18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

VooDoo po rewolucji Magdy Gessler

bOxiOr • 2013-02-02, 16:47
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany..ale czy na lepsze?


kasanovva

2013-02-02, 23:12
Hmm koleś nagrywał swoje jedzenie przed przemianą restauracji.
Spodziewał się tego?

Re...........ms

2013-02-02, 23:49
Gesler prócz kuchni Polskiej nie zna żadnej innej.. ta kobieta to pomyłka, która lansuje się na nazwisku męża.

Bl3s

2013-02-03, 01:45
Pani M. G. jest restauratorką, nie kucharzem, więc o gotowaniu wie tyle, co ja o urządzaniu sali- czyli cały ch*j. Od 5 lat zajmuję się gotowaniem zawodowo, jestem po szkole gastronomicznej, gotuję w najlepszych restauracjach w tym kraju, ale M.G? Każdy szanujący się kucharz obśmiał Master Chef, Kuchenne Rewolucje, MG i inne twory tego typu. Tego nie da się oglądać, bo się nóż w kieszeni otwiera człowiekowi, który wie o co w tym wszystkim chodzi.

Wracając do filmiku- Polska mentalność- nawpie**alać się za grosze, niekoniecznie dobrego jedzenia. Dużo czasu minie a wody w Wiśle upłynie zmieni się podejście Polaków do jedzenia i płacenia za produkt wysokiej jakości.

Co do homarów- da się w Polsce zjeść świeże, dobrze przyrządzone homary, tylko że trzeba za nie słono zapłacić.

sobanek

2013-02-03, 02:28
Ale 20zł to nie są grosze - za 20zł można sobie w domu przygotować porządny obiad, ba! Nawet w restauracji Sphinx w Warszawie dostaniesz pół kilo świetnej lasagni. No, ale Magda Gessler - byłam tutaj, więc teraz będzie mniej za więcej. W jej pie**olonej restauracji "U Fukiera", gdzie poziom obsługi jest żenujący, jedzenie nie jest powalające. Ceny za to i owszem - nie wiem jak teraz, ale jak byłem na Walentynki 2011, to zapłaciłem 45zł za malutką porcyjkę Spaghetti!!

kamanes

2013-02-03, 06:14
Frytek było 9 :)

pa...........66

2013-02-03, 11:41
Conalingus napisał/a:

A ja myślę, że trudno przełamać jest w tym kraju tendencję "jak płacę 20pln to mam się nawpie**alać jak wieprz".Koleżka z filmu wychował się na mega hamburgerach z budki za 6pln i k***a serce mu się kraja, że musi się po posiłku dojebywać w mc-u.

Magda jest rulez.


to nie jest k***a tendec\ncja czlowieku hamburger to zarcie na szybko w stanach tan jak barszcz w porownaniu do zarobkow i jak zamawiasz to ledwo zjadasz wiec nie pieprz bzdur ze za 20 zloty nalezy sie takie byle gowno.

Gesler nie nadaje sie do zadnych rewolucji bo nikt tego wiecej nie kupi bo takiego hamburgera dostanie za polowe ceny gdzie indziej.

tak jak place 20 to powinno to byc danie a nie przystawka wdocznie ty za 20 zloty to wode mineralna dopiero pijesz.Pewno hrabia w gumofilcach

Novik

2013-02-03, 11:41
k***a beka ale nie ma co płakać to tylko jedzenie ;d zmieniasz miejsce i już ale widać gośc lubi tą knajpe

boberek1989

2013-02-03, 15:36
Wolę własną kuchnie i tradycyjnego schabowego. Założę się, że autor sp***oliłby nawet wodę na herbatę.

Resterwers

2013-02-03, 20:41
Tak sp***olić knajpę to trzeba umieć. Po tym co zobaczyłem w pierwszym filmiku + artykuł z komentarza zaraz pod nim mogę śmiało stwierdzić (nie będąc w knajpie ani razu), że teraz bym nawet do niej nie wszedł bo to jakieś legowisko dla wymodelowanych blondynek po solarium. Jak można z fast fooda zrobić coś takiego. Rewolucja o kant dupy a ten właściciel to chyba głowy nie ma. Teraz ma klientów bo się rozniosło, że Geslerowa była ale minie miesiąc i nawet ta garstka dotychczasowych klientów nie wróci bo nie ma do czego. Partactwo w wykonaniu Magdy G.

mich_ck

2013-02-03, 21:16
Nie mogę wyjść z podziwu jak można tak po prostu beztrosko jechać lewym pasem i być przez każdego wyprzedzanym :P No rozumiem, skręcał ale nie było tłoku że z ostrożności przez pół warszawskiej lewym pasem. :P

A co do jedzenia to apetycznie NIE wyglądało, takiego hamburgera to można w domu zrobić i to jak się robi pierwszy raz w życiu. A frytki, na mój gust za grube i przypalone.

...McDonald, muszę chyba siostrę wysłać bo co prawda zjadłem już kolacje ale zaczęło mnie dziwnie ssać.

pozeracz_kotow

2013-02-03, 21:33


No poopowiadaj nam jeszcze o Wielki Mistrzu Kuchni! Zawodowo od 16 roku życia? Chyba że k***a praktyki u ciapatych w budce z kebabem traktujesz jako swoje wielkie doświadczenie zawodowe w najlepszych knajpach.
:idzwch*j:

hogg

2013-02-04, 10:30
No pierdłem, rzygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese!

Al...........er

2013-02-04, 20:07
j***ć Fast Food!

Jedyny Fast Food który jest znośny to Fast Food and DJ Smash - Moscow Never Sleeps :P