18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwzięcie się psa na człowieka, aż do poranienia nóg

fantastico • 2017-01-21, 00:10
Pan nie spodobał się psu przez co włączyła mu się agresja wyrażona w gryzieniu jego nóg w dzikim szale. Plaża spłynęła krwią, a pies odpuścić nie chciał kąsając znienacka. Chińczycy by go zjedli i było by po sprawie, niestety nie było w pobliżu chińczyków.


Gizmolka

2017-01-21, 21:07
Touch_Of_Madness napisał/a:

Dlatego prawdziwy facet zawsze ma przy sobie nóż.



Haha jestem prawdziwym facetem... a nie jednak nie.

metlerr

2017-01-21, 22:04
Pies, psem to tylko zwierze ale właściciel do zaj***nia..

CrisOsa

2017-01-21, 22:36
Metlerr pies zagryzie człowieka, nic się nie stanie, bo to tylko zwierzę? Jakby facet nie miał ludzi wokół siebie to byłby w ciężkim stanie w szpitalu. Odj***ć kundla

Hvsarz

2017-01-21, 23:25
Pies agresywny, atakuje po prostu. Jeśli pies chce dziabać tylko jedną konkretną jednostkę i nikogo innego nie rusza, to można wysnuć wniosek, że osobnik ten jakoś sobie przed rozpoczęciem nagrania mógł na to zasłużyć.

metlerr

2017-01-21, 23:50
@CrisOsa
Nie chodziło mi o to, że pies jest niewinny. Bardziej że to jest tylko zwierze, działa w nim instynkt . Jak najbardziej jeżeli zwierze jest agresywne i nie potrafi funkcjonować "pokojowo" to uśpić, odstrzelić. Bardziej moim komentarzem chciałem podkreślić fakt bezmyślności właściciela, pies ma obroże, prawdopodobnie ktoś go puścił na plaży, ewentualnie uciekł, ale do cholery nie panujesz nad swoim psem to nie idziesz z nim do ludzi na plaże aby sobie wolno biegał i podjadał dziadków.

Cinkciara

2017-01-21, 23:54
@Hvsarz, dokładnie. Ja tu nie widzę psa agresywnego. Jedynie takiego, który ma konkretny powód do tego, by daną osobę atakować. Założę się, że osoba nagrywająca kamery nie włączyła bez powodu. Więc jestem w 99% pewna, że gościu psa po prostu wk***ił.

kaelem

2017-01-21, 23:54
Gwardek napisał/a:

Pies do odj***nia. Właściciel też, że takie bydle puszcza wolno bez kagańca.



Sam jesteś do odj***nia. Domniemam, że puszczasz w gacie na widok kundla na smyczy.

Żaden pies wolno puszczony nie jest winien pogryzienia. Właściciel jest wszystkiemu winien. Ja za swoje psy zawsze odpowiadałem i odpowiadam. Jeżeli widzę, że komuś sprawi problem przejście obok, sam staram się zmienić kierunek, bo mam dość wykładów i wysłuchiwań p*zd.

Najlepsze na filmie sa ostatnie sekundy, kiedy babeczka wchodzi ze swoimi, widać, spokojnymi psami, które przejmują od agresora negatywne emocje. Brawo dla Pani!

bialyidumny

2017-01-22, 00:58
Ci którzy mówia że dziadek sobie czymś podpadł nie mają pojęcia o tych psach. Jak myślicie że one poprostu atakują jak poj***ne i tyle to się mylicie, te psy są bardzo sprytne.
Pamiętam jak kilka lat temu chciałem jakiegoś psiaka ze schroniska wydobyć to wyglądało to tak że właściciel powypuszczał parenaście psów żeby sobie pobiegały, w tym był jeden pitbull. Od zawsze sk***ieli nie lubiłem, ale ten jakiś wesoły był, wyszedł z klatki i zamiast atakować poprostu pobiegał sobie, tyle że poprostu szukał se ofiary która utłucze. Zrobił pare okrążeń, rozejrzał się po psach i rzucił się na jakąś sunie, a sk***iel tak się zacisnął że jak mu do mordy pręt wsadzano to nie puszczał. Jak już został odciągnięty to i tak nikogo innego nie chciał atakować tylko psa co sobie upatrzył

Wszystkie te rasy psów jak amstraffy/pitbule/rottweilery są do conajmniej zakazania w jakimkolwiek większym mieście. Jest tyle pięknych ras psów a idioci dalej chcą hodować urodzonych morderców w swoich domach

wujekbaniu

2017-01-22, 03:15
Jak ja lubię jak jadę z przesyłką, typ otwiera drzwi wylatuje jakiś j***ny kundel i słyszę "on nie gryzie"... no k***a mać, ale ja do ch*ja nie chcę by jakiś pie**olony pchlarz się do mnie zbliżał, bo może się stać jak wyżej. I nawet jak dziadek szczuł tego j***nego pchlarza to co ? kundel do odj***nia i koniec.

blub1

2017-01-22, 03:51
Takie kopanie, rzucanie butami jeszcze bardziej go wk***ia. Trzeba wręcz wsadzić psu rękę do pyska i złapać mocno za szczękę. Wtedy nie będzie w stanie zamknąć pyska i nie ugryzie. Jest to ekstremalne rozwiązanie, ale można wyjść bez szwanku. Ale uwaga, nie znam się bo jestem fajny i nigdy nie ugryzł mnie pies. Po prostu widzą, że spoko gość i podchodzą do głaskania ;)

skin88

2017-01-22, 09:48
Weźcie k***a skończcie z tymi zj***nymi opisami, bo to wk***ia

Erhid

2017-01-22, 10:15
Dlatego ja zawsze mam przy sobie gaz pieprzowy w żelu, jak mi jakiś kundel biegnie ujadając w moją stronę dostaje z gazu w pysk tyle razy aż nie robi nic innego niż skomle i do tego kilka prewencyjnych butów.

Jak nagle znajduje się właściciel który zaczyna płakać "psa mi kopiesz #%@ zaraz dostaniesz po ryju" to wtedy taki delikwent też dostaje z gazu przez ryj :)

Jak jest zima to taki pies ma jeszcze bardziej przewalone bo w kieszeni kurtki zawsze mam pałkę teleskopową (w kr. spodenkach niewygodnie się nosi i tylko wieczorami :P ) i wtedy dostaje nie z buta a kilka ciosów pałką teleskopową.

dziobak90

2017-01-22, 10:21
Widzę, że tu sami behawioryści i znawcy psiej psychiki:D Właściciel psa do odj***nia za puszczanie psa bez smyczy w miejscu pełnym ludzi. Pies nie musiał mieć nawet specjalnego powodu by zaatakować, wystarczy że owego pana skojarzył sobie z jakimś wydarzeniem z przeszłości i proszę, agresja gotowa. "nie widać, że jest agresywny". A gryzienie i szczekanie to bardzo potulne zachowanie. Znawcy w ch*j :D

grauper

2017-01-22, 10:38
Dlatego na takie chore małe pok***y zawsze mam gaz w kieszeni. Jak sk***iel jeden z drugim dostanie to sp***ala aż miło. No i działa na wszystkie rodzaje zwierząt :v Łącznie z kibolami i sebixami :D

Supernatural666

2017-01-22, 11:36
Wszystkie te pitbule ,rotweilery ,amstafy to psy dla łysych patoli z małymi siusiakami. Powinno być zakazane posiadanie takiego psa