18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W światy tanków gra tak

~Velture • 2023-04-30, 23:57
Wrócił z wojny ale brakuje mu emocji :amused:


Siriuz

2023-05-02, 07:45
Andrzejas napisał/a:

Jak mi się spodoba, to sobie Abramsa zaparkuję pod płotem



Naiwny głupek. Musisz być jeszcze młody skoro życie nie pokazało Ci "co sobie możesz pod płotem". Ktoś tu już wcześniej napisał, że gwarantem bezpieczeństwa jest posiadanie broni atomowej. Powiedz mi dlaczego Polska wciąż nie posiada takiej. W końcu to nasze podwórko i możemy robić sobie co nam się podoba, prawda?

Gamcio1990

2023-05-02, 11:16
VeIture napisał/a:

Ty no k***a ale jak gardzę banderą to tutaj trochę pie**olisz panie. Ukraina nigdzie k***a nie weszła do nikogo zbrojnie tylko 9 lat temu na nią napadły ruskie zielone ludziki aneksując sobie k***a ogromną część a teraz k***a znów weszli rok temu jak po swoje bo mogą wszystko, tak samo jak amerykańce które zdestabilizowały cały bliski wschód.



O czym Ty piszesz... Przecież Rosja została zmuszona do tego ataku przez działania USA... Dlaczego reprezentant rządu Beaty Szydło w 2016 roku podpisał umowę między naszymi państwami na mocy której Polska zgodziła się udostępniać zasoby całego państwa Ukrainie w przypadku konfliktu zbrojnego? Dlatego że taki rozkaz dostaliśmy od USA - a oni doskonale wiedzieli co będzie później. Takie wojny nie wybuchają z dnia na dzień tylko są przygotowywane latami.
Putin nie mógł stracić Ukrainy na rzecz USA, tak jak kiedyś USA nie chciała Moskali na Kubie....

koolowsky

2023-05-02, 21:04
~VeIture napisał/a:

Zasadniczo wszystkie wojny są spowodowane przez niesamowicie nieliczne jednostki.
99% osób na świecie chce k***a sobie żyć w świętym pie**olonym spokoju i zasadniczo wystarcza im póki mają co jeść, gdzie żyć i za co się bawić w wakacje oraz żeby dzieci były szczęśliwe.
Tych wojen nie wywołują zwykli ludzie ale oni na nich giną. Nikt z tych co walczą o wojnę nie idzie tam walczyć ani ich dzieci tam nie giną.
Po prostu są tacy którzy nieważne jak dużo będą mieć to i tak im k***a będzie za mało. Jakby cała planetę mieli dla siebie i wszystkie bogactwa to i tak byłoby im za mało.



dawno takiego pie**olenia nie słyszałem. kacapskie szczury sa chore na nacjonalizm. cały naród potrzebował tej wojny bo sa debilami. decyzje "zarządców" są ukierunkowane potrzebami motłochu. Popatrz np. na szwabów przed II WŚ

krzak240

2023-05-02, 23:06
smutne trochę że mają tak nasrane w głowach że urwało mu ręce a ten jeszcze się cieszy bo jest wielkim bohaterem .

NosaczPL

2023-05-03, 22:36
~VeIture napisał/a:

Ty no k***a ale jak gardzę banderą to tutaj trochę pie**olisz panie. Ukraina nigdzie k***a nie weszła do nikogo zbrojnie tylko 9 lat temu na nią napadły ruskie zielone ludziki aneksując sobie k***a ogromną część a teraz k***a znów weszli rok temu jak po swoje bo mogą wszystko, tak samo jak amerykańce które zdestabilizowały cały bliski wschód.



wiesz po co stany wlazły na wschód kto najechał na Gruzję w 2008 krasnoludki ? zapomniał wół jak cielęciem był . Potem Ukraina, Krym i teraz to co się dzieję.. ale przecież ruskie wszystko mogą.bo stany takie złe stany tylko pomagały i pomagają a że w tym interes mają to wiadomo.A narracja ruskich jest jedna bo ich każdy chce napaść i ich nikt palcem nie może dotknąć a oni już każdego mogą ptfuuuu !

Andrzejas napisał/a:

Ale Ty pie**olisz! Zachód zagroził Rosjii?? Czym?
Jak mi się spodoba, to sobie Abramsa zaparkuję pod płotem, bo na swoim parkuję. To nie daje sąsiadowi zza płotu pozwolenia na to, żeby napie**alać w mój dom nalotami bombowymi! Strefa buforowa? k***a! To są niepodległe kraje, a nie strefa zgniotu dla kolizji z Rosją! Jeśli Rosja reaguje tak na każdy ruch za płotem, to należy ją otoczyć na całym obwodzie ścianą naładowanych luf wycelowanych prosto w nich, a potem sprawić, aby ich niebo było czarne od bomb!
99% ludzi nie chce wojny.
Dlatego paradoksem jest to, że jeszcze na tej planecie są jakieś kacapy.
Nie żeby coś, ale nie masz żadnej referencji. Nie masz pojęcia kiedy religie powstały i od kiedy na ich tle ludzie się zabijają. Możesz powołać się tylko na statystyki odnotowanych w dziejach historii wojen. A co z tymi, o których przebiegu nie wiemy nic? Co z tymi, o których nie wiemy w ogóle? Biorąc pod uwagę zabobonność dawnych ludów możemy tylko spekulować, że dawniej każda wojna była na tle religijnym. Nawet między dwoma plemionami.



Jeden mądry na sadolu tym dzbanom chyba dosadnie i prościej nie wytłumaczyć ! jak ktoś jest durny to tego nie pojmuję :)

Siriuz napisał/a:

Ciebie w jaskini rodzice chowali całe życie? Czy może z innej bajki pochodzisz? Nie wierze, że można mieć takie gówno w głowie. Najlepsze jest to, że z tego co mówisz wynika że w życiu nie spotkałeś ani jednego Ukraińca (przed wojną) i ani jednego Ruska... ale zioniesz do nich nienawiścią jakby Cię przez całe życie torturowali... k***a, skąd się biorą tacy jak Ty?
Potem piszesz kolejne wysrywy za które jeszcze trzech imbecylów dało Ci piwo. Myślę, że jeden może przez pomyłkę a pozostałe dwa konta to pewnie Twoje, żeby siać swoje paranoje. Lecz się człowieku
Napisało coś z konta założonego tydzień temu Napisałem wyżej - lecz się



ruski piesku hau hau hau nie szczekaj już do budy !