18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W siną dal Street Dance

av4cs • 2022-11-12, 18:32
Dziadki street „dęsują”. Miejsce zabawy - Polska.
Jak było to kosz.



Antypis

lysymisio6969

2022-11-12, 21:45
jedyny plus tego filmiku to że w 8 s pokazuje się gończy polski, a za gończego polskiego zawsze piwko

Yapadeusz

2022-11-12, 22:37
~VeIture napisał/a:

Wszystko spoko tylko ja zawsze mam w głowie, że to nie są prawdziwi ludzie tylko opłaceni statyści... a "skala" tego rozmachu świadczy o bardzo niskim budżecie.
I nie chodzi mi o konkretnych "zwolenników" tylko ogólnie.
Jak podejdziesz do 90% z nich i zapytasz o coś to oni k***a nie wiedzą nawet co mają napisane na transparentach bo po prostu dostali dwie dyszki na flaszkę i darmowy transport to sobie jadą.
Ja nie jestem zwolennikiem pisu i pluję na nich równo ale nikt mi k***a nie powie, że w Polsce nie ma wolności słowa takiej w miarę ogólnej jak można na ulicy stać i robić cyrk drąc ryja "kaczyński wypie**alaj" albo "tusk pie**ol się" bez żadnych konsekwencji prawnych.
Swoją drogą pamiętajcie kto wami rządzi kiedy coś mówicie. Jak powiedzie "kaczyński niech wypie**ala z polski" albo "niech pis wypie**ala z polski" bądź też "niech tusk/platforma niech wypie**ala z polski" to nikt wam nic nie zrobi.
A teraz spróbujcie zastąpić wyraz "kaczyński" słowem żyd i publicznie zacznijcie krzyczeć. Zobaczycie co to brak wolności słowa.



Masz rację. Dlatego skorzystam z wolności słowa i napiszę : Kaczyński wypie**alaj w siną dal ! :)

TENERE

2022-11-12, 23:03
donkapusta napisał/a:

Kaczy jest jednak dobry. Jeździ tym kubkiem czy prętem po kratach klatki a małpy skaczą w szale i amoku w lewicowym cyrku. Cóż, karawana jedzie dalej.



właśnie sobie to zobrazowałem :-) rewelacja

Metyl30

2022-11-12, 23:08
dobrze ze zoom pie**olnal na napis policja bo bym sie k***a nigdy nie skumal z e tam paly stoja

nudzimisiexd

2022-11-13, 00:26
VeIture napisał/a:


A teraz spróbujcie zastąpić wyraz "kaczyński" słowem żyd i publicznie zacznijcie krzyczeć. Zobaczycie co to brak wolności słowa.



XD. Fajny fikołek logiczny.

Wiesz jaka jest różnica między „wypie**alaj Kaczyński” a „wypie**alaj żydy”

Taka ze w pierwszej wersji odnosisz się do konkretnej postaci, konkretnej osoby, konkretnych czynów. Oceniasz kogoś przez pryzmat indywidualizmu i tu wolność słowa cię dotyczy i powinna bo masz pełne prawo kogoś krytykować

W drugiej wersji dokonujesz fikołka 720 stopni porównywaniem krytyki indywidualnej osoby z ksenofobia lub rasizmem. Krzycząc jebac Żydów tak naprawdę nie oceniasz czynów, konkretnych osob - wskazujesz tylko nienawiść do konkretnej grupy społecznej bo tak ci się podoba. I jakiekolwiek argumenty na to są z p*zdy bo Żydów na tym świecie dużo i każdy tak jak Polak jest inny :lol:

Wolność słowa masz - możesz isc i krytykować konkretnych Żydów za ich czyny - nikt za to ci nic nie zrobi, możesz rotschildow i innych reptilian :lol: wyzywać i nikt nie da o to j***nia

Natomiast gdy schodzisz na tor siania nienawiści do konkretnej grupy społecznej gdzie nie da się określić czynów, wad i innych całego narodu to po prostu pie**olisz głupoty a nie masz wolność słowa :lol:

Saika

2022-11-13, 00:31
"A kim ty Ku$#2 jesteś gościu?" Cytując
Hmm w sumie dziwne że jeszcze przypadkowo nie wypadł przez okno podczas mycia szyb, całkowicie przypadkowo zaplątując się szyją w taki grubszy sznurek od prania...
Chociaż ten smog itp ect, może niedługo będzie mył te okna...

Kidl3r

2022-11-13, 02:03
Heliar napisał/a:

Nie pie**ol, zaraz po studiach w 2005, o 4 rano musiałem się w kolejce ustawić na bezrobocie, tak przyjemnie było. Pierwsze wypłaty były po 900 z groszem. Te 600 to zarobki na przełomie wieków i w 2005 PiS, i w 2007 PO dużo mówili, a h*ja zrobili. Do żłoba tylko i zaraz stołki po lewicy przygarniać, swoim dawać a na szarego Kowalskiego wyj***ne.
Jedni chodzili do kościoła, a drudzy na posterunek UB i tak im zostało, teraz się nazywają mohery i KoD.



pie**olenie typowo polityczne. To my właśnie taką pracą doszluśmy do rozwoju. Nie te tempe zachlane mordy które świecą enteligencją w opłaconym przez siebie samych kanale. Póki politycy mają zwolenników puty Th nie będzie dobrze. Oni są u nas na garnku. A ludzie myślą że oni dają z kieszeni własnej

danielxc717

2022-11-13, 06:44
Masturbator18 napisał/a:

Tylko PIS dokonali wiele!! Ale co tu gadać jak nie pamiętacie takich zarobków jak 6 zł za godz. Wypłata 600 zł za msc tyranią albo brak pracy! za te 600 zł nie starczało nawet na dwa tyg życia
Tusk ch*ja z tym zrobił kradli dla klasy wyższej ich myślenie to ci po szkołach mają dostawać



W szkole średniej jak nie miałem 18 lat robilem na śmieciowce za 5zl /h w, markecie. Mogłem sobie litr benzyny kupić. Dzisiaj na śmieciowce mają 14zl. Nie są to kokosy ale jak bym przy tych cenach takie zarobki na, takim etapie życia to bym się, cieszył pół zbiornika paliwa w weekend bym miał a nie 16l za, czasów lewactwa. Nie jestem zwolennikiem kaczora i pisiorow ale jestem przeciwnikiem tej lewackiej k***y Tuska Rudzielca zapie**olomego, złodzieja niemieckiego

Rasael

2022-11-13, 07:52
Widać że zapiekło...


rulas

2022-11-13, 09:53
VeIture napisał/a:

Wszystko spoko tylko ja zawsze mam w głowie, że to nie są prawdziwi ludzie tylko opłaceni statyści... a "skala" tego rozmachu świadczy o bardzo niskim budżecie.
I nie chodzi mi o konkretnych "zwolenników" tylko ogólnie.
Jak podejdziesz do 90% z nich i zapytasz o coś to oni k***a nie wiedzą nawet co mają napisane na transparentach bo po prostu dostali dwie dyszki na flaszkę i darmowy transport to sobie jadą.
Ja nie jestem zwolennikiem pisu i pluję na nich równo ale nikt mi k***a nie powie, że w Polsce nie ma wolności słowa takiej w miarę ogólnej jak można na ulicy stać i robić cyrk drąc ryja "kaczyński wypie**alaj" albo "tusk pie**ol się" bez żadnych konsekwencji prawnych.
Swoją drogą pamiętajcie kto wami rządzi kiedy coś mówicie. Jak powiedzie "kaczyński niech wypie**ala z polski" albo "niech pis wypie**ala z polski" bądź też "niech tusk/platforma niech wypie**ala z polski" to nikt wam nic nie zrobi.
A teraz spróbujcie zastąpić wyraz "kaczyński" słowem żyd i publicznie zacznijcie krzyczeć. Zobaczycie co to brak wolności słowa.



Rudy, niby wszystko się zgadza co tam piszesz, natomiast ten dodany film to już z dupy wyjąłeś. Typ mówi o Unii handlowej jakby była NATO!

Matiboss

2022-11-13, 10:50
Do wariatkowa staruchów

Exclip

2022-11-13, 10:56
O to ci kulturalni i oświeceni wyborcy opozycji, co to wszystkich innych od wieśniaków wyzywają, a sami umieją tylko obrazać

kocur

2022-11-13, 11:54
j***ć pis konfedereacje i ich wyborców. onr nop i inne cwe*e robią gałe biedroniowi.

JackCola

2022-11-13, 12:11
Kalkstein to stary dziad z wypadającym odbytem , co nadstawia łba za prawdziwego szkodnika i likwidatora Polski Pinokia , ten musi zniknąć ,Pozdrawiam .

weezyxboss2137

2022-11-13, 12:55
Taka skrajna prawica że nawet lewicowe partie głosują razem z pis :D i tak karuzela się kręci w tym kraju