18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Siewierzu będą promować faszyzm

tds1974 • 2013-06-06, 16:54
Na pierwszym festiwalu piosenki narodowej Orle Gniazdo w Siewierzu uczestnicy będą mogli m.in. posłuchać "przeboju" "Płoną wozy TVN-u", a wśród zajęć rekreacyjnych organizatorzy zaplanowali m.in. strzelanie. Miłośników "tożsamościowego rocka" mogą zagrzać słowa pieśni "więc obróć ostrze swego noża, kiedy wbiłeś je już w serce wroga". I wcale nie jest to najostrzejszy kawałek z repertuaru zaproszonych wykonawców.



Impreza ma się odbyć 28 czerwca. Do patronatu przyznał się portal Ruch Narodowy, festiwal był też reklamowany przez Młodzież Wszechpolską na Facebooku.

Źródło

Nihilista

2013-06-07, 14:53
kaktuz napisał/a:

nacjonalista nie faszysta prawdziwy Polak antykomunista


Kocham ten pisowski bełkot o Prawdziwych Patriotach.
Polak patriota pisze poprawnie w ojczystym języku (z oczywistych powodów) - używa znaków interpunkcyjnych, a zdanie rozpoczyna wielką literą. Tyle na dziś.

Kozar

2013-06-07, 14:59
Jeszcze raz: pseudo patrioci wypie**alać z powrotem na kwejka!

siwySK

2013-06-07, 15:00
Ja pie**ole tu nie chodzi o żaden TVN...

Kod:
MOBILIZACJA, POTRZEBNE WSPARCIE

ODWOŁAJMY NEO-NAZISTOWSKI FESTIWAL NA ŚLĄSKU !!!!

Antyfaszystowski Śląsk prosi o wsparcie:
W zwiazku z nacjonalistycznym festiwalem Orle gniazdo www.festiwalorlegniazdo.pl.
Prosimy o atak meilowy , telefoniczny na te instytucje:
1. Miejsce w ktorym ma odbyc sie festial : www.zajazdlesny.pl
2. burmistrza Siewierza ZDZISŁAW BANAŚ TELEFON DO SEKRETARIATU: 32 64 99 400, 32 64 99 401
3. Starostwo Powiatowe w Będzinieul. Sączewskiego 642-500 Będzin tel.: +48 32 368-07-01 e-mail: starosta@powiat.bedzin.pl
3. lokalna tv:42-470 SiewierzPiaskowa 3tel. 793 028 606tel/fax. 32 6741 669 info@itvsiewierz.pl

Sugerowana treść mejli:

Witam!
Czy zdają sobie Państwo sprawę, że za niecały miesiąc ma się odbyć nacjonalistyczny festiwal muzyczny "Orle Gniazdo"? Wystarczy spojrzeć na filmik promujący festiwal by zorientować się jaki ma prawdziwy charakter - tu printscreen z filmiku promującego festiwal na którym koszulki osób promujących wydarzenie w jasny sposób dają znać jaki charakter będzie miał ten festiwal (Czaszka SS oraz "Music Against Tolerance"): https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/966816_529919433711109_584554772_o.jpg
Pod przykrywką patriotyzmu i nacjonalizmu będą występować na nim zespoły o jawnie rasistowskich tekstach utworów.
Takimi wykonawcami są m.in. zespoły Tormentia i Nordica.
Nordicę tworzą dawni członkowie Agressivy 88 (88 to akronim od "Heil Hitler"). Mają na koncie takie utwory jak "Biała k***a murzyna", "Duma Nadczłowieka" lub "Outro " z płyty "Odezwa"? To niemal monodram. Utwór opowiada o tym jak "stary bogaty, wszawy Żyd" dał się złapać w pułapkę i przyszedł na spotkanie biznesowe. I teraz spotka go kara za "niszczenie i wchodzenie z brudnymi buciorami w tradycję i kulturę białych aryjskich krajów". Narrator woła strażnika i komenderuje, by zdjąć więźniowi opaskę z oczu. Informuje, że "święta rasowa wojna jest bezwzględna w swych formach i metodach oraz trwa nieustannie", a "morze waszej krwi będzie płynąć ulicami, wasze brudne stęchłe ciała będą nawozem dla naszej idei, idei rasy panów". Następnie narrator wzywa strażnika. "Przynieść mój sztylet". Jest na nim wygrawerowana dewiza SS: "Honor mój, to wierność moja". Następnie podcina Żydowi gardło. Taki los "czeka podludzi".
Zespół Tormentia grał na koncercie neo-nazistowskiego ugrupowania Blood & Honour. Na zdjęciu (http://prostoantyfaszystowsko.files.wordpress.com/2012/05/tormentia_baner.jpg?w=470) widać zespół grający na tle baneru upamiętniającego dwie ikony ruchu neo-nazistowskiego - Mariusza Szczerskiego - wokalistę neo-nazistowskiej grupy Honor oraz Iana Stuarta Donaldsona - wokalisty neo-nazistowwskiego zespołu Skrewdriver oraz twórcy organizacji Blood & Honour: “Stań do walki w Świętej Wojnie Ras … Biała brać, jedna krew Jeden sztandar, jeden cel” - śpiewa zespół Tormentia.

Proszę o interwencję w tej sprawie!
To oburzające by w kraju tak dotkniętym przez ideologię nazizmu odbywały się takie wydarzenia - w dodatku pod przykrywką patriotycznego festiwalu...

Miejsce w ktorym ma odbyc sie festial : www.zajazdlesny.pl
Strona festiwalu: www.festiwalorlegniazdo.pl


Z FB

bionicle93

2013-06-07, 15:06
Ah Siewierzu, dlaczego jestes tak daleko!?
Swietna inicjatwa! Choc pewnie nie zabraknie uposledzonych lysoli kazacych wypie**alac kazdemu z dredami, albo w ogole nie-lysemu.

ellsworth

2013-06-07, 15:13
rafello napisał/a:

I dobrze! Fajna impreza, alternatywa dla woodstocku. Chwała Wielkiej Polsce!


Nazwanie tego alternatywą dla Woodstocku, to tak jak nazwać malucha alternatywą dla promu kosmicznego. :roll:

owiecs

2013-06-07, 15:20
to nie jest patriotyzm tylko agresywny nacjonalizm
to przykre, że na sadolu widownia hołduje takim poglądom

dzikijednorozec

2013-06-07, 15:23
Jedna myśl, jedno zdanie, a jaka dyskusja...

Chodziło mi o to, że wielu użytkowników sadola uważa (i słusznie), że TVN to stacja zakłamana, zniekształcająca informacje, popierająca obecny rząd.

Kutas Szatana

2013-06-07, 15:26
@tds1974 i reszta przeciwników tego festiwalu

A wielki ch*j wam w oczy!!! Torpedowanie i sprzeciwianie się marszom lesb i pedałów to nietolerancja, ale już sprzeciwianie się festiwalowi Muzyki Narodowej to obrona przed faszyzmem. Sami k***a jesteście faszystami, nazistami i komuchami w jednym. Co wam do tego? Gówno! To może wyślijmy mail do prezydenta, wszyscy użytkownicy sadola, że na Woodzie promowane sa narkotyki, wolny sex itp. A nie, przecież Wood jest ok a ten festiwal nie. Mam nadzieję, że festiwal nie zostanie zdominowany przez łysych półgłówków z białymi sznurówkami, ale zabawa i patriotyzm. Bo k***a patriotyzm to nie jest napie**alanie gejów i lesb, wyzywanie żydów czy nie katolików, ale MIŁOŚĆ DO KRAJU i chronienie jego, jak i jego interesów przed zakusami innych państw.

thabel

2013-06-07, 15:29
Nigdy nie zrozumiem tej lewackiej mentalności. Konfidenci. Nie podobają Ci się zespoły? Teksty? Nikt Cie na siłę nie zmusza do wydania ponad stówy za bilet. Boli Cię że ktoś z innymi poglądami też chce się pobawić na imprezie ze "swoimi" ludźmi?

Może czas się przyjrzeć festiwalom spod znaku Good Night White Pride, propagowaniem tam komunizmu w tekstach i symbolice, narkotykom, sprzedażą alkoholu nieletnim?

A potem lewacy płaczą, że ktoś jest wobec nich agresywny.


Co do TVNu, akurat oglądam i to bardzo często. Głównie TVN24 - świetnie słucha się o tym jak w Polsce się świetnie żyje, jak zarabiamy coraz więcej i nie wiadomo czemu buntujemy się przeciw ograniczeniom praw pracowniczych, skoro powinniśmy być w siódmym niebie i pławić się w luksusach za te 1200 miesięcznie na rękę na miesięcznej umowie z Adecco

Świetnie słucha się o tym jak kibice zaatakowali policjantów na dworcu, zwłaszcza kiedy się było naocznym świadkiem i widziało się jak policjanci w 5 pałowali kibica, uprzednio zmuszonego do tego by się rozebrać siłą, bo się "spojrzał"

Świetnie się słucha o tym jak to nie ma powodzi w Polsce, kiedy przed chwilą dzwoni wujek, że kilkanaście wiosek w jego okolicy jest metr pod wodą.

Świetnie się słucha o tym, że ludzie w Polsce najbardziej przejmują się związkami partnerskimi i invitro, i że tematy polityki społecznej, gospodarka i miejsca pracy są mniej ważne

... a potem się dziwią że ktoś im spalił wóz.

Z drugiej strony debile z TV Trwam, którzy są równie nierzetelni tylko w drugą stronę. Każda z tych wesz z sejmu, senatu, rządu, opozycji, ogólnie przy korycie jest siebie warta.

Im mniej politykowania tym lepiej. Ja nikomu w życie, poglądy, muzykę się nie mieszam. Oczekuję tego samego. To prosta zasada, bez sensu jest ją łamać. Bo wiadomo - akcja rodzi reakcję.

buer2008

2013-06-07, 16:22
"Do patronatu przyznał się..." jakby to był co najmniej terroryzm. Jak Wyborcza patronuje gejom i różowym orłom to wszystko ok.

F.L.

2013-06-07, 16:28
ChomikAdrian napisał/a:

Festiwal gównianej muzy



Nie podoba ci się taka muzyka?
Twój sprawa, nikt cię zmuszać do jej słuchania nie będzie.

a12b

2013-06-07, 17:31
@tds1974
Dlaczego wielu chce spalić wozy wsi24? poniżej lista:

- za nazywanie patriotów faszystami (relacje z marszu niepodległości)
- za opluwanie polskiej flagi (wtykanie jej w psia kupe przez wojewodzkiego)
- za ogłupianie narodu
- za tendencyjne materiały, przedstawiające nieprawdę
- za szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma
- za bycie tubą propagandową peło
- za uznanie hasła "Bóg - Honor - Ojczyzna" faszystowskim hasłem
- za ich "ekspertów" ;)

wydaje mi się, że tyle wystarczy a lista jest bardzo długa więc ITI SPIER..... a ty wracaj na kolorową niepodległą bo faszyzm nie przejdzie !

makabrax

2013-06-07, 17:52
tak k***a już będą promować faszyzm... ja pie**ole, dupe se idź promuj lewusie niedomyty, jak ja k***a lubię to generalizowanie, geje, zboki to jest ok, ale wyjść z biało-czerwoną flagą to k***a gorzej niż byś dziecko rozjechał...
idźcie w ch*j...

boberm

2013-06-07, 21:18
Napisałem już długiego posta na temat tego co myślę o autorze, lewactwie i tefałenie, ale musiałem go skasować bo zaraz wyłapałbym banana od modów. Idź w pokoju tds1974!