18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W moim świecie....

MenSa • 2020-03-03, 09:35
....dużo łatwiej jest...

Wysmarkać się? pie**olisz :wyj***ne:

Martyna z misją na krańcu świata w poszukiwaniu koronawirusa :ciasteczkowy:

Nikt_nie

2020-03-03, 09:42
i tak sobie siedzi i myśli...

"Czy w tą rękę za którą ją trzymam też zajabała smarka ?? "

xD jeblem na plecy rormalnie jego mać xD

~_Killa_

2020-03-03, 09:43
Co kraj to obyczaj, swoja droga wiele osob tak robi! Jak sie idzie przez miasto to widac paru takich praktykujacych.

Juzwa

2020-03-03, 09:57
Ciekawe czy już się jej zrosła ta kość w cipce.

ProVVe

2020-03-03, 10:07
Wojciechowska to największa sciema podróżnicza... Taki afrykański dom... Niby wszystko ok, ale cały z gowna... Kiedyś już pisałem jak przywlaszcza sobie dorobek intelektualny, żeby pokazać jaka jest super wyedukowana i oczytana. Mówię tu o wszystkich tematach jakie porusza ta pipa. Prawda jest taka, że np dzwoni jej pachołek informuje co chcą wykorzystać w programie. Oczywiście jeśli się zgodzisz, aby skorzystała z twojej wiedzy nikt nigdy się nie dowie skąd ona to wie. Jeśli będziesz to opisywać na jej profilach blokuje ludzi. Nie ma tu mowy o jakiejś zapłacie, ale nawet nie chciała wymienić nazwisk na końcu programu w napisach. Taka oto oświecona... sram jej na pysk

MenSa

2020-03-03, 10:18
ProVVe napisał/a:

Wojciechowska to największa sciema podróżnicza... Taki afrykański dom... Niby wszystko ok, ale cały z gowna... Kiedyś już pisałem jak przywlaszcza sobie dorobek intelektualny, żeby pokazać jaka jest super wyedukowana i oczytana. Mówię tu o wszystkich tematach jakie porusza ta pipa. Prawda jest taka, że np dzwoni jej pachołek informuje co chcą wykorzystać w programie. Oczywiście jeśli się zgodzisz, aby skorzystała z twojej wiedzy nikt nigdy się nie dowie skąd ona to wie. Jeśli będziesz to opisywać na jej profilach blokuje ludzi. Nie ma tu mowy o jakiejś zapłacie, ale nawet nie chciała wymienić nazwisk na końcu programu w napisach. Taka oto oświecona... sram jej na pysk



No Tony Halik się w grobie przewraca... :roll:

freaky

2020-03-03, 10:19
Tony Halik, Arkady Fiedler, a nawet Wojciech Cejrowski- to są podróżnicy z powołania, prawdziwi odkrywcy i pasjonaci eskapad. Tudno byłoby mi dodać do tego panteonu Wojciechowską, która jest raczej produktem reklamowym. Gdybym obudził się w środy amazońskiej puszczy bez nawigacji prędzej zaufałbym Makłowiczowi: też zwiedził trochę świata, ma poukładane w głowie, nie buja się z murzynami i zajebiście gotuje.

bloodwar

2020-03-03, 10:45
Co mogę powiedzieć pozytywnego o Wojciechowskiej? Miała zajebiste ciało, pierwszy "Playboy" jakiego kupiłem był z nią, moje najwspanialsze wspomnienie z młodości! Ehh znowu mieć 16 lat...


tarcer123

2020-03-03, 10:48
No nie wiem czy to takie najwspanialsze męczyc kapitana do podcieracza...

MenSa

2020-03-03, 10:56
bloodwar napisał/a:

Co mogę powiedzieć pozytywnego o Wojciechowskiej? Miała zajebiste ciało, pierwszy "Playboy" jakiego kupiłem był z nią, moje najwspanialsze wspomnienie z młodości! Ehh znowu mieć 16 lat...



Tyś widział zajebiste ciało :wyj***ne: prędzej tej co masz w avatarze. ;-)

leonfun

2020-03-03, 10:56
No przebiła Szechtera w pociągu :D

hiqq

2020-03-03, 11:03
Po prostu się czarna wzruszyła i tyle :cry:

KrólikBugs

2020-03-03, 11:32
To niech nie zabraknie pasty z udziałem jej i Cejrowskiego :D :

wchodzi cejrowski do murzyna
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY k***A PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN
-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.
- A TU ŚCIANA Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY.
- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE.

a wojciechowska, k***a
-chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko
-j***na patriarchalna Afryka
-ehhh tak by sobie chciała chodzić na disco i dawać dupy
-a nie może
-dajcie wzruszającą muzykę
-trzymaj się mbubu
-będę do ciebie pisać
-kocham cię ehhh