18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W siną dal Street Dance

av4cs • 2022-11-12, 18:32
Dziadki street „dęsują”. Miejsce zabawy - Polska.
Jak było to kosz.



Antypis

MalcolmX

2022-11-12, 20:04
Jak żesz ja nie lubię tych różowych elit. Tych synów syfilitycznej k***y, Urbana i Michnika. Tych mord pełnych przekonania o własnej wyższości. Wszystkie te stare ch*je śmieją się z Januszy i Grażyn, ze skarpetek do sandałów i zakupów w Biedronce. Z parawanów nad morzem i kolejki na Kasprowy. Rechoczą z kawałów o klechach pedofilach. Później delikatnie pukają „do ksiundza proboszcza” bo potrzebna „karteczka od spowiedzi, bo będziem za świadków na ślubie” albo trzeba „po krześijańsku” pochować dziadziusia. Najpierw pie**olą a powstaniach i wspaniałej Polsce a później wstydzą się, jak ten aktorzyna Szczur, mówić po Polsku za granicą. Wypie**alają (a w końcu nie wypie**alają) z kraju jak Natalia Siwiec po wygranej Dudy. Bo gdzie tej szmacie byłoby lepiej i kto by tej k***ie zapłacił za świecenie dupą więcej, niż Polskie media. Świetnie się bawią oglądając „Wesele” Smarzowskiego a później sami, zastaw się a postaw się, toczka w toczkę, wyprawiają wesele dla córki. Wszyscy ci przytupujący w rytm muzyczki, pewnie z kpią słysząc disco polo i ogą godzinami rozprawiać prostackich gustach Polaków. Tak jak ten ch*j z KOD’u, który twierdzi, że należy do elity bo wie co to jest Bozon Higgsa. Typowy elektorat lewicy, Razem, Palikota, Petru, Chołowni, tej rudej k***y Donaldinia, Korwina, niech ch*j mu się nie zgina i ale i Jarkacza, brata mlaskacza.

Hatfu! k***y. Do piekła!

Masturbator18

2022-11-12, 20:12
Tylko PIS dokonali wiele!! Ale co tu gadać jak nie pamiętacie takich zarobków jak 6 zł za godz. Wypłata 600 zł za msc tyranią albo brak pracy! za te 600 zł nie starczało nawet na dwa tyg życia


Tusk ch*ja z tym zrobił kradli dla klasy wyższej ich myślenie to ci po szkołach mają dostawać

OblesnyKnur

2022-11-12, 20:15
Niejeden zulma wiecej klasy niz ta zbieranina! Dziwia sie pozniej, ze nikt nie chce sie do nich przylaczyc.

Jacek86s

2022-11-12, 20:25
Masturbator18 napisał/a:

Tylko PIS dokonali wiele!! Ale co tu gadać jak nie pamiętacie takich zarobków jak 6 zł za godz. Wypłata 600 zł za msc tyranią albo brak pracy! za te 600 zł nie starczało nawet na dwa tyg życia
Tusk ch*ja z tym zrobił kradli dla klasy wyższej ich myślenie to ci po szkołach mają dostawać



Chyba cię ch*jali z tą pensją za 600. Pracując dorywczo jako student miałem więcej kilkanaście lat temu. teraz zarabiasz 1300 robiąc po 12 paròwo

donkapusta

2022-11-12, 20:39
Jacek86s napisał/a:

Chyba cię ch*jali z tą pensją za 600. Pracując dorywczo jako student miałem więcej kilkanaście lat temu. teraz zarabiasz 1300 robiąc po 12 paròwo



1300 zł za 12h?
Chyba Cię ktoś w niezłego ch*ja robi. buahahahhaa.

Heliar

2022-11-12, 20:41
Jacek86s napisał/a:

Chyba cię ch*jali z tą pensją za 600. Pracując dorywczo jako student miałem więcej kilkanaście lat temu. teraz zarabiasz 1300 robiąc po 12 paròwo



Nie pie**ol, zaraz po studiach w 2005, o 4 rano musiałem się w kolejce ustawić na bezrobocie, tak przyjemnie było. Pierwsze wypłaty były po 900 z groszem. Te 600 to zarobki na przełomie wieków i w 2005 PiS, i w 2007 PO dużo mówili, a h*ja zrobili. Do żłoba tylko i zaraz stołki po lewicy przygarniać, swoim dawać a na szarego Kowalskiego wyj***ne.

donkapusta napisał/a:

Można powiedzieć, że jedni i drudzy to dwie strony tego samego medalu głupoty, zaprzaństwa i braku logiki.



Jedni chodzili do kościoła, a drudzy na posterunek UB i tak im zostało, teraz się nazywają mohery i KoD.

dżonyłojlker

2022-11-12, 20:47
VeIture napisał/a:

A teraz spróbujcie zastąpić wyraz "kaczyński" słowem żyd i publicznie zacznijcie krzyczeć. Zobaczycie co to brak wolności słowa.



tusek na jakimś ostatnim przemówieniu porównał kaczyńskiego do żyda, a siebie do geniusza.

aczutuse

2022-11-12, 20:50
jakiej skrajnej prawicy jak PIS to partia lewicowa

dżonyłojlker

2022-11-12, 20:52
aczutuse napisał/a:

jakiej skrajnej prawicy jak PIS to partia lewicowa



Właśnie o to chodzi, że tylko turbo lewaki, takie już popie**olone do granic możliwości, uważają pis za prawicę.

daro7557

2022-11-12, 20:55
Wojenka w komentarzach. Ja swoje życie prywatne i zawodowe mam kompletnie niezależne od polityki. Jest mi bez różnicy kto wygra wybory, bo to i tak nic nie zmieni. Elity się pozamieniają stołkami. Należy wszystkich pogonić won i zlikwidować co drugi urząd miar i wiar, który służy tylko do zatrudniania kolegów na koszt państwa i posiadania stałych wyborców.

Heliar

2022-11-12, 21:11
HenrykS. napisał/a:

Właśnie o to chodzi, że tylko turbo lewaki, takie już popie**olone do granic możliwości, uważają pis za prawicę.



W porównaniu z przed 10-15 lat to PiS jest teraz liberalne, to poglądy ludzi się zmieniły, nie ma już prawicy jak była naście lat temu, Giertych najlepszym przykładem.

Pegasi

2022-11-12, 21:15
Kaczanga napisał/a:

j***ć bocianju87 i cały sejm i senat. Debil.



j***ć szmaciarza Kaczange i cały marksizm.

Pan_Doktur

2022-11-12, 21:16
~VeIture napisał/a:

Wszystko spoko tylko ja zawsze mam w głowie, że to nie są prawdziwi ludzie tylko opłaceni statyści... a "skala" tego rozmachu świadczy o bardzo niskim budżecie.
I nie chodzi mi o konkretnych "zwolenników" tylko ogólnie.
Jak podejdziesz do 90% z nich i zapytasz o coś to oni k***a nie wiedzą nawet co mają napisane na transparentach bo po prostu dostali dwie dyszki na flaszkę i darmowy transport to sobie jadą.
Ja nie jestem zwolennikiem pisu i pluję na nich równo ale nikt mi k***a nie powie, że w Polsce nie ma wolności słowa takiej w miarę ogólnej jak można na ulicy stać i robić cyrk drąc ryja "kaczyński wypie**alaj" albo "tusk pie**ol się" bez żadnych konsekwencji prawnych.
Swoją drogą pamiętajcie kto wami rządzi kiedy coś mówicie. Jak powiedzie "kaczyński niech wypie**ala z polski" albo "niech pis wypie**ala z polski" bądź też "niech tusk/platforma niech wypie**ala z polski" to nikt wam nic nie zrobi.
A teraz spróbujcie zastąpić wyraz "kaczyński" słowem żyd i publicznie zacznijcie krzyczeć. Zobaczycie co to brak wolności słowa.



k***a polski putin? Mocne państwa grają na słabszych czyli mamy wpływy niemieckie i rosyjskie na politykę państwową. Lepper był wybrany przez ludzi i popełniono mu samobójstwo. Kaczor gra w ruskie służby, a rudy w niemieckie. Ostatni rząd proPolski był w 1939 roku potem były sterowania y Polska nie byłą Polską z dawnych lat, by Polska nie rozpie**alała po kątach Europy krajów zachodnich

Heliar

2022-11-12, 21:22
Pan_Doktur napisał/a:

k***a polski putin? Mocne państwa grają na słabszych czyli mamy wpływy niemieckie i rosyjskie na politykę państwową. Lepper był wybrany przez ludzi i popełniono mu samobójstwo. Kaczor gra w ruskie służby, a rudy w niemieckie. Ostatni rząd proPolski był w 1939 roku potem były sterowania y Polska nie byłą Polską z dawnych lat, by Polska nie rozpie**alała po kątach Europy krajów zachodnich



Kaczor to chce BY BYŁO u nas jak w Rosji, chowany w PRL innego świata nie zna. O miłość do Putina czy FSB na prawdę ciężko go podejrzewać, o miłość do ustroju jak najbardziej. Miłośników Putina szukaj w PO, to oni tam widzieli korzyści i kasę rurociągami płynącą.