18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trane1

2011-06-09, 14:05
Wole zostac w domu i miec spuchniętą rękę niz wyjsc na ulice po to żeby wyj***ł we mnie samochód lub inny pedofil ...

~tip.top

2011-06-09, 14:07
trane1 napisał/a:

lub inny pedofil


ktoś tu nas chyba okłamał z wiekiem :-)

polonia66

2011-06-09, 14:55


no mogą byc i takie.

MilkyWayPL

2011-06-09, 17:04
Cytat:

Siedźcie dalej k***a w domu



Internetowa ironia.
Co ty robiłeś pisząc tego posta?

lapps

2011-06-09, 17:22
ciekawe kiedy bodek zacznie nakrecac ze jego znajomi zjedli dziecko bo grali w halo 3

Xenomorph08

2011-06-09, 17:45
Kiedyś zatanawiałem się czy kumpel grający non stop na gitarze bedzie miał dzieciaki z palcami uformowanymi w kostkę do gitary. Kiedyś wyszedł z domu - dziś już wiem że jego dzeciak nie ma takich palców.

Chupacabra

2011-06-09, 19:12
Zauważyliście to, że wszyscy nak***iali na kompach, konsolach a murzyn jako jedyny na starusieńkim joysticku ?

House77

2011-06-09, 19:45
[quote=MilkyWayPL]Co ty robiłeś pisząc tego posta?[/quote]

Kupę...

j2m2

2011-06-09, 22:46
juz myslalem ze nie bedzie motywu z fapowaniem :)

abrakamus

2011-06-10, 19:42
Dawno temu zostało to wrzucone do neta przez stowarzyszenie kolesi grafików, którzy chcieli zrobić aferę wokół graczy. Niedługo potem sami stwierdzili, że to FAKE.
Jakiś czas temu trafiło to na JM, potem na sadola i kto wie gdzie jeszcze, z tym, że bez dopisku: FAKE.
No ale liczy się, że fajnie wygląda.
Nie wiem jak wy, ale ja używam ergonomicznej klawiaturki i ergonomicznej myszki :S


ZnanyJakoZaganiacz

2011-06-10, 20:15
@Lubie Cycki, siedź więcej na JM.
@Chupacabra, ja nie jestem murzynem a sam lubie napie**alac na przykład C64 (to jest akurat kontroler od Atari 2600, miałem takie tyle że w wersji junior w młodości.)
@abrakamus. bardzo się cieszymy z Twojej ergonomicznej myszki i ergonomicznej klawiatury. Rękę też masz ergonomiczną do fapowania na widok Twojego ergonomicznego stuffu? Dżoj od mojego commodore (Competition pro) który ponoć jest ergonomiczny jak 14 wieczny pas cnoty, a i tak potrafi dać wiele godzin zabawy bez ból nadgarstków, nie mówiąc już o specyficznej commodorowskiej klawiaturze ;) Pasuje mi tak samo jak pad od x360 który ponoć uchodzi za ergonomiczny. Więc, nie wiem jak Ty, ale ja nie należę do ludzi którzy dają sobie wmówić że bez ergonomicznego sprzętu będą mnie napie**alać ręce. :S

Pozdrowienia dla fanów oldschoolu.

PS. Szukam chętnych na wymiany osprzętu/kaset do C64 | Oryginalnego kabla AV do PSX z Poznania i okolic. Piszcie na PW

edge

2011-06-10, 20:16
abrakamus napisał/a:

Dawno temu zostało to wrzucone do neta przez stowarzyszenie kolesi grafików, którzy chcieli zrobić aferę wokół graczy. Niedługo potem sami stwierdzili, że to FAKE.
Jakiś czas temu trafiło to na JM, potem na sadola i kto wie gdzie jeszcze, z tym, że bez dopisku: FAKE.
No ale liczy się, że fajnie wygląda.
Nie wiem jak wy, ale ja używam ergonomicznej klawiaturki i ergonomicznej myszki :S



I masz również ergonomiczny zwieracz odbytu, zerowy opór.

@JamalBG
Nie pastw się tak nad nim może jest gimbusem i nie wie co to C64 ;p
Albo j***ć ch*j mnie on obchodzi, ważne że ma luźny odbyt.

Dynner

2011-06-10, 20:39
Skor napisał/a:

Obrazek



Przyjemne z pożytecznym, teraz niech wali drugą :D