18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Użycie paralizatora na kobiecie w ciązy, Psy USA.

Jew-o-phile • 2013-04-03, 20:08
Springfield, Stan: Illinois.

Policja rzuciła na ziemię, oraz użyła paralizatora na 29-letniej Lucinda White, która jest w 8 miesiącu ciąży. Wdała się w sprzeczkę z policją po tym jak zgłosiła stłuczkę na parkingu Best Buy.

Mimo że czarna, to i tak przesadne użycie siły.

Akcja od początku.

Songo Master

2013-04-03, 20:11
pie**oleni psychole, żartowałem pięknie, aaaaaaaaaaaaa już sam nie wiem

JA...........or

2013-04-03, 20:11
Mysle ze jak tylko bedzie cos dziecku, niewazne co to dostanie miliard odszkodowania w koncu to hameryka

TeHaCjusz

2013-04-03, 20:30
Muszę powiedzieć, że naprawdę mocne.

nakerax

2013-04-03, 20:36
Wiosenny zjazd psów, pewnie zaraz po tym filmiku pojechali szukać jej właściciela. Ja wiem że możliwość usmażenia 2 murzynów na jednej bateryjce kusi, ale jednak odrobinę przesadzili.

BlanX

2013-04-03, 20:55
I ch*j,że w ciąży, na filmie nie widać co było wcześniej,pewnie czarn..afroamerykanie wykorzystując fakt bycia w ciąży darli japy na policjanta chcąc wymusić własną wersję zdarzeń,to się chłop wk***ił,gleba,skuł i dopiero wtedy gadajcie.Za tępienie asfaltu w zarodku kolejeczka :wodka:

Kakushkin

2013-04-03, 21:03
Często się mówi, że za coś co u nas uchodzi płazem, u USA by się zarobiło od policjanta kulkę. Ale widać, że ta 'władza' w ch*j im uderzyła do głowy. ch*j, że małpa, do kogoś w ostatnim trymestrze ciąży z paralizatorem i jeszcze na brzuch+ręce za plecy, no k***a :D
Aczkolwiek tu jest sadistic, piwo się jak najbardziej należy.

Gamge

2013-04-03, 21:05
Może być prawdą, może być manipulacją a i tak mnie to ch*j obchodzi.

gargo

2013-04-03, 21:21
W przypadku czarnych, nie istnieje coś takiego jak nadużycie siły.

pejsugrr

2013-04-03, 22:13
gargo ty "rasisto na potrzeby sadola" wypie**alaj cwe*u!! życzę ci żeby twoją kobiete jak będzie w ciąży ktoś po bebechu skopał

bania111

2013-04-03, 22:14
Buahahaha nazywa się White, a jest czarna. To jest k***a ironia losu.

stalowyszczur

2013-04-03, 22:31
Się w tańcu nie pie**olą.... Jako ciekawostke powiem, iż starając się dostać do policji w stanach, jednym z kryteriów jest inteligencja nie przekraczająca pewnego pułapu. No joke.

kasiasia

2013-04-03, 22:55
No weźcie ku**a nie przesadzajcie, typka krzyczy milion razy, że jest w ciąży, ludzie naokoło niej też krzyczą, że jest w ciąży, a te bezmyślne, tępe pały i tak swoje robią, no ludzie.... weźcie się ogarnijcie, jakby waszą kobietę tak potraktowali, to też byście takie głupoty gadali?

Re...........ms

2013-04-03, 22:56
niestety w hamerykańskiej policji zazwyczaj są odrzuty w haj-skuli, które sterydowały mażąc o lidze NFL a tu taki ch*j, nie ma kariery bo byli ch*jowi albo po kontuzji, więc co mieli zrobić.. byli bezmózgimi idiotami przepychanymi z klasy do klasy, żeby mogli zdobywać dla szkoły kolejne puchary.