18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta - Temat zbiorczy!!

PinkRose • 2010-04-10, 09:43
Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

kaiel

2012-04-08, 16:13
pro gejowski euro-komuchu to był prezydent Polski

maderfakermen

2012-04-08, 16:25
to był cymbał który nie znał nawet hymnu polski, patriota od siedmiu boleści. pro pedalski euro-cwe*u.

ostatni

2012-04-08, 16:32
To była okrągła, 70 rocznica kretyni, dlatego prezydent leciał tam. Z resztą to on został zaproszony przez rodziny katyńskie. Tusk dostał zaproszenie od Putina, gdyż ruscy chcieli obniżyć rangę oficjalnych obchodów, a kto wie co jeszcze chodziło im po głowie. Normalny polityk przeczytałby tę grę dyplomatyczną, ale ten zdrajca chciał dopiec Kaczyńskiemu. Tablica na focie przedstawia fakty i obnażone kłamstwa tandemu Tusk-Putin. Amerykańscy profesorowie dowiedli, że skrzydło nie mogło się urwać, prokuratura polska wykluczyła obecność niesłusznie oczernionego Błasika w kokpicie, a Michael Baden, najlepszy obecnie patolog na świecie, który badał ciało Kennedy'ego i ofiar zamachu na WTC nie został dopuszczony do sekcji, które ostatnio się odbywały. Media "oficjalne" zataiły nawet jego przyjazd do Polski, a sama obecność takiej osobistości w każdym innym kraju byłaby wydarzeniem dnia. Ale pie**olcie sobie dalej lewicowa hołoto otumaniona TVN-em, w końcu Donek dobrze harata w gałę a waha za 6 zyka i zapie**alanie w robocie do śmierci, jeśli komuś uda się ją znaleźć nim zdechnie z głodu to wina światowego kryzysu, który wywołali Kaczyńscy przygotowując atak jądrowy na Moskwę :homer:

Xenomorph08

2012-04-08, 16:55
Błasik był zamachowcem terrorystą, dlatego wparował do kokpitu z okrzykiem "k***a"!

tofur

2012-04-08, 18:16
Zapominacie wszyscy o sztucznej mgle, elektromagnesach, laserach, haarpie, żydach, gejach, masonach i tusku. Każdy prawdziwy polak, patriota, chrześcijanin wie, że nie ma czegoś takiego jak wypadki lotnicze. Jest za to spisek elit rządzących z wyżej wspomnianymi (gejami, żydami itd) mający na celu zabicie wszystkich prawdziwych polaków i zastąpienie ich cyborgami, których produkcja została już rozpoczęta w (komunistycznych, a jakże) chinach. Ja, tofur, spisek ten przejrzałem, bo zstąpił do mnie (zasiadający obecnie po prawicy Boga) duch świętego, nieskalanego zawsze dziewicy lecha kaczyńskiego i mi to powiedział. A poza tym jestem amerykańskim ekspertem i świadczy to o tym, że wiem wszystko lepiej, najlepiej i najpewniej. W telewizji wyraźnie widziałem odciski palców putina na lewym skrzydle i miediediewa na prawym. Kto uważa inaczej ma natychmiast wypie**alać z polski, najlepiej do izraela, bo nie jest polakiem, tylko żydem z ojca masona i matki komunistki. Poza tym jest oczywiście pedałem (opłacanym przez TVN i michnika).

TheByQ

2012-04-08, 18:33
Ja-ah-qu-ub-el, atak jądrowy na Moskwę? Chyba k***a zdejmując spodnie.

ostatni

2012-04-08, 20:20
nawet jakby putin zatłukł kaczyńskiego młotkiem podanym mu przez tuska w trakcie transmisji na żywo to tvn wmówiłby wam, że kaczyński zmarł na zawał i to z własnej winy, bo niepotrzebnie się denerwował. no ale wierzmy wszyscy dalej, że kraj, który truje radioaktywnym polonem opozycjonistę na emigracji, ktory krytykuje wojnę w czeczeni nie mógłby się zdobyć na usunięcie polityka swojej niemal byłej republiki z powodu tego, że robi im na cały świat smród wokół dupy, gdy atakują gruzję. miłęgo życia w błogiej nieświadomości, a raczej głupocie, głąby.

maderfakermen

2012-04-09, 08:24
@up książkowy przykład pie**olca polaczka "patrioty"...

ostatni

2012-04-09, 10:54
@up książkowy przykład leminga tvn-owskiego. gdy nie ma argumentów atakuje bezpośrednio, tak jak nauczyła go jego ulubiona stacja najwyższych standardów

tofur

2012-04-09, 22:13
a wy k***a wszyscy musicie mieć czarno-biały światopogląg? jak narazie nie ma żadnych dowodów jak narazie, nic nie zostało ustalone, ale wy wiecie swoje. tvn, owszem, jest pro-tuskowy i każdy kto ma mózg to widzi. gazeta polska, niezalezna.pl itp tez jest skrzywiona, ale w drugą stronę. nie ma obiektywnych mediów. to jest fakt. każdy z was, niezależnie od opcji którą popiera jest karmiony kłamstwami z jednej bądź z drugiej strony. tyle. posłuchajcie jednego, drugiego, zestawcie to co słyszycie/widzicie/czytacie, wyciągnijcie WŁASNE wnioski, wyróbcie własną opinie, a najlepiej ze wszelkimi komentarzami wstrzymajcie się do momentu, w którym będziecie dysponować wystarczającą ilością informacji, dowodów, faktów (zebranych z różnych źródeł), żeby cokolwiek wiarygodnego powiedzieć. narazie są same domysły. tyle

Nap_Limak

2012-04-10, 10:14
Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy słyszeli dwa wybuchy na pokładzie jeszcze zanim wiadome siły zrobiły mgłę oraz wysunęły zdradziecką brzozę. :)

Natasha

2012-04-10, 11:38
Nap Limak napisał/a:

Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy słyszeli dwa wybuchy na pokładzie jeszcze zanim wiadome siły zrobiły mgłę oraz wysunęły zdradziecką brzozę. :)



Jak cytujesz wojewódzkiego kmiocie, to używaj " ".

Nap_Limak

2012-04-10, 12:10
Natasha napisał/a:

Jak cytujesz wojewódzkiego kmiocie, to używaj " ".


Aex, szszszsz. :D

Ha...........ng

2012-04-15, 19:52
Nagranie pokazujące, że naprawdę ktoś strzelał s Smoleńsku.



Tak wiem, że stare, ale niedawno była rocznica, więc trza przypomnieć o Smoleńsku ;)

tofur

2012-04-18, 12:14
@up

przekonałeś mnie ;)
X