18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Al...........go

2017-02-07, 14:54
razak napisał/a:

wojna napędza gospodarkę. Jest tylko w celach zysku, a jeśli ktoś dalej tego nie wie to jest głupi :)



Jak dalej będzie nam rządził pis wybrany przez narodowców to nic tylko wojna nam zostanie bo gospodarka już nawet nie kwiczy bo nie ma siły.

Nutzz

2017-02-07, 14:57
@Andre1945
Co roku późnym latem razem ze znajomymi sprzątam i myję groby wojskowe na Powązkach wojskowych. A gdy jeszcze działałem w stowarzyszeniu organizowaliśmy prelekcje z weteranami. Teraz uważaj, szok, każdy i każda z nas jak jeden mąż jest zadeklarowanym lewakiem, dokładnie takim jak piszesz. I co synek, łyso Ci?

Wiesz jaka jest między nami główna różnica?

Taka, że my robimy swoje i nie szukamy taniego medialnego poklasku tak jak Ty i Tobie podobne atencyjne k***y.
Ty p*zdo nie nosząca rurek.

Andre1945

2017-02-07, 15:15
Cytat:

A sam byłeś i odwiedziłeś? Czy tylko mordę drzesz jakie to narodowe bydło dobre. Raz na rok to nie pomoc. Sam ch*ja robisz i wycierasz sobie swoją mordę patriotyzmem.



Niestety, do Warszawy mam za daleko, ale w Krakowie regularnie spotykam się z kombatantami z AK, wysyłam paczki, odwiedzam groby, albo pomniki. To ostatnie raz w tygodniu z reguły, czasem rzadziej, jak nie ma czasu. A Ty co robisz?

Cytat:

Takie to fajne, że garstka indywidualistów (mądrzejszych od 95% ludzi) z chorymi ambicjami i biznesem za kulisami miesza stadami bydła, daje im ideologie, wywołuje wojny i zbija interes na tym, że bydło bezmyślnie zarzyna się nawzajem?



Meh, nie zrozumiałeś, bynajmniej nie chodziło mi o pochwałę wojny jako takiej.

Cytat:

Co roku późnym latem razem ze znajomymi sprzątam i myję groby wojskowe na Powązkach wojskowych. A gdy jeszcze działałem w stowarzyszeniu organizowaliśmy prelekcje z weteranami.



To Wy myliście grób Bieruta? :lol:

Cytat:

Taka, że my robimy swoje i nie szukamy taniego medialnego poklasku tak jak Ty i Tobie podobne atencyjne k***y.
Ty p*zdo nie nosząca rurek.



Ja, chłoptasiu niczego nie szukam, bo nie jestem ani politykiem, ani kibolem, ani aktywistą, wszystko robię prywatnie. Więc morda, lewacki karaluchu. :mrgreen:

WhitePride

2017-02-07, 15:51
Twórca tej koszulki jest umysłowym debilem albo na siłę chciał zabłysnąć. Znaczenie słowa "pamiętamy" w kontekście historycznych wydarzeń dla kraju ma wymiar symboliczny i propagujący pamięć o bohaterach, którzy w tamtych czasach walczyli za ten kraj.
No ale czego oczekiwać od kretynów, nie znających znaczeń podstawowych pojęć.

Ja tam nie mam nic przeciwko patriotycznej odzieży(nie nachalnej z kotwicami na 5m) ale noszonej przez ludzi, którzy są świadomi tego co na tej koszulce czy bluzis się znajduje. A niestety nie brakuje lansiarzy ubranych od stóp do głów w coś czego sami nie rozumieją.

Belweder

2017-02-07, 16:15
Czytam i czytam... za chwile dojdzie tutaj kłótnia kto mył grób Cifem a kto płynem do mycia naczyń... :amused: co do takich bajerów patriotycznych... najpierw wypadało by sobą coś prezentować a później bawić się w "pamięć", a jeśli tyle kiboli wyklętych robi w sposób odwrotny to coraz większej ilości młodych osób za chwile kotwica będzie się kojarzyć z zadymiarzem a nie symbolem nadziei w czasie II wojny :roll:

mrkler

2017-02-07, 16:18
Pamięć powinna być w głowie a nie na koszulce, spodniach czy obsranych gaciach..... Takie obnoszenie się symboliką jest po prostu żenujące i gdy widzę takiego niedojebańca z PW albo z Pamiętamy to się we mnie wszystko gotuję. Ale to tylko moda i zapewne niedługo minie jak JP, Ciepła Strefa czy Che Guevara.

TB303

2017-02-07, 16:44
Ja pie**olę, jaka gówno-burza. Szkoda, że niedługo idę imprezować, bo bym sobie pooglądał regularnie.

Swoją drogą, dobijają mnie tacy debile jak Andre1945. Wystarczy ktoś, kto nie zgadza się z jego przekonaniami, to od razu jest wyzywany od lewaków, antypolskich kurew itp.
Mentalne niedoj***nie, upośledzenie, umysłowa patologia i debilizm w jednym :amused:

vieri22666

2017-02-07, 16:48
@up Fajnie by było gdyby moda pozostała, ale zdrowa moda. Dzisiaj za patriotyzm uważam, poznanie historii swojego kraju, kultury, znajomość hymnu od A do Z, i pamięć o tych wszystkich którzy walczyli za nią, ale także dbanie o jej dobre imię, pomoc bliźniemu, trzymanie w czystości ulic, lasów, dbanie o wszystkie dobra jakie wyprodukuje i stworzy. Fajne są te koszulki wzory, sam bym sobie kupił, ale nosił tylko na pochody, rocznice. Bo czy ktokolwiek normalny kto np. wyznaje chrześcijaństwo na co dzień nosi komeszke z 1 komunii? Dla mnie to jest symbolika odświętna.

Ze...........no

2017-02-07, 17:14
AroGiant napisał/a:

Czytam i czytam... za chwile dojdzie tutaj kłótnia kto mył grób Cifem a kto płynem do mycia naczyń... :amused:



Jak idę myć groby na Powązkach to kupuję chemię z Niemiec

Andre1945

2017-02-07, 18:06
Cytat:

Swoją drogą, dobijają mnie tacy debile jak Andre1945. Wystarczy ktoś, kto nie zgadza się z jego przekonaniami, to od razu jest wyzywany od lewaków, antypolskich kurew itp.



Kolejny gimbuch, który nie potrafi czytać.

Możesz być sobie lewakiem, prawakiem, centrowcem, weganinem, homo, cyklistą - mam to w głębokim poważaniu, jeśli dbasz o pamięć, historię i tradycję.

''Postempowcy'' z brodami i w rurkach rzucają się do stadionowych troglodytów?

Poniekąd słusznie, ale akurat kibole najwięcej robią w kwestii kultywowania pamięci, czy to o AK, czy o Powstaniu, lewaki z reguły ograniczają się do plucia w internecie i chciejstwa, wyrażanego naprzemiennie z żalem, że prawica zawłaszczyła historię -a kto lewusom bronił upamiętniać AK?

Są pewnie jakieś wyjątki, chwała im za to, ale to nadal tylko wyjątki. A szkoda, bo uważam, że pamiętać powinien każdy, oddawać hołd też, a zgadzać się już nie trzeba.

Tyle, teraz idę chlać te piwka, co mi rzuciliście. :mrgreen:

lucilla

2017-02-07, 18:45
Weź taką koszulinę załóż w stolnicy to Cię Sebiksy i patrioci legioniścy zbiją :)

Ze...........no

2017-02-07, 19:14
Andre1945 napisał/a:



Możesz być sobie lewakiem, prawakiem, centrowcem, weganinem, homo, cyklistą - mam to w głębokim poważaniu, jeśli dbasz o pamięć, historię i tradycję.



"Możesz być kim chcesz ale musisz spełnić moje warunki" :ok:

froqer

2017-02-07, 19:25
Żałosne jest to, że wielu z was pomaga weteranom, ponieważ są w podeszłym wieku i walczyli za ojczyznę, a sami nie potraficie cywilizowanie porozmawiać. Polak z Polakiem, w tej Ojczyźnie, za którą ci ludzie walczyli.

Dbacie o pamięć i historię, a nie chcecie działać dla Ojczyzny tu i teraz. Lepiej się ponapie**alać. Bo ktoś nosi inaczej skrojone spodnie.