18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Użycie paralizatora na kobiecie w ciązy, Psy USA.

Jew-o-phile • 2013-04-03, 20:08
Springfield, Stan: Illinois.

Policja rzuciła na ziemię, oraz użyła paralizatora na 29-letniej Lucinda White, która jest w 8 miesiącu ciąży. Wdała się w sprzeczkę z policją po tym jak zgłosiła stłuczkę na parkingu Best Buy.

Mimo że czarna, to i tak przesadne użycie siły.

Akcja od początku.

cripkillah

2013-04-03, 22:57
Taka policja przydałaby się w Polsce, żeby pokazać cwaniakom, którzy sobie za dużo wyobrażają - kto jest cwańszy ... Ale nie k***a przeciwko kobiecie w ciąży. Przesada ;x

CzaszekGocz

2013-04-03, 23:02
Piwko za "Mimo że czarna" :-)
Fakt, że gliniarz zachował się delikatnie mówiąc jak pojeb nie ulega wątpliwości, ale jak małpa jest "i'm pregnant" to nie powinna się wdawać w jakieś mecyje, wariatka. A jak wie, że nie kontroluje swoich macierzyńskich nerwów to w ósmym miesiącu niech już siedzi w swoim "hamerykańskim hałsie" - proste.

jacek44

2013-04-03, 23:07
I prawidłowo wykonana akcja. Jak jest w ciąży, to niech zamknie p*zde i nie rzuca się jak wsza na grzebieniu, Wk***iają mnie takie osoby, niby to ciąża, niepełnosprawność, to nietykalne, ale do zaczepki same się rwą.

Jeszcze bym jej k***a rachunek za prąd wysłał, no, z tego paralizatora! :D

m.statystyka

2013-04-03, 23:08
ona nie jest w ciąży, ona jest spasiona -_- wysmażyć murzyna.

serkulek

2013-04-03, 23:09
W ciąży, czy nie, jak gówno nie umie się zachować to jak gówno powinno być traktowane. ch*j z tym dzieckiem wychowanym przez taką matkę, chwasty należy wyrywać jak najwcześniej.

ro...........k5

2013-04-03, 23:17
ja to od razu po powrocie do domu bym się na jej miejscu potraktował jakimś napięciem żeby dziecko zagotować :D ch*j z dzieciorem żyła by godnie do końca swych dni z tego odszkodowania.

HariDee

2013-04-03, 23:19
Psy to sa u ciebie na wsi na podworku buraku.
Wielkie dziecko jotpe sie znalazlo.
Policja w USA ma zupelnie inne prawa niz u nas, i tam policjantow sie szanuje. I jestem k***a swiecie przekonany ze jak jej sie teraz cos stanie lub poroni to dostanie taka kase za odszkodowanie ze bedzie mogla sobie jeszcze 5 nowych malpek urodzic i je wychowywac do konca zycia z tego odszkodowania.
A tobie za napisanie 'psy' wielki murzynski ku*as w dupe, i wracaj do szkoly bo pewnie jutro bedziesz mial klasowke z dodawania.

bovski

2013-04-03, 23:20
mówicie, że w ciąży a może ona po prostu chciała kupę

Jew-o-phile

2013-04-03, 23:27
@HariDee

Mam głęboko wyj***ne na twoją idiotyczną wypowiedź.

Jak wpadniesz na coś konstruktywnego i bez wyzwisk, to daj mi znać.
Tatuś pewnie Pieskiem jest że tak cię to boli, co ? Bo tak naprawdę to nic sensownego nie napisałeś.

Psy w USA się szanuje ? Jest tam jeszcze gorszy poziom niż u nas, ale co ty wiesz. Wyszedłeś na kompletnego ciemniaka.

Ale czego się spodziewać od specjalnej śnieżynki. :) Siedzi przed kompem, napina się, a nawet w USA pewnie nie byłeś. :idzwch*j:

głodny_toster

2013-04-03, 23:37
HariDee napisał/a:

Psy to sa u ciebie na wsi na podworku buraku.
Wielkie dziecko jotpe sie znalazlo.
Policja w USA ma zupelnie inne prawa niz u nas, i tam policjantow sie szanuje. I jestem k***a swiecie przekonany ze jak jej sie teraz cos stanie lub poroni to dostanie taka kase za odszkodowanie ze bedzie mogla sobie jeszcze 5 nowych malpek urodzic i je wychowywac do konca zycia z tego odszkodowania.
A tobie za napisanie 'psy' wielki murzynski ku*as w dupe, i wracaj do szkoly bo pewnie jutro bedziesz mial klasowke z dodawania.




Oooooooo widzę kolega z policji:D

ans83[Ż]

2013-04-03, 23:41
Jew-o-phile napisał/a:

Policja rzuciła na ziemię, oraz użyła paralizatora na 29-letniej Lucinda White



chciała by dusza do raju

Prescot

2013-04-03, 23:42
Hehe dobrze jej tak, wcale mi nie żal czarnej małpy po tym zobaczyłem filmik na którym kilka czarnych małp znęca sie w metrze nad białą kobietą w ciąży

slonzok

2013-04-03, 23:48
lucinda to wszystko tlumaczy. Maly czarny jeszcze sie nie urodzil a juz wie, ze bedzie mial przej***ne

Unihoc

2013-04-03, 23:49
Słabo, na murzyna to pałować powinni, albo w ogóle z kapcia na ryj ogłuszyć i młotkiem pizgać