18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Volvo bęc...

~DMT • 2020-10-29, 20:53
Cytat:

Do wypadku doszło przy wyjeździe w Pieszyc w kierunku Dzierżoniowa




madufo

2020-10-29, 21:03
klocki hamulcowe kupił chyba na wyprzedaży w biedrze . Tak jest jak dzbany kupują samochod na który ich jeszcze stać, a z pieniędzmina konserwacje i naprawy juz gorzej.

dżonyłojlker

2020-10-29, 21:24
madufo napisał/a:

klocki hamulcowe kupił chyba na wyprzedaży w biedrze . Tak jest jak dzbany kupują samochod na który ich jeszcze stać, a z pieniędzmina konserwacje i naprawy juz gorzej.



Koła zablokowane, dym z opon, a ten o klockach pie**oli :facepalm3: Chyba, że chodzi o tego zjeba co kamerką hamuje.

gorczański

2020-10-29, 21:31
Racji trochę ma, bo Volvo nawet z tamtych lat na pewno posiadało ABS, w tym przypadku jak widać nie sprawny. Po co ABS? Jak widać- po to.

tarcer123

2020-10-29, 21:55
Opony ch*jowe. Kola zablokowane, kurestwo sie pali a auto leci jak na lodzie.

Asuritta

2020-10-29, 21:59
tarcer123 napisał/a:

Opony ch*jowe. Kola zablokowane, kurestwo sie pali a auto leci jak na lodzie.



i k***a debil z kamerką co ma wyj***ne nie hamuje XD a co tam i to nie jest czołowe ;P

donkapusta

2020-10-29, 22:19
Fake. Dźwięk wyprzedza uderzenie.

lm65

2020-10-29, 22:48
Opony były złe , zawieszenie było złe i kierowca był poj***ny.

faustx

2020-10-29, 23:11
madufo napisał/a:

klocki hamulcowe kupił chyba na wyprzedaży w biedrze . Tak jest jak dzbany kupują samochod na który ich jeszcze stać, a z pieniędzmina konserwacje i naprawy juz gorzej.



ABS nie zadziałał jak już

ptwardowski2

2020-10-29, 23:37
po mojemu to się zablokowała link na gazu i wskoczyło mu na maksymalne obroty. Napęd jest na tył.
mógł biegiem zdusić lub silnik wyłączyć ale go zaskoczyła sytuacja

dżonyłojlker

2020-10-29, 23:57
ptwardowski2 napisał/a:

po mojemu to się zablokowała link na gazu i wskoczyło mu na maksymalne obroty. Napęd jest na tył.
mógł biegiem zdusić lub silnik wyłączyć ale go zaskoczyła sytuacja



Po co takie brednie wymyślać? To auto ma napęd na przód, a co do linki gazu, to może wcale jej nie być (tu musiałby się wypowiedzieć ktoś kto się zna, bo w polifcie chyba był potencjometr, a ja nie wiem który to rocznik, bo nie interesuję się tą marką). To co tu widzimy to niedziałający ABS, ale nawet jakby działał to i tak ch*ja by to dało, bo w tych warunkach mógłby tylko wydłużyć drogę hamowania i nic by też nie pomogły opony z górnej półki, bo po prostu kierowca był poj***ny i zapie**alał.

qbsusus

2020-10-30, 00:03
donkapusta napisał/a:

Fake. Dźwięk wyprzedza uderzenie.



Tak. A zaraz potem słychać szczały...

moondek

2020-10-30, 08:13
madufo napisał/a:

klocki hamulcowe kupił chyba na wyprzedaży w biedrze . Tak jest jak dzbany kupują samochod na który ich jeszcze stać, a z pieniędzmina konserwacje i naprawy juz gorzej.



Asfalt też był zły.

Touch_Of_Madness

2020-10-30, 08:26
Diagności powinni ponosić odpowiedzialność za dopuszczanie do ruchu takich złomów. Skończyłoby się druciarstwo. Niestety czy się to komuś oodoba czy nie auto jest dobrem luksusowym i jeśli kogoś nie stać na utrzymanie pojazdu w należytym stanie technicznym nie powinien go posiadać w ogóle.