18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Ostrowie wypadek śmiertelny się zdarzył

fantastico • 2017-06-22, 11:03
Jechanie w deszczu wymaga uwagi gdyż w każdej chwili wydarzyć się może poślizg powodujący wykonanie zboczenia z drogi najczęściej przed nadjeżdżający pojazd co skutkuje srogim huknięciem wynikającym z wypadku. Droga to była numer 25 z Ostrowa prowadząca na Kalisz. A godzina poranna czwartkowa na zegarze widniała.




spoiler

kevlarx

2017-06-22, 17:51
Ty mi tu fantastico lepiej nie wk***iaj, bo zobaczysz

Wiewór

2017-06-22, 18:39
gosucherry napisał/a:



Dokładnie. To nie żadne wyprzedzanie (jak w opisie) tylko hamulce które pracują nierówno i gdy jedne koło jest zablokowane w 100% drugie hamuje na 60% stąd balecik na śliskiej nawierzchni. Sprawdzajcie czym jeździcie.


Przeżyłem takie hamowanie na własnej skórze jak miałem Punto 1. Zj***ł mi się rozdzielacz siły hamowania. Zacząłem ostro hamować a punto drift. Następnego dnia wyprałem siedzenie i oddałem od razu auto do naprawy.

jinn

2017-06-22, 19:11
To jest już któryś filmik, w którym 206-tka nie ma abs-u, albo ma uszkodzony rozdzielacz siły hamowania. Czy to przypadłość tego modelu?? Niech użytkownicy wypowiedzą się czy zauważyli coś niepokojącego podczas ostrego hamowania. To może ocalić czyjeś istnienie ;-)

Insaner

2017-06-22, 19:44
Nie wiem.. może na kamerze wydaje się że jadą wolniej niż w rzeczywistości, ale serio to co przedstawiono na filmie było śmiertelnym wypadkiem? Co prawda wystarczy się niefortunnie uderzyć w głowę aby umrzeć, ale tutaj uderzenie było ewidentnie w "najlepsze możliwe miejsca". Jeden przodem uderzył w tylny bok drugiego co wywołało obrót i pochłonęło część energii. Jak zmarł któryś kierowca?

piotrekt1976

2017-06-22, 21:09
Kolejny powod dlaczego warto kupowac jak najnowszy samochod i zapinac pasy.
Ale co tam .... jak ginac to jak facet, bez poduszek i absu , albo w starych polatanych bmw czy audi z 3 innych :P

wyrwiszmat88

2017-06-22, 21:29
I k***a próbują teraz jak fantastico te opisy robić mongoły :D

antomatic

2017-06-22, 21:37
cripkillah napisał/a:

To śmiertelny wypadek ? Jeden uderzył tyłem a u drugiego strefa zgniotu na silnik. Paseratti nie miało poduszek czy jak ?


Gdzie tam passerati biorące w zdarzeniu udział widziałeś?

Cergo

2017-06-22, 22:03
Wszystko dlatego, ze w kapeluszu jechał! Kowboje na koń!

j3z0r

2017-06-22, 23:12
Tego właśnie się obawiałem jeden debil fantastico a teraz jego naśladowcy niszczą polski język !!! Tak się zastanawiam jak ja bym chciał pisać opisy w tak idiotyczny sposób to ile bym wytrzymał, myślę że maksymalnie kilkanaście opisów bo po tym czuł bym się jak idiota. Ileż można zachowywać się jak kretyn jeden dzień, dwa, tydzień, dwa tygodnie ale kilka miesięcy ? Nikt mi nie powie że to jest normalne. a patrząc na autora nie mam zielonego pojęcia czym się kieruje "fejmem" ? fantastico jest fajny też będę taki jak on ....... a może to ty fantastico ? ten awatar jest łudząco podobny do twojego. Nie możemy przechodzić obok tego obojętnie, a może wszyscy zaczniemy pisać jak debile wtedy sadistic będzie lepszy !!!
:idzwch*j:

Wiewór

2017-06-23, 08:46
jinn napisał/a:

To jest już któryś filmik, w którym 206-tka nie ma abs-u, albo ma uszkodzony rozdzielacz siły hamowania. Czy to przypadłość tego modelu?? Niech użytkownicy wypowiedzą się czy zauważyli coś niepokojącego podczas ostrego hamowania. To może ocalić czyjeś istnienie ;-)


To jest przypadłość wszystkich starych strupów, których właściciele robią przeglądy za flaszkę u kazia w stodole.
Osobiście byłem świadkiem jak pani z takiego strupa wyzywała diagnostę na stacji.
Facet mówi, że nie podbije przeglądu bo auto nie ma hamulców. Klocki zjadło do szczęki a tarcza jest przeźroczysta A babsko dalej z ryjem, że ch*j ją naciąga. Piniondze chce a przeglądu nie do.

PoIleTeJagody

2017-06-23, 13:36
Ktoś tu chyba kseruje "styl" opisów od ~fantastico

hugo2211

2017-06-23, 18:07
Pomijają wszyscy fakt że ten ch*jadaj to policyjny sprzęt.