18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Hongkongu...

~DMT • 2019-11-11, 23:01
Też się zachciało protestować...

Andre1945

2019-11-12, 12:42
Mmm, komuchy i anarchole zleciały się pluć na patriotów. Widać dupka zapiekła, że ich kodomickie gówno nikogo już nie obchodzi. :D

no_nam222

2019-11-12, 14:10
racing napisał/a:

Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji... A szkolenie przeprowadzane i powtarzane przed każdym świętem narodowym ważnym dla Polaków. Tak by każdy stróż prawa wiedział jak postępować z podgatunkiem ludzi (kod, obywatele rp, feminazistki, lgbtrtvagd itp), próbujących narzucić nam ich zj***ne idee oraz zakłócających, blokujących przebieg legalnych marszów. Dziś w dniu odzyskania niepodległości zamiast wynosić "obywateli rp" można było chociaż napie**alać pałą do tej pory aż towarzystwo się rozejdzie a tych najbardziej debilnych napie**alać do utraty świadomości i dopiero wynosić





Przy okazji pajaców w kominiarkach i pedałów z ONR :D i innych pseudo patriotycznych grup :D z hajlem na ryju :D


Tych to bym oskórował i solą sypał :D

M00nSpeLL

2019-11-12, 14:13
racing napisał/a:

Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji... A szkolenie przeprowadzane i powtarzane przed każdym świętem narodowym ważnym dla Polaków. Tak by każdy stróż prawa wiedział jak postępować z podgatunkiem ludzi (kod, obywatele rp, feminazistki, lgbtrtvagd itp), próbujących narzucić nam ich zj***ne idee oraz zakłócających, blokujących przebieg legalnych marszów. Dziś w dniu odzyskania niepodległości zamiast wynosić "obywateli rp" można było chociaż napie**alać pałą do tej pory aż towarzystwo się rozejdzie a tych najbardziej debilnych napie**alać do utraty świadomości i dopiero wynosić



Zapomniałeś o ONR i innych narodowcach.

TB303

2019-11-12, 14:18
viader80 napisał/a:

Admini weżcie się wkońcu do roboty i zacznijcie walczyć o dobre imię bo ci prowokatorzy obrażają również was wasze rodziny.


Gówno kogo obchodzą twoje i czyjeś, nic nie znaczące uczucia. Jakieś słowa cię uraziły? Ojeju, jak mi przykro... mam to gdzieś. Wiesz kto reprezentuje podobne podejście? Lewactwo, którym tak bardzo się brzydzicie, hipokryci :lol:
Nie, nie pluję na Polskę i Polaków, gdyż zwyczajnie mam gdzieś ten kraj i ludzi w nich żyjących. Mi to wszystko koło tyłka lata.
Tak jeszcze dodam, że zaprezentowałeś typowo lewacką i komuszaną mentalność - "Nie podoba mi się to, wiec to nie powinno mieć miejsca!". Żałosne, jacy wy ludzie jesteście głupi i ograniczeni :lodowka:

Wiewór

2019-11-12, 14:25
racing napisał/a:

Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji... A szkolenie przeprowadzane i powtarzane przed każdym świętem narodowym ważnym dla Polaków. Tak by każdy stróż prawa wiedział jak postępować z podgatunkiem ludzi (kod, obywatele rp, feminazistki, lgbtrtvagd itp), próbujących narzucić nam ich zj***ne idee oraz zakłócających, blokujących przebieg legalnych marszów. Dziś w dniu odzyskania niepodległości zamiast wynosić "obywateli rp" można było chociaż napie**alać pałą do tej pory aż towarzystwo się rozejdzie a tych najbardziej debilnych napie**alać do utraty świadomości i dopiero wynosić



Dziwne bo nigdy nie widziałem kodowca czy lgbt atakującego policjanta... za to na każdym marszu zawsze ich atakują ci tzw. patryjoci - nacjonaliści, onr, faszyści, kibole. Na każdym marszu zawsze znajdzie się "normalny" ojciec, który się zasłania brajankiem.

poligon6

2019-11-12, 14:34
Wiewór napisał/a:

Dziwne bo nigdy nie widziałem kodowca czy lgbt atakującego policjanta... za to na każdym marszu zawsze ich atakują ci tzw. patryjoci - nacjonaliści, onr, faszyści, kibole. Na każdym marszu zawsze znajdzie się "normalny" ojciec, który się zasłania brajankiem.



Biedroń, Frasyniuk dwa przykłady lewactwa atakujacego policje.

PanAdamSam

2019-11-12, 15:20
Loaloa napisał/a:

polska policja powinna tak napie**alać naziolskie bydło, pardon -"patriotów" i "narodowców".



Gdzie ty masz to naiolskie bydło prostaku j***ny? Wyjdź k***a czasami z piwnicy i otwórz oczy, wyrób sobie własną opinię, a nie żyjesz w fantastyce. Narodowcy jakoś potrafią spokojnie przejść ulciami Warszawy, w porównaniu do teńczowego k***stwa , czy przegrywów życiowych w postaci KOD itp. Takim ciotom jak ty, pozostaje tylko pisanie po forach.

Wiewór

2019-11-12, 15:55
PanAdamSam napisał/a:

Gdzie ty masz to naiolskie bydło prostaku j***ny? Wyjdź k***a czasami z piwnicy i otwórz oczy, wyrób sobie własną opinię, a nie żyjesz w fantastyce. Narodowcy jakoś potrafią spokojnie przejść ulciami Warszawy, w porównaniu do teńczowego k***stwa , czy przegrywów życiowych w postaci KOD itp. Takim ciotom jak ty, pozostaje tylko pisanie po forach.



Trollujesz kolego czy po prostu jesteś tak głupi?

poligon6 napisał/a:

Biedroń, Frasyniuk dwa przykłady lewactwa atakujacego policje.



O ciekawe. I oczywiście wkleisz mi linka do artykułu ze skazaniem ich za pobicie policjanta?

poligon6

2019-11-12, 16:00
Wiewór napisał/a:

O ciekawe. I oczywiście wkleisz mi linka do artykułu ze skazaniem ich za pobicie policjanta?



Niestety pedały i KOD-omicka padlina sa bezkarne. Zwykły człowiek ma przej***ne jak nawet kichnie na policjanta.

Wiewór

2019-11-12, 16:24
poligon6 napisał/a:

Niestety pedały i KOD-omicka padlina sa bezkarne. Zwykły człowiek ma przej***ne jak nawet kichnie na policjanta.



Czyli pie**olisz jak zawsze. Jak Kaczyński o TS dla Tuska.

Panboogy

2019-11-12, 17:37
Jestem rozczarowany że to co dzieje się w Hongkongu jest przyrównywane do tego co ma miejsce na jakichś marszach cyklistów. Gdzie podziało się zdroworozsądkowe podejście że jak się nie znam to się nie wypowiadam

poligon6

2019-11-12, 18:08
Wiewór napisał/a:

Czyli pie**olisz jak zawsze. Jak Kaczyński o TS dla Tuska.



Czyli jak sady sa obiktywne w tej sprawie, czyli sa tez obiektywne w kwestii księży pedofilów. Warto wiedzieć.

Wiewór

2019-11-12, 19:21
racing napisał/a:

oczywiście, przecież jestem kierowcą TIRa(cysterny) a ponadto prywatnie użytkuję BMW. Także nawet posiadanie przeze mnie wyższego wykształcenia jest sprzeczne z tym kim w życiu jestem
Wręcz przeciwnie, jestem osobą spokojną i rozwiązującą problemy poprzez dialog, kompromis a nie za użyciem siły. Aczkolwiek nawiązując do poprzedniego wpisu to nie chodzi mi o nadanie wszelkich praw policji, ani władzy którą mam w dupie. Człowiek będący u władzy powinien być rozliczany na podstawie tego co robi a nie przynależności do partii. Wracając do tematu to prostu podejdź do takiegoż bydła i zacznij rozmawiać to będzie darło p*zdę, że jest łamane prawo i konstytucja. I inaczej niż napie**alając to nie wytłumaczysz, że jest mędą i jego niedoj***nie umysłowe jest sprzeczne z ogółem oraz kryteriami jakie społeczeństwo akceptuje.



Panie inteligentny.
Zgodnie z polskim prawem osoba skazana jest w momencie uprawomocnienia wyroku.
Zgodnie z Konstytucja RP art 139 prezydent ma prawo łaski.
Duda podpisał ułaskawienie dla osoby nieskazanej a podejrzanej.
Wg ciebie nie złamał prawa tak? Nie przekroczył uprawnień?
Kiedyś rozmawiałem z robotnikiem po zawodowce i się mnie zapytał. Kierowniku jak można ulaskawic osobe nieskazana?
Prosty robotnik rozumie, że nie można. A prezydent, który podobno jest prawnikiem nie rozumie.

poligon6

2019-11-12, 19:56
Wiewór napisał/a:

Prosty robotnik rozumie, że nie można. A prezydent, który podobno jest prawnikiem nie rozumie.



akt łaski oparty bezpośrednio na konstytucji może dotyczyć każdego wyroku, także nieprawomocnego. Inni twierdzą, że gdy dotyczy wyroku nieprawomocnego – jest tak naprawdę aktem bezprzedmiotowym albo wywołującym skutki dopiero na przyszłość.

No chyba że chcesz słuchac robotników budowlanych.

A to że takie cuda sa mozliwe wynika ze źle skonstruowanego prawa.

Loaloa

2019-11-12, 21:55
Widzę, że kilku sympatyków naziolstwa nieco zapiekły dupy. Tak, ci wasi "patrioci" i "narodowcy" to są właśnie w większości odpady ludzkie o patologicznej mentalności rozumiejące jedynie język przemocy i agresji. I takim językiem powinna do nich przemawiać policja - napie**alać ich pałami, gazować, zakuwać w kajdany i pakować do aresztu. Bo od tego jest policja - od pilnowania porządku publicznego. A jeśli jednego z drugim sympatyka tych naziolskich pomiotów obrażają moje słowa, to wiedzcie, że jest mi z tego powodu naprawdę wszystko iedno.

W ogóle nie czaję, jak mieszkaniec tego upodlonego kraiku, na dodatek, uwaga!, uważający się za polskiego patriotę, może obwieszać się naziolskimi symbolami i stosować nazioską retorykę? Jeszcze od biedy zrozumiałbym Niemca, Włocha, nawet Węgra i Rumuna, ale Polaka? (właściwie - polaczka). Przecież to jest plucie w twarze tym nielicznym, ciągle jeszcze żyjącym schorowanym staruszkom, którzy z tą zarazą ryzykując swoje młode wtedy życie walczyli.

Kiedyś symbol "Polski Walczącej" malowano farbą na murach zrujnowanej Warszawy, ryzykując bycie rozstrzelanym przez niemiecki patrol, albo zawiniętym na gestapo i tam zakatowanym przez oprawców w czarnych mundurach. Teraz ten sam symbol można znaleźć na koszulkach, bluzach, a nawet gaciach i pościeli noszonych i używanych przez tępaków o ryjach nieskażonych żadną myślą. A najlepsze jest to, że tych tępaków obraża nazywanie tej hucpy po imieniu.