więcej razy miałem w swoim życiu przej***nych akcji do utraty przytomności niż ktokolwiek tu zgromadzony ale powiem tak ... Z pięściami bym się na niego nie rzucił ale była jedna okazja na tym filmiku, taka jedna konkurenta kiedy można było mu idealnie skoczyć z butem na ryj (co osobiście jak znam siebie bym wykorzystał), nawet jeśli by jakimś cudem nie stracił przytomności to na pewno byłby ogłuszony a jak chyba każdy z nas wie w większości przypadków gdy jeden się rzuci to reszta też to robi, wystarczy ten impuls. Ale jak wspomniałem nie mam zamiaru się zgrywać na nie wiadomo kogo a i szanuję fakt że nie każdy jest na tyle odważny i by zaryzykował, w sumie mało jest takich osób, zazwyczaj ludzie wolą się nie narażać nikomu i po prostu to rozumiem i nie neguję bo każdy jest inny a jedynie proszę Was abyście nie oceniali innych przez pryzmat samych siebie.

Erni90

2018-05-07, 01:04
ale wy jesteście poj***ni. szczególnie Velture bo ch*j wie czym to Velture jest :P . Nic dziwnego że Polska umiera bo ma takich p*zdusiów jak Velture

Wiewór

2018-05-07, 07:52
Takafura napisał/a:


Ale z metrową rurką już bardziej kuszące, prawda 8-)


Jak bym miał broń palną to bym mu odstrzelił baniak. Z rurką też bym nie poszedł. Mam rodzinę i zbyt wiele do stracenia. Od łapania bandytów jest policja. Takie jest życie.

Erni90 napisał/a:

ale wy jesteście poj***ni. szczególnie Velture bo ch*j wie czym to Velture jest :P . Nic dziwnego że Polska umiera bo ma takich p*zdusiów jak Velture


Nie często się z nim zgadzam ale jego podejście jest racjonalne.
Cmentarze są pełne bohaterów.

roczak6

2018-05-07, 10:04
Wszyscy gapie zachowali się zgodnie z pierwszą i podstawową zasadą ratowania komuś życia. Nie można ratować komuś życia narażając swoje. Atak na szaleńca z nożem jest narażeniem swojego życia. Jedyne co mogli i uczynili, to uspakajanie szaleńca.

MadDave

2018-05-07, 11:36
Jeśli to nie byłby mój bliski to szczerze mówiąc bałbym się podejść - raz że nie wiadomo czy koleś nie jest pod wpływem narkotyków a dwa że podczas bohaterskiej szamotaniny mogło by się okazać że się przeliczyłem i agresor jest ode mnie silniejszy i bym tym samym zrobił przykrą niespodziankę rodzicom którzy musieli by mnie pochować.
Jedyna hipotetyczna sytuacja w której mógłbym zareagować jest taka że posiadałbym broń której użycie mogło by go obezwładnić ze 100% szansą. I umiałbym użyć tej broni w taki sposób żeby nie zrobić sobie oraz komuś krzywdy- a nie jest to takie proste na jakie się wydaje.

Najwięcej byście pomogli oddalając się na bezpieczną odległość i dzwoniąc na policję a ktoś inny po karetkę. Nie macie pewności czy taki osobnik nie rzuci się na pierwszą lepszą osobę w grupce zesranych gapiów. Lub tego na tyle głupiego który będzie chciał rzucić się z gołymi łapami.

TB303

2018-05-07, 15:02
Erni90 napisał/a:

ale wy jesteście poj***ni. szczególnie Velture bo ch*j wie czym to Velture jest :P . Nic dziwnego że Polska umiera bo ma takich p*zdusiów jak Velture


Instynkt samozachowawczy - mówi ci to coś? Oczywiście, że nie, do tego trzeba mieć przynajmniej przeciętny iloraz inteligencji. A jako osoba z IQ=60 raczej nie wiesz o czym piszę.