18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W londyńskim autobusie...

Halman • 2018-02-16, 08:16

jak kolorowo pięknie, jaka kulturowa wzajemna miłość..
zrealizowane marzenia lewaka idealisty - multikulti w praktyce...
(tylko jak hejtstop by to rozpisał?)

mygyry

2018-02-16, 08:20
Ja pie**ole, tylko sufit jest biały w tym autobusie...
Anglia... :facepalm:

Halman

2018-02-16, 08:24
mygyry napisał/a:


Anglia... :facepalm:


dobrze że kierowca nie był hindusem-sikhem... no to już bym się zesrał ze śmiechu :-D

~Velture

2018-02-16, 08:28
Tyle kultury w jednym miejscu to widziałem chyba ostatnio w jogurcie activia...

poligon6

2018-02-16, 08:46
jak byłem w Koloni na targach to widok podobny o 10 rano. Tyle że tam bardziej czarno było, tutaj ciapato. Niemca praktycznie nie uświadczysz bo startuje o 6 rano na autobane do pracy, wraca o 18, w weekend odpoczywa, nawet kiedys dawali im kase na weekendowe wyjazdy, by nie siedzieli w domu. I tak zapie**alaja na czarnych nierobów.

W niektórych i to wiekszych miastach Niemcy stali sie mniejszośćią zwłaszcza na zachodzie Suttgart, Frankfurt. Swoja drogą ładny chlew, parki okupowane przez handlarzy haszu, mozna kupić bryłe wiekosci tabliczki czekolady i to "czarnego afgana" a nie jakies mielone wióry.

RoboCat

2018-02-16, 09:22
rzym tez tak upadl... przywiezli dzicz do cywilizacji.

Pa...........or

2018-02-16, 09:25
Granat w środku rozwiązałby wszelkie problemy.

lewanmich1

2018-02-16, 09:29
Po obejrzeniu tego filmiku wiem już na pewno, żyję w najpiękniejszym i najfajniejszym kraju na świecie, w Polsce. I niech tak zostanie.

Sosna84

2018-02-16, 12:40
Po zasiłki zapie**alają skubańce.

Wiewór

2018-02-16, 12:44
Ah polaczki, polaczki. Podniecają się autobusem w Londynie bo nie mają większych problemów... :-D

głest

2018-02-16, 13:23
poligon6 napisał/a:

W niektórych i to wiekszych miastach Niemcy stali sie mniejszośćią zwłaszcza na zachodzie Suttgart, Frankfurt. Swoja drogą ładny chlew, parki okupowane przez handlarzy haszu, mozna kupić bryłe wiekosci tabliczki czekolady i to "czarnego afgana" a nie jakies mielone wióry.



Od kilku lat odwiedzając/przejeżdżając zachodnie i północne landy w miarę możliwości unikam stolic i największych miast. Chyba że w środku dnia :ok:

A z powodu najazdu karaluchów na Włochy - jako tako (na razie...) pozostaje do wyboru Chorwacja - w kwestii wypoczynku rzecz jasna. Z tym, że z powodu szturmu Grażyn i Januszów wraz z Dżesikami i Brajankami zmuszony byłem w tym roku zamieszkać z dala od wybrzeża :szczerbaty:

poligon6

2018-02-16, 13:35
"Od kilku lat odwiedzając/przejeżdżając zachodnie i północne landy w miarę możliwości unikam stolic i największych miast. Chyba że w środku dnia"

Polecam południe Niemiec. Miasteczka takie po 20-40 tyś i mniejsze. Bardzo dobre piwo warzone w/g reguł cechowych. Cisza spokój, stare szkopy siedza po piwiarnniach i zadne małpy nie biegaja po ulicy.

"A z powodu najazdu karaluchów na Włochy - jako tako (na razie...) pozostaje do wyboru Chorwacja - w kwestii wypoczynku rzecz jasna. Z tym, że z powodu szturmu Grażyn i Januszów wraz z Dżesikami i Brajankami zmuszony byłem w tym roku zamieszkać z dala od wybrzeża "

No niestety Chorwacja została zjechana, widać jaka bieda w Polsce :-) . Trzeba jechać do Albanii. Ewentualnie nad Morze Czarne, Odessa to bardzo piekne miasto, jakby nie Ukraińskie :-) . Trzeba tylko pamietać by nie dawać za duzo ukraincom w łapę, bo rozejdzie sie fama i obskubia do białej kości.

głest

2018-02-16, 13:50
@up

Podobno jeszcze Czarnogóra nie odkryta do końca przez naszych towarzyszy... 8-) Ja ostatnio przesiedziałem w jednym z miast w centalnej Istrii, niedaleko od granicy ze Słowenią - cisza, spokój, sporo Włochów (katastrofalnie jeździło się po okolicy :megalol: ) a potem na jednej z wysp na południu, w typowym dla geriatrów nadmorskim miasteczku :szczerbaty: Polecam ;-)

Siberian_Meat_Grinder

2018-02-16, 15:54
czy dobrze słyszałem? Murzyn określił Arabusa mianem "dirty sand rat"? Przyganiał kocioł garnkowi :)

saves

2018-02-16, 17:41
k***a... Król Artur i Rycerze Okrągłego Stołu w grobach się przewracają...