18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

VooDoo po rewolucji Magdy Gessler

bOxiOr • 2013-02-02, 16:47
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany..ale czy na lepsze?


Pa...........ek

2013-02-02, 19:41
A ja myślę, że trudno przełamać jest w tym kraju tendencję "jak płacę 20pln to mam się nawpie**alać jak wieprz".Koleżka z filmu wychował się na mega hamburgerach z budki za 6pln i k***a serce mu się kraja, że musi się po posiłku dojebywać w mc-u.

Magda jest rulez.

DiesIrae

2013-02-02, 19:43
Nie dziwie się, w kielcach wszystko się pie**oli. Właściwie to miasto jest sp***olone

konował

2013-02-02, 19:48
Tak jak nie lubię vlogerów, ze swoimi rewelacjami tak ten mi przypadł do gustu.

chetek

2013-02-02, 20:20
On pomija prawie co drugi fakt. :( Nie podoba mi się to pomijanie, wcale a wcale. :(

A tak swoją drogą, to koleś nagrywa filmik, że mu się nie podoba knajpa i wrzuca to do Internetu. I to z jakim bulwersem, jakby go co najmniej okradli na pięć wypłat. Nie podoba się - trudno, idź żryj gdzie indziej. Ja bym nawet na taki pomysł nie wpadł, bo po co zaśmiecać jeszcze bardziej kochany Internet. Dziesięć lat temu Internet był znacznie lepszy.

Gebels

2013-02-02, 20:27
a wlasciciel na bank sie przejmie jedna osoba..

Nieciu

2013-02-02, 20:38
U turasów w Szczecinie na Wernyhory to za 20 zł nakarmiłbyś całą rodzinę i jeszcze by dla psa zostało. Ci co ze Szczecina to wiedzą o czym mówię...

minusix

2013-02-02, 20:43
wyszłem hahahaha

cl...........er

2013-02-02, 20:50
@UP
Wiemy, wiemy, się nie jednego frytokebaba wpie**oliło za 8 zyla. Jak to zjadłeś, to miałeś spokój na cały dzień :D

Filipck

2013-02-02, 21:14
ale pierniczycie, jezeli to co pokazał na zdjęciach jest prawda to ze swietnej knajpy zrobila podrzędne g****. Wystarczy obejrzec vblog street food polska gdzie recenzwali ten lokal przed rewolucja i byla rewelacja. :roll:

blackbird969

2013-02-02, 21:20
ten gość jest poj***ny i ma ciekawą diete max danie za 20zł ;D

Mr Dan

2013-02-02, 21:36
Ja to wpie**alałem w wakacje kebaba na Krasińskiego w Szczecinie, albo koło przystanku 107 Komuny Paryskiej, trochę w stronę bloków jest "Kebab sułtana" tam też niebo w gębie, a turas mnie nieźle tam rozbawił "Co to za pogoda... summer i pada". Polecam te 2 miejsca, jeśli chcecie się nawpie**alać.

@clubber84
Jak brałem dużego, koło 12, to dopiero o 18-20 następnego dnia byłem głodny :D


Oby Magda G. nigdy nie dopadła naszych Turasów ze Szczecina :D

McMenel

2013-02-02, 21:38
Conalingus napisał/a:

A ja myślę, że trudno przełamać jest w tym kraju tendencję "jak płacę 20pln to mam się nawpie**alać jak wieprz".Koleżka z filmu wychował się na mega hamburgerach z budki za 6pln i k***a serce mu się kraja, że musi się po posiłku dojebywać w mc-u.

Magda jest rulez.


Co ?? Ta kobieta nie ma pojęcia o gotowaniu... W jednym programie domagała się aby podano jej spaghetti bolognese gdzie makaron miał być polany na talerzu sosem. Po tym stwierdziłem że ta kobieta to idiotka. Żaden porządny szef kuchni nigdy przenigdy nie zrobiłby czegoś takiego. Makaron miesza się razem z sosem przed podaniem jeszcze na patelni. Z kilku powodów. Po pierwsze makaron przejdzie lepiej smakiem sosu, po drugie nie sklei się , po trzecie dłużej zachowa ciepło. Ale ch*j najważniejsze że w TV to wtedy można uważać za kucharkę. Tak samo jak Wachowicz czy ta inna młoda c**a. Plus jak już pisałem homar w Polsce to albo zalewa albo mrożonka. Gdzie w obu przypadkach traci większość smaku. Tak samo sushi czy sashimi. Ma restauracje owszem ale syf brud i burdel w nich niemiłosierny. Poczytaj sobie recenzję jej knajp. Już nie mówię o nie płaceniu za czynsz czy niewypłacaniu pensji.

~PowerBoBass

2013-02-02, 21:56
Byłem w dwóch restauracjach sygnowanych nazwiskiem(!) Magdy Gessler (nie wiem, czy to Jej, czy nie Jej), i powiem szczerze, że występuje tam ogromny przerost formy nad treścią. Nawet najprostsze rzeczy - gotowane ziemniaki, które zawierają w sobie nie usunięte uszkodzenia oraz gotowane są dwie lub więcej odmian razem, przez co jedne się rozpadają, reszta jest twarda. Nie będę rozwijał tematu odnośnie wysokich cen, w ch*j długiego czekania i naprawdę niczym nie wyróżniającego się jedzenia. To tyle. Lubię ten program czasem pooglądać, bo Magda Gessler dobrze odgrywa rolę wk***ionej szefowej kuchni, ale z autopsji wiem, że takie programy są w stu procentach reżyserowane i naprawdę niewiele jest w nich spontanicznego rozwoju sytuacji.

Gofer123

2013-02-02, 22:09
Wykwintny koneser gówna. :D

Ch...........on

2013-02-02, 22:48
Kubitron napisał/a:

110 zł za ogon homara o.0? Ide polować na homary.



U nas homary nie ,,rosną'' :)