18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Turcji...

Jo...........23 • 2018-05-05, 23:49
...lepiej pamiętać o opłacie parkingowej...


czakalakax

2018-05-06, 00:10
zamiast mu przywalic cegla w leb to sie modla ?

Erni90

2018-05-06, 01:22
no własnym oczom nie wierzę ludzie się patrzą jak jeden drugiego zabija i nic. Mam nadzieję, że i kogoś z ich bliskich ktoś odjebie to wtedy będzie lament. łojoj łolaboga czego nikt nie reagował i takie tam

rysiek2537

2018-05-06, 01:54
@up
Już widzę jak rzucasz się z gołymi rękoma na jakiegoś pojeba z nożem...

r061071

2018-05-06, 02:09
up rysia nie zabieraj glosu jak masz picze w miejscu wacka

CoJaTamKurwaWiem

2018-05-06, 05:07
Jod123 napisał/a:

W Turcji lepiej pamiętać o opłacie parkingowej...



Mnie to bardziej wygląda na niezapłacony abonament radiowo-telewizyjny...


~Velture

2018-05-06, 08:42
Erni90 napisał/a:

no własnym oczom nie wierzę ludzie się patrzą jak jeden drugiego zabija i nic. Mam nadzieję, że i kogoś z ich bliskich ktoś odjebie to wtedy będzie lament. łojoj łolaboga czego nikt nie reagował i takie tam


r061071 napisał/a:

up rysia nie zabieraj glosu jak masz picze w miejscu wacka


Wy sobie k***a kupcie peleryny, lateksowe wdzianko i wymyślcie nazwy swoich superbohaterów k***a hirosi za pięćdziesiąt groszy.
:homer:

Jakiś pojeb skacze w miejscu publicznym w biały dzień do typka i go zabija drąc mordę i mając szał w oczach a wy byście k***a pewnie ochoczo z gołymi łapami do niego podbili niczym k***a rycerz na białym koniu, bez chwili zawahania, i mu wpuścili sp***ol nie bojąc się, że wam przypadkowo zasadzi tak kosę, że nawet święty boże nie pomoże.

pie**olnijcie się k***a co piszecie... :homer:

tarcer123

2018-05-06, 09:07
No sorry ale jest tam kilku Dobrze zbudowanych gości i nie potrafią razem spacyfikować jednego pojeba, tylko stoją i patrzą jak kogoś zabija.

Trochę kojarzy mi się to z polskimi sebixami po siłowni. Do równie silnego nie podskoczy tylko do wiatraka albo kobiety.
Gdyby wszyscy tam obecni ruszyli jednocześnie na tego chłystka z nożem to zrobili by z niego miazgę.

Ciężko mi powiedzieć jak zachowałbym się dokładnie w takiej sytuacji ale odwracając rolę to ja sam nie chciałbym żeby mnie ktoś zadzgał na śmierć na oczach gawędzi...

Dla oprawcy widzę szubienicę lub krzesełko.

~Velture

2018-05-06, 09:56
@up
Już dawno temu udowodniono - jakoś się to zjawisko nazywa - że im więcej osób wokół jakiegoś zdarzenia tym mniejsza szansa na reakcję bo każdy myśli, że ktoś inny coś zrobi i przez to nikt nic nie robi licząc na pozostałych.

Sonal

2018-05-06, 14:04
Z goły rękami nie - ale jak był schylony - to gościu stojący pod kamerką mógł mu z partyzanta przyj***ć kopa prosto w ryj, jak Lewandowski karnego, i chyba wyłączyłby mu światło na dosyć długo.
Problem byłby - gdyby źle trafił.
I takie miałbym dylematy - przypie**alać kopa (ale szansa tylko jedna) czy nie.
Nie wiem co bym uczynił będąc tam w trakcie tego zabójstwa.
Po drugie miałby obawy czy kop nie byłby za mocny, zakończony zgonem/kalectwem zabójcy i konsekwencjami dla mnie. Nad tym też bym myślał.
Co innego gdyby ofiara była mi osobiście znana, albo należała do mojej rodziny. Wtedy k***a nie byłoby zastanawiania.

Jo...........23

2018-05-06, 14:18
Uuuup
Tak jak napisałem.
Facet nie opłacił parkingu, więc poniósł konsekwencje.
Może u nich to norma i stąd brak reakcji innych?
To islam. U nich nasza logika się nie sprawdza...

Wiewór

2018-05-06, 15:08
Erni90 napisał/a:

no własnym oczom nie wierzę ludzie się patrzą jak jeden drugiego zabija i nic. Mam nadzieję, że i kogoś z ich bliskich ktoś odjebie to wtedy będzie lament. łojoj łolaboga czego nikt nie reagował i takie tam


To atakuj psychola z nożem z gołymi rękami.

Takafura

2018-05-06, 18:15
tarcer123 napisał/a:


Ciężko mi powiedzieć jak zachowałbym się dokładnie w takiej sytuacji ale odwracając rolę to ja sam nie chciałbym żeby mnie ktoś zadzgał na śmierć na oczach gawędzi...


Pocieszę Cie lub nie, ale statystycznie rzecz biorąc my i reszta sadoli zachowała by się tak samo jak ci gapie. Nie ćwiczymy sztuk walki, nie mamy opracowanych scenariuszy działania w sytuacjach granicznych ( zagrożenie życia).

Abraxus napisał/a:


To atakuj psychola z nożem z gołymi rękami.


Ale z metrową rurką już bardziej kuszące, prawda 8-)

r061071

2018-05-06, 19:15
velture nie chce mi sie z taka ciota jak ty polemizowac spiepszaj do compa postukac w klaisze lub swojego wacka

filozof od pie**olenia o niczym