18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uważajcie z moździerzem

Attero132 • 2013-03-09, 11:08
Rocket jump wersja z moździerzem. Arma 3 alpha

k1...........1c

2013-03-09, 17:00
arma 3 alpha jest juz dostepna a skidrow juz wrzucił swojego craka od wczoraj smigam na multi.

a co do BF to rzeczywiscie nie można porównywać... w Armie 3 dostajesz 320KM kwadratowych przestrzeni...
tzn aby przejsc na drugi koniec mapy pieszo potrzeba ladnych pare godzin... mapy sa dość szczegułowym skanem prawdziwej wyspy. a grafa po kilku godzinkach gry na ultra seting potrafi przyprawić o zawał calkiem dobry sprzęt... różnica? BF to strzelanka wojenna a ARMA 3 to symulator wojenny
:psycho:

gelek

2013-03-09, 17:17
@szer.Lucjan

k***a, skończ pie**olić, boli mnie głowa jak czytam Twoje pożal się Boże przemyślenia.

Sanjaro

2013-03-09, 17:25
Szer.Lucjan, jak dla mnie Arma to idealny symulator wojenny. Wcale nie ma drewnianych animacji i pozatym to tą gre postrzegasz jak napier*alanke i porównujesz do BF'ów które nie są symulatorami

oc...........an

2013-03-09, 17:27
Gówno k***a wiecie! Wszyscy jesteście w tej kwestii noobami! Ok, przykułem waszą uwagę, więc napiszę co o tym sądzę ;)

Od 10 lat gram w gry od Bohemii i mogę śmiało powiedzieć, że jedyna warta uwagi gra z serii "realistyczna wojna" to Operation Flashpoint: Cold War Crisis + dodatek Red Hammer. Grafika po prostu paskudna, poziom trudności, hmm... zabójczy, wyspy Malden i Kołgujew miały bodajże 300km2, fabuła z bardzo ciekawym zakończeniem, które można było zrozumieć przechodząc dodatek Red Hammer, ale GRYWALNOŚĆ! OMFG! Ludzie, jak opanujecie pływający celownik i rozkazy, to tak pięknej wojny dawno nie uświadczycie... W porównaniu do OFPA, ARMAII to amatorska gierka :P

No i na koniec, po całej morderczej kampanii, misja "Status Quo"... kto nie grał ten przegrał życie!!!


BTW: do tej pory słyszę wezwanie dowództwa... "November One, November One, this is Papa Bear"... :3 (nawet kolor się zgadza, kto grał ten zrozumie ;) )

Narzekacie na sterowanie w Armie? No to k***a mnie rozśmieszyliście, bo jest to najlepsze sterowanie jakie widziałem w porównaniu do OFP"CWC i celownika który się trzęsie nawet przy leżeniu...

Grafika słaba? :D W OFP grafika tylko sugeruje co widzisz ;)


PS: OFP to pierwsza i ostatnia gra, w której po usłyszeniu strzałów padałem i otwierałem j***ną mapę, żeby na niej znaleźć czerwone kółka i ustalić skąd do mnie strzelają. I nie wolno wyskakiwać i strzelać na oślep ala CoD, bo na misję jest tylko JEDEN save...

Reasumując: OFP:CWC to gra nie dla wszystkich, ale jeśli nauczycie się w nią grać, to później takie ARMY to w palcem w dupie będziecie przechodzić.


Zaebauem

2013-03-09, 17:31
@szer.lucjan, ty k***a człowieku pie**olisz jak potłuczony. jak wogóle ch*jowego fpsa można porównać do tak rozbudowanego symulatora ? Idz sobie napie**alaj w bfa3 jak cie k***a stać na 8 dlc po 100 zł sztuka.

Ranger

2013-03-09, 17:32
Cytat:

Dla mnie coś co ma tekturową oprawę, postacie poruszające się jakby im ktoś w dupe kij wsadził, brak odpowiedniego modelu zniszczeń i słaba grafika TO NIE SYMULATOR.



Co za pie**olenie... A widziałeś kiedyś symulator np. Boeinga 747 ? Tam też masz kanciatą grafikę pełną pikseli, a wiele mniej ważnych jest uproszczone. Wiesz dlaczego ? Bo to symulator! I on nie ma za zadanie zachwycać grafiką tylko przedstawić lot samolotem jak najbardziej realistycznie, z zachowaniem wszelkich procedur i czynności jakie musi wykonać pilot podczas lotu.
Czy Operation Flashpoint/ARMA jest symulatorem ? Nie, ale jest najbardziej realistycznym shooterem, jaki do tej pory powstał. Kiedy ta gra cię wchłonie to nie ma znaczenia, że grafika jest kiepska, zdarzają się bugi, a odgłosy przelatujących pocisków brzmią jak pierdnięcia...
Zobacz sobie na youtube, jak zgrane teamy przeprowadzały specjalnie zaprojektowane zadania...
W skrócie - 25 kilometrów z buta w formacji bojowej, potem 4 minuty strzelania do niewidzialnego wroga i kolejne 35 minut zapie**alania do punktów zbornych. Wygląda to prawie jak nagrania z patrolów w Afganistanie za pomocą HelmetCam ;)

@Dust Devil
Nie zapominaj o świetnym soundtracku z ''Cold War Crisis''. Do dzisiaj bardzo często go słucham, a takie kawałki jak ''Snow Blades'' czy ''Lifeless'' zespołu Seventh skopały mi dupsko, a miałem 11 lat, kiedy w to grałem... Po prostu muzyka nadawała tej wspaniały klimat zimnej wojny choć pojawiała się w grze bardzo rzadko.
Niestety grę zj***ło polskie tłumaczenie - komunikaty ''Cholerna dwójka za tobą...''(Damn, two is down...) albo ''Kopiuję do dowódcy''(Copy to commander.) śnią mi się po nocach do dzisiaj...

sz...........an

2013-03-09, 17:40
Ale neeerdy.... wjechałem wam na ambicję pikselowych pocisków? :amused: nie ma już przymusowego woja to teraz będzie darcie koszul na ulubionej grze :mrgreen:

iMarcos

2013-03-09, 17:45
ARMA II jest dobra. W tej grze można odtwarzać takie akcje i sytuacje, których za ch*j nie uświadczysz w BF'ie (mimo, że to bardzo dobra gra). Więc szer.Lucjan oczywiście pie**oli farmazony. Ale wiadomo, każdy ma prawo do swojego zdania.

Tutaj takie krótkie video z akcji grupy ShackTac, gracz Dslyecxi. Polecam pooglądać jego filmy.



Adam1394

2013-03-09, 17:50


Kto nie grał, nie zrozumie...

szefooo

2013-03-09, 17:52
Obie gry są zajebiste i wasze słodkie pierdzenie tego nie zmieni. A COD ssie pałke.

iMarcos

2013-03-09, 18:00
Adam1394 czy ci ludzie z tego filmu dalej się umawiają na tego typu akcje ? Jest jakieś forum do tego ?

Adam1394

2013-03-09, 18:12
Tak, gramy co piątek. Nazwa grupy w pierwszych sekundach filmu.

oc...........an

2013-03-09, 18:14
Wszystkie filmiki klanowe które tu są udostępniane pokazujące "akcje, których w BF nie uświadczysz" już 10 lat temu widziałem na serwerach Cold War Crisis i Resistance... Na dodatek pakiet rozkazów ARMY jest okrojoną wersją, gdyż rozkazów w OFPie było tyle, że opanowanie całej dokumentacji i kombinacji wymagało około 40 godzin... ale za to później można było odpie**alać takie figury, że przeciwnik ciągle znajdował się pod ostrzałem i oskrzydleniem :3

Na dodatek ARMA jest o wiele bardziej widowiskowa i najczęściej sprzęt pomaga, ale stanowi raczej dodatek, podczas gdy pamiętam jak walczyłem w OFPie na Malden o Montignac przeciwko jakimś pajacom z niemiec (my byliśmy oczywiście Związkiem, a oni USA) i sytuacja była na tyle patowa, że nie byliśmy w stanie ruszyć o krok (jedna kula = śmierć, nie to co wasze ARMY), a szwaby nie były w stanie nas wypchnąć. Leżelismy na przeciwko siebie 2 godziny i tylko pozorowaliśmy manewry. I wtedy nadjechał BMP-1 (znaleziony na drugiej wyspie, Kołgujewie, i jazda do Montignac zajęła mu dwie godziny i pięć minut..,) uzbrojony w działko 30mm i w ciągu 2 minut byliśmy w centrum miasta... W ARMA dwóch żołnierzy jest w stanie rozerwać czołg na otwartym polu, przyjmując przy tym parę ran... W OFPie jak się widziało czołg to się sp***alało na teren zabudowany i próbowało zrobić zasadzkę i zawsze minowało się kluczowe węzły komunikacyjne.

No ale cóż, lud przemówił i teraz OFP to cień samego siebie, a Czesi z Bohemii uprościli grę, żeby podwyższyć sprzedaż :(

Kondra

2013-03-09, 18:17
DUST DEVIL napisał/a:


Reasumując: OFP:CWC to gra nie dla wszystkich, ale jeśli nauczycie się w nią grać, to później takie ARMY to w palcem w dupie będziecie przechodzić.



Tak, będziemy przechodzić gry multiplayer. :roll:

Adam1394

2013-03-09, 18:33
DUST DEVIL napisał/a:

Wszystkie filmiki klanowe...



Polecam zainstalować ACE2 do ArmA2. 1 kula we wrażliwe miejsce = śmierć.

BTW: Po co wydawane polecenia jakichkolwiek formacji jak gramy człowiek vs. człowiek gdzie wszystko mówi się przez radia/radiostacje? Po prostu trzeba ćwiczyć w grupach akcje/CQB/manewry/formacje i też się wymiata.

A tekst o tym, że w AII można BMP czy BTR'a w 2 osoby rozj***ć rozwalił mnie na łopatki kompletnie (no chyba że chodzi o rurę [ppanc.] to wtedy się zgadzam).


PS: j***ć żyda Lenina!