18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W londyńskim autobusie...

Halman • 2018-02-16, 08:16

jak kolorowo pięknie, jaka kulturowa wzajemna miłość..
zrealizowane marzenia lewaka idealisty - multikulti w praktyce...
(tylko jak hejtstop by to rozpisał?)

tranzystor

2018-02-17, 11:31
mygyry napisał/a:

Ja pie**ole, tylko sufit jest biały w tym autobusie...
Anglia... :facepalm:



Bo akcja ma pewnie miejsce w godzinach, w których normalni Anglicy są w pracy.

Gundam00

2018-02-17, 12:10
No tak, godziny popoludniowe to wszyscy biali w pracy...

MarTini

2018-02-17, 13:28
Mieszkam w Londynie. Sytuacja można powiedzieć normalna. Chociaż są też dzielnice białe.

kreatywnakrowa

2018-02-17, 13:57
Ludzie kłócą się w autobusie a cebulaki mają podnietę. No niebywałe! Poczytajcie o występach w UK innego emigranckiego ścierwa które niewinną osobę chciało zabić autobusem:

"Skazany za gwałt Damian Pankiewicz, który przebywał na Wyspach zaledwie 2 dni, został skazany na 12 lat więzienia za pobicie.
Do zdarzenia doszło około godziny 19, 22 lipca zeszłego roku, na przystanku Brixiton Hill, w południowym Londynie. Pankiewicz podszedł do nieznajomego mężczyzny i, bez żadnego powodu, zaczął go bić. Gdy ofiara upadła i straciła przytomność Pankiewicz bił go nadal, po czym wrzucił nieprzytomnego pod nadjeżdżający autobus. Na szczęście kierowca zdążył się zatrzymać, dzięki czemu ofiara uniknęła pewnej śmierci. Następnie poszkodowany został przewieziony do szpitala, w którym spędził 3 tygodnie na leczeniu poważnych obrażeń."

Wiewór

2018-02-17, 21:27
krasnal_hałabała napisał/a:



k***a, ty to masz chyba rozdwojenie jaźni, najpierw mówisz coś mądrego o broni i wytykasz głupotę pisząc że Polacy "to spokojny naród i nikt nikogo nie zabije jak będą mieli broń", teraz piszesz "polaczki, polaczki", k***a, zdecyduj się po której stronie barykady stoisz.


Stoję po stronie racjonalizmu. Pisałem już.

Lordian91

2018-02-17, 22:58
Jakiś czas temu miałem okazję pojeździć po kilku firmach w Niemczech - technologia/magnetyzacja, generalnie dość specjalistyczne zagadnienia. 100% załogi inżynierskiej/managerów rodowici Niemcy. Każdy BMW/Audi/Porshe góra 3 letnie.

Dla odmiany wieczorem wypadało coś wszamać na szybko w jakimś Macu czy innym fast foodzie. Jedyny Niemiec tam to był jakiś gość z wyższym stopniem niepełnosprawności umysłowej.

Nie mówię, że jest dobrze dla Niemców, że jest dużo obcych. Ale z pewnością jest pewna grupa ludzi w Niemczech, dla których czarni odwalają brudną robotę, (wydają żarcie, sprzątają za nich) żeby oni skupiali się na bardziej istotnych rzeczach.

xavi85

2018-02-18, 14:21
a kto w UK jezdzi autbosuem? Biedaki i dzicz z dalekiego wschodu.

Szparas

2018-02-18, 21:29
Ale tam musi j***ć...