18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Hongkongu...

~DMT • 2019-11-11, 23:01
Też się zachciało protestować...

Tr...........ty

2019-11-11, 23:26
To im komuchy pokazały demokrację w swoim wydaniu.

r061071

2019-11-11, 23:35
teraz to strzela agentura CHRL

racing

2019-11-11, 23:43
Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji... A szkolenie przeprowadzane i powtarzane przed każdym świętem narodowym ważnym dla Polaków. Tak by każdy stróż prawa wiedział jak postępować z podgatunkiem ludzi (kod, obywatele rp, feminazistki, lgbtrtvagd itp), próbujących narzucić nam ich zj***ne idee oraz zakłócających, blokujących przebieg legalnych marszów. Dziś w dniu odzyskania niepodległości zamiast wynosić "obywateli rp" można było chociaż napie**alać pałą do tej pory aż towarzystwo się rozejdzie a tych najbardziej debilnych napie**alać do utraty świadomości i dopiero wynosić :->

Loaloa

2019-11-11, 23:59
polska policja powinna tak napie**alać naziolskie bydło, pardon -"patriotów" i "narodowców".

robsonx79

2019-11-12, 00:26
racing napisał/a:

Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji...



Debil jesteś i tyle. Kręci cię siła, bo pewnie lubisz się bać i szanujesz tych, których się boisz. Daj policji pełną władzę nad obywatelami, i poczekaj aż przydarzy się sytuacja, w której będziesz po drugiej stronie. Wtedy się przekonamy jakiś kozak. No chyba, że jesteś z tych, co to z każdą władzą dobrze żyją.



racing

2019-11-12, 00:56
robsonx79 napisał/a:

Debil jesteś i tyle.

oczywiście, przecież jestem kierowcą TIRa(cysterny) a ponadto prywatnie użytkuję BMW. Także nawet posiadanie przeze mnie wyższego wykształcenia jest sprzeczne z tym kim w życiu jestem ;-)

robsonx79 napisał/a:

Kręci cię siła, bo pewnie lubisz się bać i szanujesz tych, których się boisz. Daj policji pełną władzę nad obywatelami, i poczekaj aż przydarzy się sytuacja, w której.


Wręcz przeciwnie, jestem osobą spokojną i rozwiązującą problemy poprzez dialog, kompromis a nie za użyciem siły. Aczkolwiek nawiązując do poprzedniego wpisu to nie chodzi mi o nadanie wszelkich praw policji, ani władzy którą mam w dupie. Człowiek będący u władzy powinien być rozliczany na podstawie tego co robi a nie przynależności do partii. Wracając do tematu to prostu podejdź do takiegoż bydła i zacznij rozmawiać to będzie darło p*zdę, że jest łamane prawo i konstytucja. I inaczej niż napie**alając to nie wytłumaczysz, że jest mędą i jego niedoj***nie umysłowe jest sprzeczne z ogółem oraz kryteriami jakie społeczeństwo akceptuje.

silwerbalk

2019-11-12, 05:55
Poprosze demokracje po chińsku na ostro..... :-D po 2 jak trzeba być jebniętym by sapać do typa ktury ma broń a zasada nr 38 mówi że nie graj kozaka/bohatera do typa co ma broń bo możesz zaliczyć kulke w dupie..... :roll:

viader80

2019-11-12, 06:17
Loaloa napisał/a:

polska policja powinna tak napie**alać naziolskie bydło, pardon -"patriotów" i "narodowców".


wiecie w czym jest problem. Polscy admini na różnych forach pozwalają na obrażanie Polaków, Polskości, tradycje i wartości. Trzeba mieć jaj i banować antypolaków . i Nie jest to zabieranie wolności słowa tylko walka z antypolakami. Admini weżcie się wkońcu do roboty i zacznijcie walczyć o dobre imię bo ci prowokatorzy obrażają również was wasze rodziny.

edmund

2019-11-12, 08:47
policja tak właśnie powinna postępować, ale już inna sprawa że w Hongkongu protestujący nie godzą się na wtykanie chińskich łap w ich wolną gospodarkę

poligon6

2019-11-12, 08:52
racing napisał/a:

Wracając do tematu to prostu podejdź do takiegoż bydła i zacznij rozmawiać to będzie darło p*zdę, że jest łamane prawo i konstytucja. I inaczej niż napie**alając to nie wytłumaczysz, że jest mędą i jego niedoj***nie umysłowe jest sprzeczne z ogółem oraz kryteriami jakie społeczeństwo akceptuje.



I tak powinno sie jechać z ty, KOD-omickim bydłem. Ale jest jedna rzecz, jakby takiemu czerwonemu bekartowi z UB-ywartele PRL spadł włos z głowy, to cała unia dostalaby sraczki, że w Poolsce jest łamana demokracja, konstytuckjja i wolność. To ch*j że w tym czasie we francji i Hiszpanii policja zabijała ludzi na ulicy.

emperorzbigniew

2019-11-12, 09:45
^^^ admini tutaj to dają warny za słowo "wypie**alaj" w formie wokatywnej. A jak napiszesz, że wszyscy Polacy to xxxxx, to nic się nie dzieje. Taki koloryt lokalny.

klasz

2019-11-12, 09:52
racing napisał/a:

Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji... A szkolenie przeprowadzane i powtarzane przed każdym świętem narodowym ważnym dla Polaków. Tak by każdy stróż prawa wiedział jak postępować z podgatunkiem ludzi (kod, obywatele rp, feminazistki, lgbtrtvagd itp), próbujących narzucić nam ich zj***ne idee oraz zakłócających, blokujących przebieg legalnych marszów. Dziś w dniu odzyskania niepodległości zamiast wynosić "obywateli rp" można było chociaż napie**alać pałą do tej pory aż towarzystwo się rozejdzie a tych najbardziej debilnych napie**alać do utraty świadomości i dopiero wynosić



Jezu ale ty masz ból dupy, ksiądz na kolędzie był u ciebie i nie wziął wazeliny?

sirapacz

2019-11-12, 10:14
@racing zapomniałeś o onanistach z ONR, weszpolakach i innych ułomnych umysłowo - np tych co robili burdę wczoraj. Masz rację, bandytów lać pałą i patrzeć czy równo puchną.