18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Gwatemali coś się pali

Anal_Intruder_69 • 2024-04-02, 14:38
Esencja od 00:50.

Aż próbowała twerkować z rozkoszy :ciasteczkowy:
Brak info o co poszło, ale co się dzieje na nagraniu każdy widzi.

Całość:
spoiler

mauser

2024-04-02, 22:54
lekko mi drygnął :mrgreen:

Dekadencja

2024-04-03, 02:57
"Mieszkańcy, którzy rozmawiali z CNN Noti7, powiedzieli, że nastolatka widoczna na nagraniu oraz dwóch innych mężczyzn okradli i zastrzelili taksówkarza. Dwaj mężczyźni – z których jeden prawdopodobnie oddał śmiertelny strzał – uciekli z miejsca zdarzenia, ale grupa miejscowych złapała dziewczynę i zaatakowała ją. Władze Gwatemali zauważyły, że to, co niektórzy określają jako samozwańczą sprawiedliwość jest utrzymującym się problemem, szczególnie na obszarach wiejskich".

Antoni79

2024-04-03, 05:29
Dekadencja napisał/a:

"Mieszkańcy, którzy rozmawiali z CNN Noti7, powiedzieli, że nastolatka widoczna na nagraniu oraz dwóch innych mężczyzn okradli i zastrzelili taksówkarza. Dwaj mężczyźni – z których jeden prawdopodobnie oddał śmiertelny strzał – uciekli z miejsca zdarzenia, ale grupa miejscowych złapała dziewczynę i zaatakowała ją. Władze Gwatemali zauważyły, że to, co niektórzy określają jako samozwańczą sprawiedliwość jest utrzymującym się problemem, szczególnie na obszarach wiejskich".



Czyli nie dość, że cudzołożnica, to jeszcze złodziejka i morderczyni. Oby chociaż zdążyli z niej wyciągnąć dane kolegów, zanim ją upiekli. Według mnie sprawiedliwa kara.

Dekadencja napisał/a:

"Mieszkańcy, którzy rozmawiali z CNN Noti7, powiedzieli, że nastolatka widoczna na nagraniu oraz dwóch innych mężczyzn okradli i zastrzelili taksówkarza. Dwaj mężczyźni – z których jeden prawdopodobnie oddał śmiertelny strzał – uciekli z miejsca zdarzenia, ale grupa miejscowych złapała dziewczynę i zaatakowała ją. Władze Gwatemali zauważyły, że to, co niektórzy określają jako samozwańczą sprawiedliwość jest utrzymującym się problemem, szczególnie na obszarach wiejskich".



Bardzo wychowawcza kara dla innych. Tam inaczej się nie da. Każdy kolejny zastanowi się. U nas gdyby batem na posterunku napie**alać, to połowa więzień by opustoszała. Nie byłoby bójek, drobnych kradzieży, kurestwa, rozbojów, a opieka penitencjarna kosztowałaby połowę tego, co dziś.

n1ck.ee

2024-04-03, 06:51
j***ni Ukraińcy

kris1978

2024-04-03, 07:47
Zuwalsky napisał/a:

Ja powiedziałem takie kraje atomem palić i uczłowieczyć



Gówno prawda. To jedyny sprawiedliwy wyrok. Patrzac ile "ludzi" się zebrało to pewno spalone k***iszcze wiele złego narobiło.

biegu86

2024-04-03, 09:25
Poj***ne ale patrzcie jak zadbali o BHP, żóltymi taśmami odgrodzili teren żeby żaden sk***ysyn się nie popażył.