18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Siewierzu będą promować faszyzm

tds1974 • 2013-06-06, 16:54
Na pierwszym festiwalu piosenki narodowej Orle Gniazdo w Siewierzu uczestnicy będą mogli m.in. posłuchać "przeboju" "Płoną wozy TVN-u", a wśród zajęć rekreacyjnych organizatorzy zaplanowali m.in. strzelanie. Miłośników "tożsamościowego rocka" mogą zagrzać słowa pieśni "więc obróć ostrze swego noża, kiedy wbiłeś je już w serce wroga". I wcale nie jest to najostrzejszy kawałek z repertuaru zaproszonych wykonawców.



Impreza ma się odbyć 28 czerwca. Do patronatu przyznał się portal Ruch Narodowy, festiwal był też reklamowany przez Młodzież Wszechpolską na Facebooku.

Źródło

rafello

2013-06-06, 17:03
I dobrze! Fajna impreza, alternatywa dla woodstocku. Chwała Wielkiej Polsce!

Jopas91

2013-06-06, 17:11
Tytuł tego tematu zalatuje mi mocno lewactwem

dzikijednorozec

2013-06-06, 17:34
Autor chyba sobie nie zdaje sprawy, że nie jeden z nas taki wóz TVN'u sobie spalił, gdyby była okazja i odwaga ;)

tds1974

2013-06-06, 17:45
@up: a czemu palić wóz TVN-u? Mógłbyś wyjaśnić?

ramzes12

2013-06-06, 18:02
@tds1974
Nie odłączyłeś się jeszcze od telewizora? To zrób to, a wtedy pogadamy.

tds1974

2013-06-06, 18:09
zlew69 napisał/a:

@tds1974
Nie odłączyłeś się jeszcze od telewizora? To zrób to, a wtedy pogadamy.



Nie mam TV. Nie mędrkuj tylko wyjaśnij - tym bardziej, że napisałeś " nie jeden z nas taki wóz TVN'u sobie spalił", więc wypowiadasz się w imieniu wielu ludzi. Chciałbym znać odpowiedź. Chyba, że podkulisz ogon.


PS. Niejeden wciąż piszemy razem.

gracii

2013-06-06, 18:37
@tds1974 Kazał bym ci odejść w pokoju ale regulamin mi zabrania.

plonk

2013-06-06, 18:46
tds1974 napisał/a:



Nie mam TV. Nie mędrkuj tylko wyjaśnij - tym bardziej, że napisałeś " nie jeden z nas taki wóz TVN'u sobie spalił", więc wypowiadasz się w imieniu wielu ludzi. Chciałbym znać odpowiedź. Chyba, że podkulisz ogon.



Stwierdzenie "Palić wóz TVNu" powinno być raczej traktowane jako metafora tego, co większość z nas myśli o środkach masowego przekazu.
Żeby nie robić z tego felietonu - spora część (tak tak, razem ze mną) społeczności tego portalu ma spory konflikt ideologiczny z TVNem ;)

W sprawie koncertu - no i wporzo - popieram. Nie rozumiem oburzenia autora artykułu (który nawet nie raczył się podpisać, choćby nickiem). Kiedy organizowane są jakieś dni kultury (?) romskiej, parady waginosceptyków i innego tatałajstwa, to jedyne wątpliwości jakie się pojawiają w mass mediach, o których mowa powyżej, to czy "źli narodowcy/faszyści/naziści nie zaatakują pokojowo nastawionych romów?"

tds1974

2013-06-06, 19:03
plonk napisał/a:

Żeby nie robić z tego felietonu - spora część (tak tak, razem ze mną) społeczności tego portalu ma spory konflikt ideologiczny z TVNem ;)



Nie gniewaj się, ale jaki można mieć spór ideologiczny z komercyjną telewizją? To śmieszne. TVN służy wam chyba, żeby mieć kogo nie lubić.
Dla mnie sprawa prosta - nie lubię? Nie oglądam. Wyobrażasz sobie, że ktoś pali wóz TV Trwam? Lub chociaż ośmiesza się śpiewając o tym? P

plonk napisał/a:

Kiedy organizowane są jakieś dni kultury (?) romskiej, parady waginosceptyków i innego tatałajstwa,



No i widzisz. Nawet tutaj użyłeś obraźliwej formy. No właśnie to "tałatajstwo" nie nawołuje do zachowań agresywnych (że tak powiem delikatnie).

SKINHEAD

2013-06-06, 20:09
Sława Wielkiej Polsce !

kemcia

2013-06-06, 21:22
@tds1974
Tvn jest źródłem opiniotwórczym, dostarczającym informacji w sposób nie obiektywny i ocierający się o manipulację, oraz przekraczającym granicę dobrego smaku, przy tym wykrzywiając wiele pojęć oraz działający na szkodę moją i kraju w którym mieszkam poprzez promowanie dewiacji zboczeń i głupoty, a przede wszystkim jest sposobem wpływania na opinie tłumu poprzez nie-obiektywizm i atakowanie drugiej strony poprzez ustawiane dyskusje i ośmieszanie osobistości o innym zdaniu, a to tałatajstwo nie nawołujące do zachowań agresywnych nie nawołuje do tych działań bo jest mniejszością natomiast zwalczają inne poglądy poprzez brak tolerancji i operowanie hasłami typu homofob i rasista w momencie kiedy człowiek po prostu broni swoich racji. Nienawidzę tego tałatajstwa nie dlatego że posiada własną odmienną opinię tylko dlatego że wpie**ala się w moją opinie i próbuje zmieniać światopogląd mój i mojego otoczenia, a każdy który swój światopogląd zachowuje jest homofobem lub nietolerancyjnym antyislamistą. Za to cyganie to poprostu mendy społeczne które żrą za moje pieniądze nie pracują nie wnoszą nic do mojej społeczności a mają czelność mieć jakiekolwiek roszczenia.

tds1974

2013-06-06, 21:40
kemcia napisał/a:

@tds1974
Tvn jest źródłem opiniotwórczym, dostarczającym informacji w sposób nie obiektywny i ocierający się o manipulację, oraz przekraczającym granicę dobrego smaku, przy tym wykrzywiając wiele pojęć oraz działający na szkodę moją i kraju w którym mieszkam poprzez promowanie dewiacji zboczeń i głupoty, a przede wszystkim jest sposobem wpływania na opinie tłumu...



Ciach ten bełkot.

Parafrazując: Sadistic/Radio Maryja, Terlikowski (wybierz sobie cokolwiek) jest źródłem opiniotwórczym, dostarczającym informacji w sposób nie obiektywny i ocierający się o manipulację, oraz przekraczającym granicę dobrego smaku, przy tym wykrzywiając wiele pojęć oraz działający na szkodę moją i kraju w którym mieszkam i tak dalej, i tak dalej.

Każdego se tu można wstawić. Do każdego to pasuje. Konkluzja: Ktoś tu jest (uwaga, nowy regulamin) mało inteligentny skoro ogląda komercyjną, prywatną stację po to, by ja krytykować, zamiast własne, lepsiejsze, "mojsze" czy też "najmojsze" media z "najmojszą" prawdą.

Dlaczego wciąż się tu cytuje Gazetę lub TVN? Odpowiedź jest prosta jak (regulamin). Bo to oglądacie, moi drodzy (regulamin).

Powtórzę za tym (regulamin) Maxem Kolonko: Chcecie by zbankrutowali? Przestańcie oglądać. Lub stwórzcie własną lepszą, prawdziwszą telewizję. Nie umiecie? O jaka szkoda...

kemcia napisał/a:

@tds1974
Za to cyganie to poprostu mendy społeczne



Ciekawe co na to nowy regulamin ;)

przepon

2013-06-06, 22:50
Tytuł tematu brzmi, jakby to mój umiłowany Siewierz miał się stać ogólnokrajową stolicą "faszyzmu". Wpadajcie, już wywieszamy flagi III Rzeszy i nakładamy stosowne opaski.