18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W kalifacie francuskim rzucili towar na półki

rzuraf • 2020-03-18, 17:16
a lewaczki mówią, że w Polsce jak w chlewie obsranym gównem


Je...........ik

2020-03-18, 19:57
kolosasz napisał/a:

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej w postaci różnych dotacji, funduszy spójności Polska już nie wygląda tak bardzo jak kraj
obsrany gównem. Ale Polacy mają jeszcze jeden problem: Polska jebie jak kraj osrany gównem, bo Polacy palą
śmieci i ch*j wie co jeszcze.
Mieszkaniec tzw. kalifatu Francuskiego powie za to: "a u was księża katoliccy gwałcą dzieci. Polska to kraj wybitnie katolicki.
Czy Polacy to gwałciciele dzieci?"
Szach- mat prawaczki



k***a nie wiesz co piszesz unia z założenia noe byla zła tylko zostala zawładnięta przez lewackie scierwa unia to j***na komuna i pie**olony socjalizm

ManiacGregor

2020-03-18, 20:04
Misiek_KRK napisał/a:

Widzę, że ktoś to zakochał się w khalifatach. Dupa będzie bolała. A za polaczka ch*j Ci w dupę pedale pie**olony.



No i właśnie takich jak Ty nazywa się polaczkami cebulaczkami. Zaściankowcami, zacofanymi półludzmi z przemytu niewolników. Takie akcje się wszędzie zdarzają więc nie wkładaj wszystkich do jednego wora.

chico35

2020-03-18, 20:11
krisman1981 napisał/a:

W Polsce nie ma murzynów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu




napiszę krótko - ty frajerze

ellsworth

2020-03-18, 20:15
Misiek_KRK napisał/a:

Widzę, że ktoś to zakochał się w khalifatach. Dupa będzie bolała. A za polaczka ch*j Ci w dupę pedale pie**olony.



Tyle, że to w krajach muzułmańskich ludzie utrzymują higienę. 96% mieszkańców BiH myje ręce po wyjsciu z kibla. 94% mieszkańców Turcji, a sposórd pozostałych państw Europy, to zazwyczaj nie przekracza 80%. Największe brudasy to własnie Polacy - ledwie 60% myje swoje brudne łapy po sraniu. Sk***ysyny!

Zresztą to wszystko widać nawet przy obecnej "bitwie o papier toaletow". Ja pie**ole! Podetrzeć dupę papierem to można jak się sra gdzieś poza domem, ale k***a, żeby w domu smarować sobie gówno po dupie?!? Od tego jest bidet! No ale nie! Ze świeczką szukać tych, którzy mają bidety (wielu nawet nie wie co to jest, kumpel mi mówił że raz jak do niego ktoś przyszedł to mu do bidetu NASRAŁ!!), a nawet jak nie mają, to wypadałoby wziąć myjkę i dupę po sraniu umyć, a nie kupować milion rolek papieru! U mnie w domu papier toaletowy jest dla gości, a domownicy się myją!

kr...........14

2020-03-18, 20:23
@aaaaaaaaaaaaaa

Szlam...

mygyry

2020-03-18, 20:30
ellsworth napisał/a:


Tyle, że to w krajach muzułmańskich ludzie utrzymują higienę. 96% mieszkańców BiH myje ręce po wyjsciu z kibla. 94% mieszkańców Turcji, a sposórd pozostałych państw Europy, to zazwyczaj nie przekracza 80%. Największe brudasy to własnie Polacy - ledwie 60% myje swoje brudne łapy po sraniu. Sk***ysyny!



Dodaj że myją te ręce bo nimi bezpośrednio dupska wycierają

:lol:

kr...........14

2020-03-18, 20:31
Misiek_KRK napisał/a:

Widzę, że ktoś to zakochał się w khalifatach. Dupa będzie bolała. A za polaczka ch*j Ci w dupę pedale pie**olony.



O Bóg, homor i ojczyzna widzę :)

EdmundKemper

2020-03-18, 20:35
ellsworth napisał/a:

Tyle, że to w krajach muzułmańskich ludzie utrzymują higienę. 96% mieszkańców BiH myje ręce po wyjsciu z kibla. 94% mieszkańców Turcji, a sposórd pozostałych państw Europy, to zazwyczaj nie przekracza 80%. Największe brudasy to własnie Polacy - ledwie 60% myje swoje brudne łapy po sraniu. Sk***ysyny!
Zresztą to wszystko widać nawet przy obecnej "bitwie o papier toaletow". Ja pie**ole! Podetrzeć dupę papierem to można jak się sra gdzieś poza domem, ale k***a, żeby w domu smarować sobie gówno po dupie?!? Od tego jest bidet! No ale nie! Ze świeczką szukać tych, którzy mają bidety (wielu nawet nie wie co to jest, kumpel mi mówił że raz jak do niego ktoś przyszedł to mu do bidetu NASRAŁ!!), a nawet jak nie mają, to wypadałoby wziąć myjkę i dupę po sraniu umyć, a nie kupować milion rolek papieru! U mnie w domu papier toaletowy jest dla gości, a domownicy się myją!



Moja racja jest mojsza, moja racja jest racja najmojsza. Możecie sobie nawet z rodzinką lizać dupę po sraniu, ludzi tutaj to jebie.

ellsworth

2020-03-18, 21:12
mygyry napisał/a:

Dodaj że myją te ręce bo nimi bezpośrednio dupska wycierają



Generalnie to pudło. Oni tam dupy myją, a nie wycierają. Wycieranie to jest ostateczność, gdy nie ma dostępu do wody. Zresztą tam jest tak że dupę myje się obowiązkowo ręką lewą, a je czy dotyka koran obowiązkowo ręką prawą. Obrzezanie to też jest rytuał wynikający z wymogów higienicznych. To są bardzo czyści ludzie (a przynajmniej znacznie czystsi od Europejczyków.), no ale najwięcej do powiedzenia o "brudasach" to mają ci co widzieli ich co najwyżej na internetowym filmiku.

LaChupacabra

2020-03-18, 21:40
Misiek_KRK napisał/a:

Widzę, że ktoś to zakochał się w khalifatach. Dupa będzie bolała. A za polaczka ch*j Ci w dupę pedale pie**olony.



Bo się zachowujecie jak bydło polaczku. Polskie zjadliwe komentarze na wykopie nt polskich ekspatów wracających do Polski z zagranicy mówię same za siebie i za wasz poziom. Za granicą to wstyd nam, ekspatom, za to co się w Polsce dzieje i jakie cymbały przyjeżdżają tu, "za granicę", tymczasowo pracować. Jakby już nie było tam mądrych ludzi. Pieniądze k***a na telewizję publiczną opłacaną z abonamentu fundujecie wy (bo większość z was wybrała rząd), 500 miljonów euro, a kobiety polskie szyją chirurgom maseczki na epidemię! Socjalizm k***a się przypomniał im. Restaurację i jadłodajnie fundują ratownikom ciepłe jedzenie, a ci się zarzynają tyrając nadgodziny za 1600pln bo nie ma pieniędzy na fachową pomoc, sprzęt i szkolenia/zatrudnienie dodatkowego personelu. Ale 500 mln euro na tv jest, spoko macie. Polska bogaty kraj. Patos cierpiącego Polaka, zajechać się, ale nie dać się jak na powstaniu warszawskim. Zajebiście tam macie. Piękny kraj, ale ludzie k***y.

mygyry napisał/a:

Dodaj że myją te ręce bo nimi bezpośrednio dupska wycierają



A ty dupy pod prysznicem raz dziennie chociaż nie myjesz? Czy myjesz tą samą gąbeczką, którą myjesz twarz? Na drugi dzień gąbka i tak zapomni :D

Tr...........ty

2020-03-18, 21:47
Misiek_KRK napisał/a:

A za polaczka ch*j Ci w dupę pedale pie**olony.



Wyszły kompleksy i jednocześnie upodobania kuca. Tak łatwo dajecie się sprowokować.

Bogunia77

2020-03-18, 22:26
Retoryka PiS du! Przyjdzie czarny Muszyński i nas zje! k***A od 2015 czekam

MalcolmX

2020-03-18, 22:39
Ale tam musiało j***ć od tych rezusów. O! i jeszcze człowiek tam wszedł do klatki!

Belweder

2020-03-18, 23:03
mygyry napisał/a:

Dodaj że myją te ręce bo nimi bezpośrednio dupska wycierają



Biorąc pod uwagę logiczne fakty, to lepiej dupę umyć niż rozetrzeć gówno po rowie papierem toaletowym, jak to w Polsce higiena nakazuje. Często się z Tobą zgadzam ale tutaj nie zgodzę. Co do higieny to my byśmy się mogli od allah akbarów uczyć. Jeśli jednak ktoś się dodatkowo chce pośmiać, to minimalna krajowa w kalifacie francuskim wynosi około ~6000 zł, a ceny mają bardzo podobne do naszych. Ja wiem, że Polacy się lubią klepać po plecach, że my naród wybrany i "buk chonor ojczysna " ale może by czasami warto było się zastanowić, kto jest większym pedałem j***nym w dupę przez rząd - my czy inne narodowości, z których to łyse polaczki z wykształceniem podstawowym się śmieją? Trzymajcie się zdrowo! I nie wychodźcie z domów - bo polska nie ma respiratorów ani odpowiedniej służby zdrowia aby przyjąć tylu chory, nie mówiąc już o leczeniu... ekhm tzn. bardzo się martwi o polaków i nie chce aby ktokolwiek zachorował!

SzychaRKS

2020-03-18, 23:45
krisman1981 napisał/a:

W Polsce nie ma murzynów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu



gorsze bydło od khalifatu to miałeś chyba k***o tylko u siebie w domu jak ci ojciec do wanny i pod kołdre wchodził pastuchu niemyty