18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W światy tanków gra tak

~Velture • 2023-04-30, 23:57
Wrócił z wojny ale brakuje mu emocji :amused:


Aramanga

2023-05-01, 14:47
VeIture napisał/a:

Zasadniczo wszystkie wojny są spowodowane przez niesamowicie nieliczne jednostki.
99% osób na świecie chce k***a sobie żyć w świętym pie**olonym spokoju i zasadniczo wystarcza im póki mają co jeść, gdzie żyć i za co się bawić w wakacje oraz żeby dzieci były szczęśliwe.
Tych wojen nie wywołują zwykli ludzie ale oni na nich giną. Nikt z tych co walczą o wojnę nie idzie tam walczyć ani ich dzieci tam nie giną.
Po prostu są tacy którzy nieważne jak dużo będą mieć to i tak im k***a będzie za mało. Jakby cała planetę mieli dla siebie i wszystkie bogactwa to i tak byłoby im za mało.



No panie ładnie napisane.

Pawehan

2023-05-01, 15:47
VeIture napisał/a:

Pokazać ci swój kikut po roku od amputacji? Wygląda w ch*j lepiej. Do tego zobacz ile ma masy mięśniowej tam przy kikucie samym. Pokazać ci fotkę swojego kikuta sprzed roku ile miał masy mięśniowej i dzisiaj jak wygląda?
Uwierz mi na słowo - to jego to ma max pół roku albo i mniej.
Dobra, aż mi się chciało.
To po roku od amputacji. Widzisz gdzie jest blizna? Znaczy jak się dopatrzysz na tej fotce co ma w ch*j więcej pikseli od filmiku to się dopatrzysz ale wiedz, że ja miałem przez cukrzycę i mi się rana k***a nie goiła kilka miesięcy. Normalny by miał takie coś po góra 3 miesiącach co ja na tej fotce.
(włosów mi nie wolno golić na nodze ze względu na ten silikon który zakładam pod protezę bo by zniszczyły go odrosty od środka - jakby ktoś chciał się dopie**olić )



dobra mięśnie to szybko znikają ,

420710247365

2023-05-01, 15:49
skywalker75 napisał/a:

Ja pie**olę znowu ten ruski Jehowy pie**oli swoje wysrywy



Dziwię się że tego sk***ysyna jeszcze nikt nie zbanował. Pisze tylko o jednym, widać że jest tu tylko i wyłącznie w tym celu żeby siać kacapską propagandę. Widocznie tutaj go skierowali i to jest jego odcinek.

Pawehan

2023-05-01, 15:50
blizny powinno być jeszcze widać, jeśli jeszcze nic się z nimi nie robiło to tak

Archibald_Cunningham

2023-05-01, 16:01
Siriuz napisał/a:

Jak widać powyżej nie brakuje imbecyli którzy rwą się do wojny i ją usprawiedliwiają.



No niestety. Może rosjanie się kiedyś zmienią.

The_Generat

2023-05-01, 16:07
ło k***a poliniaki się kłócą czy lepsza komunistyczna międzynarodówka pod zarządem niemieckim, ruski komunizm czy żydokomuna amerykańska...

B3b3ch

2023-05-01, 16:18
Bardzo smutne. Ruski powodują cieerpienie na całym swiecie.

Andre1945

2023-05-01, 18:19
Cytat:

Zapomniałeś dodać, że najwięcej istnień ludzkich pochłonęły wojny na tle religijnym, religie to moim zdaniem największy problem tej planety.



Nie żeby coś, ale to bzdury. Nawet w tym ''ciemnym'' średniowieczu wszystkie krucjaty - de facto niebędące nawet wojnami stricte religijnymi, bo toczyły się głównie z powodu strefy wpływów - Europa nie chciała, by islam przejął strategicznie ważne szlaki handlowe na wschód i porty na wybrzeżu Morza Śródziemnego - pochłonęły wszystkie razem mniej ofiar niż jedna brytyjska wojna Dwóch Róż, też ze średniowiecza. Nawet jeśli doliczymy do wojen religijnych - mocno na wyrost - wojnę trzydziestoletnią z XVII wieku, to nadal liczba ofiar będzie wielokrotnie mniejsza, niż sama II wojna światowa.

Siriuz

2023-05-01, 20:02
CzerstWybut napisał/a:

W rosji ch*ja byś sprzedał i wyjechał bo popierwsze tej kupy gruzu jakiej bys sie tam dorobił mało kto by chciał a jak juz to oddasz za psie pieniadze za które na zachodzie to mozesz conajwyżej piwnice wynająć na 3 miesiące, po drugie jak by cie wypuścili z tego gównostanu.



Ciebie w jaskini rodzice chowali całe życie? Czy może z innej bajki pochodzisz? Nie wierze, że można mieć takie gówno w głowie. Najlepsze jest to, że z tego co mówisz wynika że w życiu nie spotkałeś ani jednego Ukraińca (przed wojną) i ani jednego Ruska... ale zioniesz do nich nienawiścią jakby Cię przez całe życie torturowali... k***a, skąd się biorą tacy jak Ty?

Potem piszesz kolejne wysrywy za które jeszcze trzech imbecylów dało Ci piwo. Myślę, że jeden może przez pomyłkę a pozostałe dwa konta to pewnie Twoje, żeby siać swoje paranoje. Lecz się człowieku :)

420710247365 napisał/a:

Dziwię się że tego sk***ysyna jeszcze nikt nie zbanował. Pisze tylko o jednym, widać że jest tu tylko i wyłącznie w tym celu żeby siać kacapską propagandę. Widocznie tutaj go skierowali i to jest jego odcinek.



Napisało coś z konta założonego tydzień temu :) Napisałem wyżej - lecz się

htr83

2023-05-01, 21:20
VeIture napisał/a:

Zasadniczo wszystkie wojnyy są spowodowane przez niesamowicie nieliczne jednostki.
99% osób na świecie chce k***a sobie żyć w świętym pie**olonym spokoju i zasadniczo wystarcza im póki mają co jeść, gdzie żyć i za co się bawić w wakacje oraz żeby dzieci były szczęśliwe.
Tych wojen nie wywołują zwykli ludzie ale oni na nich giną. Nikt z tych co walczą o wojnę nie idzie tam walczyć ani ich dzieci tam nie giną.
Po prostu są tacy którzy nieważne jak dużo będą mieć to i tak im k***a będzie za mało. Jakby cała planetę mieli dla siebie i wszystkie bogactwa to i tak byłoby im za mało.



Podpisuję się pod tym chociaż wydaje mi się że chciwych, zabijającyh się nawzajem bezmózgów jest więcej niz 1proc.
Generalnie uważam, że już dawno powinni przylecieć kosmici i dokonać pewnej korekty w gatunku dominującym na tej pięknej planecie.

Kohei

2023-05-01, 21:24
~DMT napisał/a:

Władza. Władza absolutna. To jest stawką i o to jest wyścig. Po przekroczeniu jakiegoś tam pułapu finansowego, już przestaje być to dla Ciebie ważne, przestajesz o tym myśleć, bo grube pieniądze "robią się same", masz od tego zaufanych ludzi i dopięty na tip-top system.
Zaczynasz się wtedy nudzić...
Pamiętajcie, że pod pojęciem władzy absolutnej, kryje się również destrukcja absolutna, gdzie poniesione koszty się nie liczą. Żadne, nawet własne. Anihilacja totalna. Takich też nie brakuje, a technologia wojskowa w tym momencie, na całym świecie zapie**ala jak nigdy do przodu. Trzeba mieć to na uwadze...



problemu nie ma jesli pieniadze robia ludzie z wyobraznia typu Musk, niestety spora czesc bogaczy to ludzie absolutnie pozbawieni wyobrazni, jedynie zainteresowani zaspokajaniem swoich niespelnionych oczekiwan z okresu dorastania

PsikutaBezS

2023-05-01, 22:02
Urlop się skończy i na front :)

FasMode

2023-05-02, 00:08
życzę z całego serca wszystkim ruskom aby też z takim uśmiechem na ustach mogli grać swoimi czterema kikutami w WOT'a

Wiewór

2023-05-02, 02:03
O czym wy pie**olicie. 75% kacapow popiera napaść na Ukrainę. Normalni Rosjanie uciekli na początku wojny. Zostały tylko orki.

Andrzejas

2023-05-02, 03:40
Siriuz napisał/a:

Zachód zagroził Rosji



Ale Ty pie**olisz! Zachód zagroził Rosjii?? Czym?
Jak mi się spodoba, to sobie Abramsa zaparkuję pod płotem, bo na swoim parkuję. To nie daje sąsiadowi zza płotu pozwolenia na to, żeby napie**alać w mój dom nalotami bombowymi! Strefa buforowa? k***a! To są niepodległe kraje, a nie strefa zgniotu dla kolizji z Rosją! Jeśli Rosja reaguje tak na każdy ruch za płotem, to należy ją otoczyć na całym obwodzie ścianą naładowanych luf wycelowanych prosto w nich, a potem sprawić, aby ich niebo było czarne od bomb!

99% ludzi nie chce wojny.
Dlatego paradoksem jest to, że jeszcze na tej planecie są jakieś kacapy.

Andre1945 napisał/a:

Nie żeby coś, ale to bzdury. (...)



Nie żeby coś, ale nie masz żadnej referencji. Nie masz pojęcia kiedy religie powstały i od kiedy na ich tle ludzie się zabijają. Możesz powołać się tylko na statystyki odnotowanych w dziejach historii wojen. A co z tymi, o których przebiegu nie wiemy nic? Co z tymi, o których nie wiemy w ogóle? Biorąc pod uwagę zabobonność dawnych ludów możemy tylko spekulować, że dawniej każda wojna była na tle religijnym. Nawet między dwoma plemionami.