18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Nowosybirsku pojawił się rosyjski niewykrywalny samolot

Salieri16000 • 2019-01-27, 03:51
Nowy rosyjski niewykrywalny bezzałogowy samolot uderzeniowy "Okhotnik" (pol.Myśliwy), został zauważony na lotnisku w syberyjskim mieście Nowosybirsk.



W zakładzie Nowosybirskiego Zakładu Produkcji Samolotów (NAPO) testowany jest najnowszy niewykrywalny samolot bezzałogowy, który obecnie przechodzi próby naziemne w NAPO w Nowosybirsku.

Według lokalnego źródła, powodzenie przeprowadzonych operacji testowych w terenie przez "Okhotnika" to kamień milowy przed pierwszym lotem, który spodziewany jest w pierwszych miesiącach 2019 roku.

Rosyjskie media państwowe oświadczyły, że w 2011 r. podpisano umowę o budowie niewykrywalnego bezzałogowego statku powietrznego "Okhotnik" o wadze 20 ton, między Rosyjskim Ministerstwem Obrony a Sukhoi Aircraft Company.



"Prace nad ciężkim bezzałogowym samolotem dalekiego zasięgu są na końcowym etapie. Ukończono prace nad stworzeniem prototypu, który rozpocznie loty testowe w tym roku. Prace prowadzone są w zakładzie lotniczym Chkalov w Nowosybirsku (należącym do Sukhoi Aircraft Company)" - podał TASS.

Nowy, bezzałogowy samolot rosyjski ma kształt "latającego skrzydła", dzięki czemu jest podobny do amerykańskiego samolotu rozpoznawczego RQ-170 Sentiel:



lub chińskiego Tian Yinga:



Według Popular Mechanics oczekuje się, że "Okhotnik" będzie wykonany z materiałów kompozytowych, a na zewnątrz znajdzie się powłoka antyradarowa. Wszystkie te działania, aby "Myśliwy" był niewidzialny dla radaru, oznaczają, że ​​będzie on przenosił precyzyjnie sterowane bomby i pociski wewnętrznie, aby uniknąć odbicia sygnału radarowego za pomocą broni zwisającej spod kadłuba i skrzydeł.

Salieri16000

2019-01-29, 23:18
mamurra napisał/a:

@Salieri16000

Domyślam się już, że jesteś obcokrajowcem, ale tym bardziej powinieneś przyjmować uwagi od krajowców na temat ich języka. Mam nadzieję, że pomogłem.



Skompromitowałeś się na całej linii- żegnam ozięble, nie pozdrawiam- słowa łączę i kończę...


mamurra

2019-01-29, 23:55
Człowieku, nie ze mną te numery. Wmawiasz mi bzdury na temat wymowy ruskiego "x", znalezisko tytułujesz typowo rosyjskim szykiem wyrazów "Rosyjski niewykrywalny samolot", a na koniec próbujesz się obrazić i ogłaszasz EOT?

ROTFL.

PS. Jakbyś się namyślił, bardzom ciekaw, czym się tak bardzo skompromitowałem :D

PS.2. Na poprzednią reakcję wystarczyły 4 minuty :D

PS.3. Jak popatrzeć na te twoje teksty, typu, cytuję in extenso:

"Nowy rosyjski niewykrywalny bezzałogowy samolot uderzeniowy "Okhotnik" (pol.Myśliwy), został zauważony na lotnisku w syberyjskim mieście Nowosybirsk"

to jesteś obcokrajowcem. Konkretnie, zgadywałbym, że Moskalem. Całe to zdanie aż razi nienaturalnością, nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego, jak bardzo.

PS.4. Tak to jakoś jest, że nie wystarczy przebrać się w kontusz, założyć rogatywkę i przyczepić orzełka. :D

Salieri16000

2019-01-30, 15:42
mamurra napisał/a:

(...)tytułujesz typowo rosyjskim szykiem wyrazów "Rosyjski niewykrywalny samolot", a na koniec próbujesz się obrazić i ogłaszasz EOT?

PS. Jakbyś się namyślił, bardzom ciekaw, czym się tak bardzo skompromitowałem :D

PS.2. Na poprzednią reakcję wystarczyły 4 minuty :D

PS.3. Jak popatrzeć na te twoje teksty, typu, cytuję in extenso:

(tu cytujesz część mojego wpisu)

[color=yellow(...)Całe to zdanie aż razi nienaturalnością, nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego, jak bardzo.[/color]

PS.4. Tak to jakoś jest, że nie wystarczy przebrać się w kontusz, założyć rogatywkę i przyczepić orzełka.



Ad PS 1: Kompromitujesz się oszołomie z każdym swoim komentarzem- próbujesz być mądrzejszy, ale Ci nie wychodzi...

Przykłady:

- po "PS" nie stawiamy kropki

- po znakach interpunkcyjnych robimy odstęp (a Twój zapis wygląda tak: "PS.1.")

- "bardzom ciekaw". A to słowo "bardzom" to w jakim języku?! :amused:

Ad PS 2: A co Ty k***a myślisz, że ja nie śpię tylko czekam na Twoje zj***ne komentarze?!

Ad. PS 3: Kompromitacja i żenada na całej linii... Nawet nie zagłębiam się w te wypociny pajaca, który czepia się poprawnie zbudowanego zdania, napisanego bez błędów.

Ad PS 4: Hahahaha- rozbawiłeś mnie do łez zazdrośniku. Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, internetowy "no-lifie" i życiowy "przegrywie" osiągnąłem wiele: od sukcesów w modelarstwie redukcyjnym, kolarstwie, przez statystowanie po role w filmach i programach historycznych.

Dlatego śmiało mogę napisać, że dla mnie jesteś zwykłym zj***nym łbem, który nie ma nic innego do roboty, jak tylko trollowanie w necie. Wal się na ryj baranie- temat zamknięty z mojej strony, bo z pajacami takimi jak Ty nie ma co wchodzić w jakąkolwiek dyskusję...


4Fingers

2019-02-05, 21:24
Wy naprawdę go nie widzicie?

Ti...........ch

2019-02-06, 07:20
Okhotnik - Ochotnik
Sukhoi Aircraft Company - Biuro konstrukcyjne Suchoja
Chkalov - Czkałowskie zakłady lotnicze lub fabryka im. Czkałowa

Niestety oczy krwawią kiedy widzę takie potworki pisane z angielskiego tlumaczenia...

Crapshit

2019-04-29, 10:23
Ruskie to biedaki, które tylko kopiują to co na zachodzie.