18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

W Ostrowie wypadek śmiertelny się zdarzył

fantastico • 2017-06-22, 11:03
Jechanie w deszczu wymaga uwagi gdyż w każdej chwili wydarzyć się może poślizg powodujący wykonanie zboczenia z drogi najczęściej przed nadjeżdżający pojazd co skutkuje srogim huknięciem wynikającym z wypadku. Droga to była numer 25 z Ostrowa prowadząca na Kalisz. A godzina poranna czwartkowa na zegarze widniała.




spoiler

krzyks

2017-06-22, 11:08
fantastico napisał/a:


Najprawdopodobniej kierowca z Peugeota 206 wyprzedzając inny samochód wpadł w poślizg. Po chwili został uderzony w prawy tył przez Hyundaia.



Jakoś mi ten opis do sytuacji na filmie nie pasuje. Kierowca 206 ewidentnie wpadł w poślizg hamując przed zatorem na drodze.

fantastico

2017-06-22, 11:10
krzyks napisał/a:



Jakoś mi ten opis do sytuacji na filmie nie pasuje. Kierowca 206 ewidentnie wpadł w poślizg hamując przed zatorem na drodze.



Na żywca copy/paste ze strony gdzie to było opisane. Ale faktycznie jakoś nieadekwatne.

manson__

2017-06-22, 11:25
fantastico napisał/a:

Został wyciągnięty na zewnątrz pojazdu przez osoby trzecie. Gdy na miejsce dojechali strażacy z Ostrowa Wlkp., poszkodowany miał zakrwawioną całą twarz. Według świadków, krew sączyła się również z uszu.


Czyli dostał wpie**ol - prawidłowo :amused:

S.T.U_Cummins

2017-06-22, 12:09
Pewnie chciał być fajny i jechał bez zapiętych pasów.

Noside

2017-06-22, 12:12
Dwa tematy niżej macie to w kompilacji :p

strzala17

2017-06-22, 13:15
W jednym jechał Chuck Norris bo mu sombrero odj***ło

Umpalalumpa

2017-06-22, 13:33
Jak mnie te Twoje opisy wk***iają to nie masz pojęcia

Wiewór

2017-06-22, 14:12
No niestety to nie był ten przypadek jeden na miliard w którym niezapięte pasy ratują życie.
Widzę przyczyny jazda na zderzaku+śliska droga+niesprawne hamulce, które spowodowały, że auto się obróciło.
Szkoda człowieka ale nic nie boli tak jak życie więc jego trud skończon. Takie jest życie.

Cara_Al_Sol

2017-06-22, 15:04
Może klawiatura Twa, klawisza " , " nie posiada.
Abyś skrzywdzonym nie był, przesyłam ich kilka.

, , , , , , , - Proszę. Masz na swoje przyszłe posty.

P.S. Doceniam Twoją pracę.

kalijanek

2017-06-22, 15:05
właśnie o to chodzi, że na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z niebezpieczeństw jakie czyhają na nas na drodze

gosucherry

2017-06-22, 17:13
Abraxus napisał/a:

No niestety to nie był ten przypadek jeden na miliard w którym niezapięte pasy ratują życie.
Widzę przyczyny jazda na zderzaku+śliska droga+niesprawne hamulce, które spowodowały, że auto się obróciło.
Szkoda człowieka ale nic nie boli tak jak życie więc jego trud skończon. Takie jest życie.



Dokładnie. To nie żadne wyprzedzanie (jak w opisie) tylko hamulce które pracują nierówno i gdy jedne koło jest zablokowane w 100% drugie hamuje na 60% stąd balecik na śliskiej nawierzchni. Sprawdzajcie czym jeździcie.

Em...........ze

2017-06-22, 17:32
zimowe opony po deszczu panowie

cripkillah

2017-06-22, 17:37
To śmiertelny wypadek ? Jeden uderzył tyłem a u drugiego strefa zgniotu na silnik. Paseratti nie miało poduszek czy jak ?

dabster

2017-06-22, 17:44
Pewnie przegląd u ziomeczka za flachę skoro przeszedł z takimi hamulcami. Siła hamowania całkowita, równomierność siły na obwodzie i równomierność siły pomiędzy kołami jednej osi to rzeczy bez których nie powinni wypuszczać ze stacji. Reszta, przeguby wahacze amortyzatory czy spaliny to jest ch*j w porównaniu z tym jak ważne są sprawne hamulce