18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W moim świecie....

MenSa • 2020-03-03, 09:35
....dużo łatwiej jest...

Wysmarkać się? pie**olisz :wyj***ne:

Martyna z misją na krańcu świata w poszukiwaniu koronawirusa :ciasteczkowy:

Cryo

2020-03-03, 11:52
I ta murzynka zrozumiała to pie**olenie po polsku? k***a ja nie wiedziałem, że tam są tacy filologowie :krejzi:

Wiewór

2020-03-03, 13:29
Cejrowski jest arcydebilem ale przynajmniej nie ukrywa swojej pogardy do podludzi.
Wojciechowska robi się na świętą pomagającą dzikusom. Podejrzewam, że jak wyłączają kamerę to z obrzydzenia wymiotuje ale równocześnie sprawdza na telefonie czy hajs za program się zgadza.

nollo

2020-03-03, 13:46
Równie dobrze mogłaby to zdanie wypowiadać trzymając za rękę co drugiego Polaka na ulicy :(

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-03, 15:33
Wiewór napisał/a:

Cejrowski jest arcydebilem ale przynajmniej nie ukrywa swojej pogardy do podludzi.
Wojciechowska robi się na świętą pomagającą dzikusom. Podejrzewam, że jak wyłączają kamerę to z obrzydzenia wymiotuje ale równocześnie sprawdza na telefonie czy hajs za program się zgadza.



Jest dobrym zjebem,bo ma pogarde do podludzi,a chodzi,jak oni na boso po gównie

Ronin69

2020-03-03, 16:39
Kurła, kiedyś to było:








Je...........ik

2020-03-03, 21:59
ProVVe napisał/a:

Wojciechowska to największa sciema podróżnicza... Taki afrykański dom... Niby wszystko ok, ale cały z gowna... Kiedyś już pisałem jak przywlaszcza sobie dorobek intelektualny, żeby pokazać jaka jest super wyedukowana i oczytana. Mówię tu o wszystkich tematach jakie porusza ta pipa. Prawda jest taka, że np dzwoni jej pachołek informuje co chcą wykorzystać w programie. Oczywiście jeśli się zgodzisz, aby skorzystała z twojej wiedzy nikt nigdy się nie dowie skąd ona to wie. Jeśli będziesz to opisywać na jej profilach blokuje ludzi. Nie ma tu mowy o jakiejś zapłacie, ale nawet nie chciała wymienić nazwisk na końcu programu w napisach. Taka oto oświecona... sram jej na pysk



I tak bym r*chal

mygyry

2020-03-03, 22:56
Jaki sympatyczny wylew pogardy dla celebrytki, stary dobry sadol w Komentarzach

ZaSwojePiję

2020-03-03, 23:44
Ronin69 napisał/a:

Kurła, kiedyś to było:



Kolega sąsiada pyta o link do wszystkich jej nagich zdj. Wspominal przy okazji jeszcze o Przybylskiej.

Motaro27

2020-03-04, 21:03
ProVVe napisał/a:

Wojciechowska to największa sciema podróżnicza... Taki afrykański dom... Niby wszystko ok, ale cały z gowna... Kiedyś już pisałem jak przywlaszcza sobie dorobek intelektualny, żeby pokazać jaka jest super wyedukowana i oczytana. Mówię tu o wszystkich tematach jakie porusza ta pipa. Prawda jest taka, że np dzwoni jej pachołek informuje co chcą wykorzystać w programie. Oczywiście jeśli się zgodzisz, aby skorzystała z twojej wiedzy nikt nigdy się nie dowie skąd ona to wie. Jeśli będziesz to opisywać na jej profilach blokuje ludzi. Nie ma tu mowy o jakiejś zapłacie, ale nawet nie chciała wymienić nazwisk na końcu programu w napisach. Taka oto oświecona... sram jej na pysk



Zgadzam się w stu procentach, wiem z pewnego źródła, też podróżnika który dużo publikuje, że jest to osoba stan tu, powiedz to i to. Zero własnych pomysłów.

decode21

2020-03-04, 23:44
freaky napisał/a:

prędzej zaufałbym Makłowiczowi: też zwiedził trochę świata, ma poukładane w głowie, nie buja się z murzynami i zajebiście gotuje.



Z Makłowicza dokłanie taki sam kucharz jak z Wojciechowskiej podróznik. Serio jej się czepiasz a dokładnie taką samą prostytutkę medialną podkreślasz ,,zajebiście"? Oboje na śmietnik. Kucharz to jest np. Okrasa.

dziadparyski

2020-03-05, 00:00
ProVVe napisał/a:

Wojciechowska to największa sciema podróżnicza... Taki afrykański dom... Niby wszystko ok, ale cały z gowna... Kiedyś już pisałem jak przywlaszcza sobie dorobek intelektualny, żeby pokazać jaka jest super wyedukowana i oczytana. Mówię tu o wszystkich tematach jakie porusza ta pipa. Prawda jest taka, że np dzwoni jej pachołek informuje co chcą wykorzystać w programie. Oczywiście jeśli się zgodzisz, aby skorzystała z twojej wiedzy nikt nigdy się nie dowie skąd ona to wie. Jeśli będziesz to opisywać na jej profilach blokuje ludzi. Nie ma tu mowy o jakiejś zapłacie, ale nawet nie chciała wymienić nazwisk na końcu programu w napisach. Taka oto oświecona... sram jej na pysk



Jej stary wbijał do nas na warsztat w Izabelinie, naprawić spawaniem swój obsrany tłumik w swoim dziadowskim lumpie. Raz nie zapłacił, bo nie będzie płacił za spawania w kółko tego samego tłumika. Dziady w ch*j.