18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W dziesiejszym odcinku "Bez znieczulenia"...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-04-08, 06:45
...Jak zostać Królewną Balu...

radek225

2019-04-08, 07:47
j***ny, atencyjny zjeb. On jest taki cool, alternatywny, a my mamy akceptować jego niedoj***nie umysłowe. A potem płacz, że nikt go do pracy przyjąć nie chce, bo ludzie nie rozumieją jego manifestu ani przekazu. Do pieca z takimi odszczepieńcami. Albo wezmy jedną bezludną wyspę na Pacyfiku i zaludnijmy ja właśnie takimi pojebami.

Gamera

2019-04-08, 07:58
W NYC jest taka niepisana zasada, że nie przyjmuję się na lepsze stanowiska ludzi z tatuażami(no chyba, że są jacyś mega). Masz tatuaże na rękach to możesz pracować w lansiarskich knajpach bo nawet do sklepu z ciuchami Cię nie przyjmią

freaky

2019-04-08, 08:04
Ludzie z tatuażami to to zwykle ci, których kompleksy są rekompensowane przez narcyzm. To opinia psychiatrów starej daty i nie wiem czy pokrywa się z współczesnym nurtem wszelkiej poprawności.

mygyry

2019-04-08, 08:06
Takie zabiegi to drenowanie z kasy ludzi z zaburzeniami psychicznymi

poligon6

2019-04-08, 08:42
Dajcie spokój chłopakowi, chciał sobie wydziarać morde wstawić rogi, dokonać modyfikacje ciała, to jego sprawa. ALE.

Sa typy co zmieniaja sobie płeć i myslą że tak jest naprawdę, a jak twierdzisz inaczej to sad cię skazuje.

Ten typ zrobił to za swoje pieniądze, nie uwaza się za normalnego, mozesz mu powiedzieć ze nie jest to normalne i żaden sąd nie skaże cię za "mowe nienawiści". Typ nie pcha się do szkół by edukować dzieci, spotykaja się zazwyczaj na zamknietych imprezach, nie wyłaża na miasto i nie dra ryja "manifestjac jacy są poj***ni".

Oczywiscie uwazam to za chore i poj***ne tak jak srodowisko RTVAGDLBGT, ale i tak mniej szkodliwe.

~Velture

2019-04-08, 09:21
@up
-Siema stary, kope lat. Co tam u ciebie? Jak tam te twoje studia medyczne? Skończyłeś?
-No siema. Tak. 6 lat ciężkiej nauki, zarwane noce na naukę, potem jeszcze 13 miesięcy stażu i 6 lat specjalizacji.
-Łał, nieźle. I co robisz?
-A wkładam facetom implanty cycków i przerabiam im penisy w pochwy.

hellbwoi

2019-04-08, 10:36
@up: no i ch*j, ale kosi za to tyle, że ty do emerytury tego nie uzbierasz

XavierX

2019-04-08, 10:44
Nie wiem co to jest. Mój pies przeżegnał się jak to zobaczył.

Albertd

2019-04-08, 10:49
Gamera napisał/a:

W NYC jest taka niepisana zasada, że nie przyjmuję się na lepsze stanowiska ludzi z tatuażami(no chyba, że są jacyś mega). Masz tatuaże na rękach to możesz pracować w lansiarskich knajpach bo nawet do sklepu z ciuchami Cię nie przyjmią



Całe szczęście ten ma na twarzy.

jimiq

2019-04-08, 10:57
Szkoda ze mu tą szpachelką trochę mózgu nie usunęła. Z takim ryjem jak niechcący popatrzysz w lustro to zawału dostaniesz

McQurwa

2019-04-08, 11:38
Wygląd zobowiązuje!

radek225

2019-04-08, 12:33
freaky napisał/a:

Ludzie z tatuażami to to zwykle ci, których kompleksy są rekompensowane przez narcyzm. To opinia psychiatrów starej daty i nie wiem czy pokrywa się z współczesnym nurtem wszelkiej poprawności.



No już bez przesady. Sam zrobiłbym sobie tatuaż, jakbym miał kasę. Ładny, ciekawy tatuaż wykonany przez porządnego tatuażystę to naprawdę ozdoba ciała. Jednak 3/4 ludzi przegina tatuując sobie mordę, całe przedramiona, nogi itp. WSZYSTKO jest dla ludzi, ale z UMIAREM.

Wiewór

2019-04-08, 12:47
Jak to się ma do "przede wszystkim nie szkodzić"?

sa...........os

2019-04-08, 12:54
Velture napisał/a:

@up
-Siema stary, kope lat. Co tam u ciebie? Jak tam te twoje studia medyczne? Skończyłeś?
-No siema. Tak. 6 lat ciężkiej nauki, zarwane noce na naukę, potem jeszcze 13 miesięcy stażu i 6 lat specjalizacji.
-Łał, nieźle. I co robisz?
-A wkładam facetom implanty cycków i przerabiam im penisy w pochwy.



Tak mi się skojarzyło... ;-)