18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W kalifacie francuskim rzucili towar na półki

rzuraf • 2020-03-18, 17:16
a lewaczki mówią, że w Polsce jak w chlewie obsranym gównem


kr...........81

2020-03-18, 17:22
W Polsce nie ma murzynów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu

Misiek_KRK

2020-03-18, 17:26
krisman1981 napisał/a:

W Polsce nie ma murzynów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu



Widzę, że ktoś to zakochał się w khalifatach. Dupa będzie bolała. A za polaczka ch*j Ci w dupę pedale pie**olony.

vvariat

2020-03-18, 17:31
Spokojnie to typowy lewar z przestrzeloną dupą,pewnie nigdy nie wylazł z piwnicy ;) to Typowe dla nich jak sranie we własne gniazda ale spokojnie bo co mam biedak zrobić jak mu odbyt nie trzyma

żmij

2020-03-18, 17:42
Walka słaba. Nie wydali im najskuteczniejszej broni znanej Francuzom; białej flagi na krzywym badylu.


kolosasz

2020-03-18, 18:19
Dzięki wsparciu Unii Europejskiej w postaci różnych dotacji, funduszy spójności Polska już nie wygląda tak bardzo jak kraj
obsrany gównem. Ale Polacy mają jeszcze jeden problem: Polska jebie jak kraj osrany gównem, bo Polacy palą
śmieci i ch*j wie co jeszcze.


Mieszkaniec tzw. kalifatu Francuskiego powie za to: "a u was księża katoliccy gwałcą dzieci. Polska to kraj wybitnie katolicki.
Czy Polacy to gwałciciele dzieci?"
Szach- mat prawaczki

edmund

2020-03-18, 18:47
kiedyś się mówiło ,,zaj***ć ci w maskę,,
jakie to teraz aktualne

wu...........py

2020-03-18, 18:58
krisman1981 napisał/a:

W Polsce nie ma murzynów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu



Życzę AIDS od swoich ciapatych ziomeczków, co ładują Twój magazynek od tyłu.

swampman

2020-03-18, 19:06
@aaaaaaaaaaaaaa

na fekalia z tym linkiem idz

żmij

2020-03-18, 19:06
kolosasz napisał/a:

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej w postaci różnych dotacji, funduszy spójności Polska już nie wygląda tak bardzo jak kraj
obsrany gównem. Ale Polacy mają jeszcze jeden problem: Polska jebie jak kraj osrany gównem, bo Polacy palą
śmieci i ch*j wie co jeszcze.
Mieszkaniec tzw. kalifatu Francuskiego powie za to: "a u was księża katoliccy gwałcą dzieci. Polska to kraj wybitnie katolicki.
Czy Polacy to gwałciciele dzieci?"
Szach- mat prawaczki






mygyry

2020-03-18, 19:21
kolosasz napisał/a:

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej w postaci różnych dotacji, funduszy spójności Polska już nie wygląda tak bardzo jak kraj
obsrany gównem. Ale Polacy mają jeszcze jeden problem: Polska jebie jak kraj osrany gównem, bo Polacy palą
śmieci i ch*j wie co jeszcze.
Mieszkaniec tzw. kalifatu Francuskiego powie za to: "a u was księża katoliccy gwałcą dzieci. Polska to kraj wybitnie katolicki.
Czy Polacy to gwałciciele dzieci?"
Szach- mat prawaczki



A ja myślałem, że tu nie ma debili którzy myślą, że ktoś coś daje za darmo, pewno myślisz, że 500+ to kradzież podatników, ale pieniądze z unii to filantropia szwabów i żabojadów

Juzwa

2020-03-18, 19:25
Misiek_KRK napisał/a:

ch*j Ci w dupę pedale pie**olony



Nie mogę pojąć, jak to ma obrazić pedała?

Je...........ik

2020-03-18, 19:54
@aaaaaaaaaaaaaa

Wez k***a...... Wez...... Patriotyczny rap jest tak samo slaby jak ten wirus.....

Konfedernacja

2020-03-18, 19:57
Juzwa napisał/a:

Nie mogę pojąć, jak to ma obrazić pedała?



Nie musi.
Wystarcza, że kurza ich gdy mówimy o nich prawdę.