18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Bełżycach skuter wymusił spowodowanie wypadku

fantastico • 2016-07-04, 23:11
Skuterem tego pokroju nie da się wykaraskać z uderzenia busa w niego, w dodatku z wymuszeniem.


agn2308

2016-07-04, 23:25
k***aaaaaaaa. Człowieku. "WYMUSIŁ SPOWODOWANIE WYPADKU" !!! Co to k***a jest. Przyznaj się lepiej od razu, że masz na imię Ahmed i jesteś na jakiejś zj***nej wymianie studentów uniwersytetu radomskiego. Kto tak mówi. Kto tak pisze. Człowieku.

Boss-man

2016-07-04, 23:25
Straszny ch*j z tego skutera w takim razie jak wymusił spowodowanie wypadku.

krzyks

2016-07-04, 23:31
agn2308 napisał/a:

k***aaaaaaaa. Człowieku. "WYMUSIŁ SPOWODOWANIE WYPADKU" !!! Co to k***a jest. Przyznaj się lepiej od razu, że masz na imię Ahmed i jesteś na jakiejś zj***nej wymianie studentów uniwersytetu radomskiego. Kto tak mówi. Kto tak pisze. Człowieku.



Boss-man napisał/a:

Straszny ch*j z tego skutera w takim razie jak wymusił spowodowanie wypadku.



Heh.... może zamiast się tak podniecać wejdźcie na jego profil 8-)
Taki styl.... :kawa:

petru23

2016-07-04, 23:46
@up
co nie zmienia faktu, że skuter to ch*j.

mazga50

2016-07-04, 23:49
krzyks napisał/a:



"Skuterem tego pokroju nie da się wykaraskać z uderzenia busa w niego, w dodatku z wymuszeniem."

Heh.... może zamiast się tak podniecać wejdźcie na jego profil 8-)
Taki styl.... :kawa:



czy bycie niedouczonym gimbazjalistą jest jakimś stylem...?

hellbwoi

2016-07-05, 00:08
To wszytko przez niezdecydowanie, że tak tylko trochę chciał skręcić a trochę nie.

dziaad

2016-07-05, 00:09
ch*j z baranem na kiblu!

petrus19

2016-07-05, 00:22
Nie no, nie zauwazym busa jadacego z prziwnej strony? Jaki debil...

Nie zycze smierci, ale kilka polamanych kosci tak...

Organista

2016-07-05, 00:29
akcja w pierwszych 5 sekundach. Akcja - to zbyt wielkie słowo :)

Hrabia Drapula

2016-07-05, 00:53
k***a, z polskiego na nasz tłumaczone translatorem :)
twój nic jest adekwatny do opisu

fantastico

2016-07-05, 01:04
mazga50 napisał/a:



czy bycie niedouczonym gimbazjalistą jest jakimś stylem...?



Ja mam 50000 piw, a ty nawet nie 500 ... nie masz oceniać mnie prawa w tonie takim!!

agn2308 napisał/a:

k***aaaaaaaa. Człowieku. "WYMUSIŁ SPOWODOWANIE WYPADKU" !!! Co to k***a jest. Przyznaj się lepiej od razu, że masz na imię Ahmed i jesteś na jakiejś zj***nej wymianie studentów uniwersytetu radomskiego. Kto tak mówi. Kto tak pisze. Człowieku.



1 temat i pffff...się mądrzy jak jakiś nauczycielka.

lobominator

2016-07-05, 01:47
Piwo dla autora za dobre chęci poskładania tylu trudnych słów w coś co przypomina zdanie.
Stary, pamiętaj - nie od razu Rzym zbudowano. Trzymaj się tego. Kiedyś w końcu się uda!

mazga50

2016-07-05, 02:59
fantastico napisał/a:



Ja mam 50000 piw, a ty nawet nie 500 ... nie masz oceniać mnie prawa w tonie takim!!


1 temat i pffff...się mądrzy jak jakiś nauczycielka.



chłopie, mówię ci: nie pij tyle. i naucz się pisać, bo jeśli faktycznie nie jesteś gimbusem, to masz wielki problem. a może robisz to specjalnie? jeśli tak, to przestań, bo jest to żałosne...

a ilość "piw" nie ma tu żadnego znaczenia. no chyba, że uważasz, że to wstawianie głupich filmików cię w jakiś sposób nobilituje, czy "cóś".

fantastico

2016-07-05, 03:02
mazga50 napisał/a:



chłopie, mówię ci: nie pij tyle. i naucz się pisać, bo jeśli faktycznie nie jesteś gimbusem, to masz wielki problem. a może robisz to specjalnie? jeśli tak, to przestań, bo jest to żałosne...

a ilość "piw" nie ma tu żadnego znaczenia. no chyba, że uważasz, że to wstawianie głupich filmików cię w jakiś sposób nobilituje, czy "cóś".



Więcej piw mam, to jestem lepszy. To działa jak woda na młyn. Nie kłóć się świeżaku.