18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Bełżycach skuter wymusił spowodowanie wypadku

fantastico • 2016-07-04, 23:11
Skuterem tego pokroju nie da się wykaraskać z uderzenia busa w niego, w dodatku z wymuszeniem.


daroooooooo

2016-07-05, 10:15
Ostatnio widuje pajaców na piździkach z sluchawkami w uszach może któregoś pokarało, aa i polecam okolice zakopanego jak ktoś chce upolować gamonia będąc tam ostatnio pare dni zauważyłem że panowie włączający się do ruchu na piździkach z posesji mają pierwszeństwo :) tak im sie wydaje sasasa

Ni...........ny

2016-07-05, 12:03
fantastico napisał/a:

Ja mam 50000 piw, a ty nawet nie 500 ... nie masz oceniać mnie prawa w tonie takim!!
1 temat i pffff...się mądrzy jak jakiś nauczycielka.



Nie chciało się nosić teczki, to teraz się nosi woreczki :kawa:

uFo125

2016-07-05, 13:04
Egzamin na prawko. Egzaminator : Skrzyżowanie równorzędne, tu pan w samochodzie osobowym, tramwaj i karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista.
Panie, skup się Pan, jest tylko Pan, tramwaj i karetka, skąd się wziął motocyklista?
- A ch..j wie, skąd się oni biorą!

eMJay8086

2016-07-05, 17:00
Ale radę jakoś automatyczny tłumacz daje!

sudo_su

2016-07-05, 20:03
agn2308 napisał/a:

jesteś na jakiejś zj***nej wymianie studentów uniwersytetu radomskiego.



Nigdy bym nie przypuszczał, że w Radomiu istnieje uniwersytet. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Najpierw lotnisko, teraz uniwerek, rozwijają się jak tylko mogą, to trzeba im przyznać... :mrgreen:

ellsworth

2016-07-05, 22:00
fantastico napisał/a:



Więcej piw mam, to jestem lepszy. To działa jak woda na młyn. Nie kłóć się świeżaku.


:homer: Jedno jest pewne. Ilość tych piw jest odwrotnie proporcjonalna do twojego ilorazu inteligencji.

fantastico

2016-07-05, 22:03
ellsworth napisał/a:


:homer: Jedno jest pewne. Ilość tych piw jest odwrotnie proporcjonalna do twojego ilorazu inteligencji.



Też chcesz w tę karuzelę nienawiści się Ty włączyć??

matiponiatowa

2016-07-05, 22:30
agn2308 napisał/a:

k***aaaaaaaa. Człowieku. "WYMUSIŁ SPOWODOWANIE WYPADKU" !!! Co to k***a jest. Przyznaj się lepiej od razu, że masz na imię Ahmed i jesteś na jakiejś zj***nej wymianie studentów uniwersytetu radomskiego. Kto tak mówi. Kto tak pisze. Człowieku.



nie... po prostu Bełżyce to taki Sosnowiec lubelszczyzny....

agn2308

2016-07-05, 23:19
krzyks napisał/a:





Heh.... może zamiast się tak podniecać wejdźcie na jego profil 8-)
Taki styl.... :kawa:




Jak dla mnie to zakamuflowany dyslektyk.

mazga50

2016-07-06, 00:02
fantastico napisał/a:



Więcej piw mam, to jestem lepszy. To działa jak woda na młyn. Nie kłóć się świeżaku.



znaczy jednak jesteś "gimbusem". może nie pod względem wieku, ale mentalnie...