18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

W końcu...

Barnellini • 2020-06-08, 12:58
zaczęli strzelać do tych zjebów.

A może to po prostu strzały ostrzegawcze w powietrze ale już mi jakoś tak lżej się na duszy zrobiło. :D




żmij

2020-06-08, 13:02
Barnellini napisał/a:

strzały ostrzegawcze w powietrze



Powinni ostrzegawczo strzelać w powietrze wypełniające przestrzeń pomiędzy tzw. "protestującymi".

nowynick

2020-06-08, 13:09
Skoro już dawno oficjalnie wiadomo że Floyd był naćpanym do granic możliwości bandytą z covidem to jak zj***nym trzeba być żeby dalej bawić się w te protesty?

Arachmit

2020-06-08, 13:19
No w końcu k***a ile można czekać :D

boo

2020-06-08, 13:54
nowynick napisał/a:

Skoro już dawno oficjalnie wiadomo że Floyd był naćpanym do granic możliwości bandytą z covidem to jak zj***nym trzeba być żeby dalej bawić się w te protesty?



Czego oczekujesz od murzyna/lewaka jak w obu przypadkach pustoglowie?

vl...........00

2020-06-08, 14:50
Gumą napie**alają, nie ma co się podniecać.

Magik2501

2020-06-08, 14:52
Nic nie bierze się z niczego. Niechęć do czarnych nie wynikła z tego, że przy ogromnym stole zasiadł razu pewnego Wielki Sanhedryn Białych (Mężczyzn) i ogłosił, że od dziś będziemy nienawidzić rasy negroidalnej.
Każdy staje się rasistą we własnym zakresie. Mam "ciotkę" (daleka rodzina, ale jakaśtam rodzina jednak), który wyjechała dawno temu do UK. Sama mówi, że stała się rasistą dopiero za drugim razem, jak ją czarnoskóry mężczyzna wysadził z samochodu na światłach.
Miliony ludzi oglądają te filmy z USA teraz, można tylko zgadywać ilu rasistów wyprodukowali właśnie czarni.

I napiszę coś jeszcze, co kiedyś pisałem - każdy jeden głos oddany na partię lewicową, która chce zapraszać tych dżentelmenów, to jeden kroczek bliżej do życia w strachu.
Można pie**olić, że u nas jest źle, że niebezpiecznie, przytaczać statystyki z początku lat `90, ale od 30 lat jak żyję jeszcze nigdy nie zdarzyło się mi (ani nikomu z mojej rodziny/znajomych) żebym został napadnięty lub okradziony.

chorym

2020-06-08, 15:08
nowynick napisał/a:

Skoro już dawno oficjalnie wiadomo że Floyd był naćpanym do granic możliwości bandytą z covidem to jak zj***nym trzeba być żeby dalej bawić się w te protesty?



W sumie nieważne co miał i jak bardzo był naćpany powinni tego policjanta powiesić jajami do latarni co nie zmienia faktu że protestuje tam banda j***nych debili i zwierząt

offline

2020-06-08, 15:13
Przyjemne dla ucha

piotrekt1976

2020-06-08, 15:16
chorym napisał/a:

W sumie nieważne co miał i jak bardzo był naćpany powinni tego policjanta powiesić jajami do latarni co nie zmienia faktu że protestuje tam banda j***nych debili i zwierząt



Jesli gosc byl nacpany to wierz lub nie czesto gesto taka osoba jest prawie " niezniszczalna" i nawet kilka kul potrafi nie zrobic wrazenia na 2 metrownym ponad 100 kg nacpanym gosciu. Porownoujac posture policjantow do tego goscia wcale sie nie dziwie ze trzymal go kolanem skoro przez dobre 6 minut 3 policjantow nie bylo w stanie go skuc.
Facet po kilku wyrokach podejrzany o prozprowadzanie falszywych pieniedzy i bedacy pod wplywem nakrotykow stawial czynny opor podczas aresztowania, przez dobre 6 minut walczyl z kilkoma policjantami, przeciez on po prostu popelnil tzw " suicide by cop" . Serio w swietle nowych faktow bede bardzo mocno zdziwiony jesli ci Policjanci beda miec postawione zarzuty. Jesli ktos to zrobi to tylko i wylacznie ze wzgledow politycznych

mav

2020-06-08, 15:56
Nawet mają hilera w party co prawda z ch*jowym eq ale jest.

paczfiko

2020-06-08, 16:42
Szkoda, przykro na to patrzeć, czemu służby otworzyły ogień, ja się pytam czemu tak późno. Nie można było wcześniej uspokoić te zwierzęta?

ProVVe

2020-06-08, 17:35
Powinny leżeć stosy trupów na ulicach... k***a czasem szkoda, że nie można na szybko przenieść się w szeregi policji... Wysprzątałbym im to za friko

dulek93

2020-06-08, 17:38
Lewaki jak maja troche luzu fo agresja pokojowe marsze zmieniaja w rozpie**ol a kilka strzalow ostrzegawczych i, znowu pokornieja. Haha j***ne cioty

Essent

2020-06-08, 17:55
Barnellini napisał/a:

zaczęli strzelać do tych zjebów.
A może to po prostu strzały ostrzegawcze w powietrze ale już mi jakoś tak lżej się na duszy zrobiło.



Czemu w powietrze ? Co jest winne powietrze, żeby do niego strzelać ?? :amused: