18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W końcu...

Barnellini • 2020-06-08, 12:58
zaczęli strzelać do tych zjebów.

A może to po prostu strzały ostrzegawcze w powietrze ale już mi jakoś tak lżej się na duszy zrobiło. :D




AN...........or

2020-06-08, 19:06
ja tylko czekam na to aż jakiemuś białemu faszyście puszczą tam nerwy, i zacznie do takiej gromady napie**alać ogniem maszynowym :D Ale będzie śmiesznie :D

roman970227

2020-06-08, 19:09
No k***a w końcu ile te zwierzęta będą jeszcze biegać... A zj***ne media pie**ola ze to policja zła...
Albo pewnie sami widzieliście jak na moście pokeby zatrzymali ciężarówkę to oczywiście media musiały pie**olic że kierowca zły i chciał ich przejechać..

JedkerTC

2020-06-08, 20:00
Strzelają pociskami niepenetracyjnymi ze strzelb.

Tr...........ty

2020-06-08, 21:27
nowynick napisał/a:

to jak zj***nym trzeba być żeby dalej bawić się w te protesty?



Trzeba być czarnym, to najwyższy stopień zj***nia

35i

2020-06-08, 21:57
I kto teraz k***a, klęka?

ANALizator napisał/a:

ja tylko czekam na to aż jakiemuś białemu faszyście puszczą tam nerwy, i zacznie do takiej gromady napie**alać ogniem maszynowym Ale będzie śmiesznie



Nie jesteś sam. Czekamy i wierzymy, że ta chwila nastąpi niebawem. Aleluja.

Takafura

2020-06-09, 00:22
Magik2501 napisał/a:

Nic nie bierze się z niczego. Niechęć do czarnych nie wynikła z tego, że przy ogromnym stole zasiadł razu pewnego Wielki Sanhedryn Białych (Mężczyzn) i ogłosił, że od dziś będziemy nienawidzić rasy negroidalnej.
Każdy staje się rasistą we własnym zakresie(...)


Kumpel kilkanaście lat mieszka w Berlinie. Legalna praca, żona i córeczka. Przyzwyczaił sie do multikulti. le gdy kamienicę blisko jego domu wynajęto "nowym" uchodźcom to w jeden dzień został rasistą. I zmienia mieszkanie bo boi się o żonę i córkę.


fiorehencerbin

2020-06-09, 10:19
Łata faaak! My tylko pokojowo przyszliśmy zniszczyć i okraść twoje mienie, a ty do nas strzelasz?!! Łata faaaaak!!! Biały suprematysta!!!

PatoInteligent

2020-06-09, 20:06
Magik2501 napisał/a:

Nic nie bierze się z niczego. Niechęć do czarnych nie wynikła z tego, że przy ogromnym stole zasiadł razu pewnego Wielki Sanhedryn Białych (Mężczyzn) i ogłosił, że od dziś będziemy nienawidzić rasy negroidalnej.
Każdy staje się rasistą we własnym zakresie. Mam "ciotkę" (daleka rodzina, ale jakaśtam rodzina jednak), który wyjechała dawno temu do UK. Sama mówi, że stała się rasistą dopiero za drugim razem, jak ją czarnoskóry mężczyzna wysadził z samochodu na światłach.
Miliony ludzi oglądają te filmy z USA teraz, można tylko zgadywać ilu rasistów wyprodukowali właśnie czarni.
I napiszę coś jeszcze, co kiedyś pisałem - każdy jeden głos oddany na partię lewicową, która chce zapraszać tych dżentelmenów, to jeden kroczek bliżej do życia w strachu.
Można pie**olić, że u nas jest źle, że niebezpiecznie, przytaczać statystyki z początku lat `90, ale od 30 lat jak żyję jeszcze nigdy nie zdarzyło się mi (ani nikomu z mojej rodziny/znajomych) żebym został napadnięty lub okradziony.



Całe szczęście u nas jedynie kto może Cie napaść, to jakiś naj***ny/naćpany sebix z bicepsami jak przewody.