18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W dziesiejszym odcinku "Bez znieczulenia"...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-04-08, 06:45
...Jak zostać Królewną Balu...

lopez_

2019-04-08, 13:01
Głowa boli od samego patrzenia :D

Lawerko

2019-04-08, 14:12
Obrzydziło mnie to bardziej niż artykuły na hardzie.

mesjans

2019-04-08, 17:12
Gdybym był właścicielem wesołego miasteczka zatrudniłbym go w domu strachu. Nadaje się idealnie.

banana12462541

2019-04-08, 19:04
radek225 napisał/a:

j***ny, atencyjny zjeb. On jest taki cool, alternatywny, a my mamy akceptować jego niedoj***nie umysłowe. A potem płacz, że nikt go do pracy przyjąć nie chce, bo ludzie nie rozumieją jego manifestu ani przekazu. Do pieca z takimi odszczepieńcami. Albo wezmy jedną bezludną wyspę na Pacyfiku i zaludnijmy ja właśnie takimi pojebami.



on nie musi pracować...

skin88

2019-04-08, 20:43
sanctusdiavolos napisał/a:

Tak mi się skojarzyło...



Urolog to chyba bardziej od nerek i dróg moczowych a nie stricte od ch*ji

AdamBrown

2019-04-08, 22:31
Jak bez znieczulenia? a co ona mu tam podawała ? igła jak do znieczuleń dentystycznych. A swoją drogą poodrywali mu skórę od głowy, i co dalej ?

GedźminWieralt

2019-04-09, 00:29
Chciał zostać diabłem a został dałnem...

schatten

2019-04-09, 11:54
Ktoś kupił może termomixa z lidla i poleca go reszcie świata?

Wiewór

2019-04-09, 12:19
schatten napisał/a:

Ktoś kupił może termomixa z lidla i poleca go reszcie świata?



Koleżanka kupiła. Jest zachwycona bo podobno jest świetny.

Leszek123

2019-04-09, 17:07
wie ktoś co za kawałek Pink Floyd tam w tle leci ?

Edit: już wiem, Dogs jakby kogoś to interesowało

Seavitia

2019-04-10, 00:42
Gówno a nie bez znieczulenia. To, że ktoś jest przy czymś przytomny, nie oznacza, że nic nie dostał. Znieczulenie miejscowe utraty przytomności nie powoduje. Przy niektórych operacjach, czy zabiegach można tez zablokować przewodzenie w nerwach.


łeb akurat jest tak zbudowany, że spora część jest pozbawiona mięśni -skóra jest bezpośrednio na czaszce. Miejscowe znieczulenie tego to żadna filozofia. Skoro nie jest konieczne znieczulenie ogólne - to po co je stosować.

Tu wstrzykują po prostu coś do miejscowego (przy blokadzie nerwu nie byłoby tylu kujnięć).

Dość ważna może tu być jeszcze taka kwestia, że niektóre zabiegi i operacje z zasady przeprowadza sie na miejscowym - są to zabiegi takiego typu, gdzie istnieje duże ryzyko uszkodzenia nerwów - a przy dość brutalnym odpreparowywaniu skóry głowy od czaszki - to ryzyko jak najbardziej istnieje.


AdamBrown napisał/a:

Jak bez znieczulenia? a co ona mu tam podawała ? igła jak do znieczuleń dentystycznych. A swoją drogą poodrywali mu skórę od głowy, i co dalej ?



poodrywali skóre od czaszki, żeby zmieściło się jakieś gówno mające imitować rogi czy coś. Wpakować to coś dałoby się wprawdzie też bez odpreparowania, jednak kwestia scisłości przylegania skóry do czaszki sprawiłaby, że implant nie zachowałby kształtu, albo miejsca.


mcfang

2019-04-10, 00:50
no dobra sam mam kilka tatuaży i podobają mi się niektóre modyfikacje ciała (rozdwojony język u laski potrafi być ciekawy i użyteczny If you know what i mean) ale to tutaj to już przegięcie i to konkretne. koleś nie ma uszu a to jest niedoj***nie umysłowe. rozumiem się ozdabiać ale nie k***a upośledzać fizycznie bo alien kun czy inny furry pedryl.

Pawlogen

2019-04-10, 23:08
radek225 napisał/a:

j***ny, atencyjny zjeb. On jest taki cool, alternatywny, a my mamy akceptować jego niedoj***nie umysłowe. A potem płacz, że nikt go do pracy przyjąć nie chce, bo ludzie nie rozumieją jego manifestu ani przekazu. Do pieca z takimi odszczepieńcami. Albo wezmy jedną bezludną wyspę na Pacyfiku i zaludnijmy ja właśnie takimi pojebami.



I tak sie k***a powiesi