18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ZnanyJakoZaganiacz

2011-06-10, 20:41
@edge, też nie jestem strasznie stary, ale C64 to był pierwszy komputer z jakim miałem styczność ;) byłem 3 letnim szczunem, kiedy brat przyniósł to cudo do domu. 2 lata później była Amiga 1200 i kartony od butów wzmacniane brązowa szeroką taśmą klejąca z pirackimi kopiami na dyskietkach przynoszonymi z bazaru, dzięki której dowiedziałem się co to strategie (The Settlers) i czym się rożni 16 bitów od 8 ;p. Atari 2600 było w domu od kiedy tylko pamiętam, bo śp. brat przywiózł je z zgniłego zachodu w połowie lat 80 i tak zostało aż umarło śmiercią naturalną od wielu sesji w froggera i pitfalla... Ale sentyment pozostał ;) Za to końcówka 1996 to był rok kiedy ta magia odeszła, wraz z pojawieniem się pierwszego pc'ta... Gry były świetne, zwłaszcza gta (i co, miałem zaledwie 6 lat a granie w tak 'brutalną' grę nie skrzywiło mi psychiki na tyle bym latał w póżniejszych latach po szkole z siekierą czy pistoletem) ale to już nie było to... Na szczęście, commodore się uchowało i daje mi radość po dziś dzień ;)

Blodhgarm

2011-06-10, 20:46
Krótko i na temat - j***na propaganda mocherów.

aopia

2011-06-10, 20:54
Proszę o dopisanie wielkiego czerwonego napisu na początku, iż jest to tylko projekt artystyczny i zarazem FAKE. Napis na górze tego posta sugeruję autentyczność tych zwyrodnień. Poza tym nawet jakbyś grał od premiery Wii lub X360 codziennie po 10 godzin, to na pewno nie miałbyś takich zwyrodnień.

ni...........it

2011-06-10, 20:58
@up
cieszymy sie wszyscy z twojego szczęścia. też lubię stare konsole, mam ich nawet kilkanaście, ale nie szczycę się tym jak dziesięcio letnia dziewczynka, która pod choinke dostała kucyka. przenajmundrzejszy i najśmiszniejszy koleżko, który nic sensownego do tego tematu nie wprowadził, jak tylko źle odczytał komentarz kolegi i podnieca się swoimi C64. jesteś taki true.

Blodhgarm

2011-06-10, 21:11
Zgadzam się z aopią (wybacz jeśli źle odmieniłem). Mój ojciec gdzieś zobaczył te zdjęcia i próbował mi wmówić, że mi też już się palce krzywią.

ZnanyJakoZaganiacz

2011-06-10, 21:33
@nintendo8bit, nie jaram się tym że lubię wracać do mojego starego sprzętu, ba, nie uważam tego za tak podniecające (w przeciwieństwie do Ciebie) że muszę to już obwieszczać w swoim nicku, a także wypisywać że jestem w posiadaniu kilkunastu konsol (swoją drogą, c64 to nie konsola, tylko komputer) tylko wyraziłem pożałowanie dla użytkownika który z przesadnym wywyższaniem się ośmieszył się z 'ergonomiczną myszką' oraz 'ergonomiczną klawiaturą', skoro competition pro (a także pad nes [to może cię zdziwić ale jego też mam w posiadaniu, ale jak już pisałem, nie odczuwam podniety od wypisywania ilości konsol/systemów/komputerów w jakich jestem posiadaniu] i dżoj od atari) są uważane za nieergonomiczne, a mimo to, jakoś nie sprawiają mimo spędzeniu z nimi wielu godzin bólu czy zwyrodnień. A prywatną wycieczkę po tym jak to się zaczęło kierowałem do użytkownika Edge, jeśli nie zauważyłeś, to przykro mi. Pozdrawiam jeszcze śmieszniejszego kolegę, który jest tak tru, że aż przelewa się to na jego nick i kilkanaście konsol.

dzienny

2011-06-10, 22:33
Zauważyliście to, że wszyscy nak***iali na kompach, konsolach a murzyn jako jedyny na starusieńkim joysticku ?

Tylko, że ten joystick jest również od konsoli, dokładnie od Atari 2600.
http://www.max-play.pl/tag/vcs-2600/

ZnanyJakoZaganiacz

2011-06-10, 22:56
dzienny napisał/a:

Zauważyliście to, że wszyscy nak***iali na kompach, konsolach a murzyn jako jedyny na starusieńkim joysticku ?

Tylko, że ten joystick jest również od konsoli, dokładnie od Atari 2600.
http://www.max-play.pl/tag/vcs-2600/


A przeczytać wcześniejsze komentarze, nie łaska?

Jumbor

2011-06-11, 01:59
Do pana od najlepszego komentarza. Nie ta ręka idioto.

Zombi

2011-06-11, 03:11
Mi to nie grozi bo ja mam poda od Xboxa bezprzewodowy a tu jest z kablem

Cripp

2011-06-11, 11:28
@Jumbor

To nie ta sama osoba idioto.

mejdi

2011-06-11, 15:22
Wychodzi ze najmniej szkodliwe jest Wii, babeczka ma tylko brudne plecki ;)

Bryl2

2011-06-12, 19:42
Trzyma Ch*ja w lewej łapie a prawa nabakana :homer: