18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uważaj złoto....

T3RMINATOR • 2019-12-27, 17:17
... bo wpadniesz w błotko. Na filmie jeszcze słonik żyje. Niestety po 2 dniach utonął w błotnistym bagnie. Więcej treści pod filmem.



Słoniątko zmarło po utknięciu w indyjskim bagnie. Po 38 godzin po utknięciu w błocie 26 grudnia. Materiał ze wsi Kulharia w dzielnicy Korba w Chattisgarh pokazuje władze i mieszkańców skupionych wokół martwego ciała jumbo, które jest wciąż na bagnach.

Doniesiono, że słoń utknął od Wigilii do drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, kiedy zmarł.

Miejscowi i władze używali ciężkiego sprzętu, takiego jak kopacze, podczas próby odzyskania ciała, ale z powodu błotnistych warunków utrudniło to ratowanie, powodując, że spóźnili się, aby go uratować.

kulawiec

2019-12-28, 22:22
gnojarz napisał/a:

Człowiek to też zwierzę i to jedne z najgorszych



Ty na pewno.

ProVVe

2019-12-29, 18:14
muflonpl napisał/a:

I co k***a zal ci? Sam bym skosztowal schabu ze słonia
Jakie k***a bestialstwo jak sie sam w to bagno wpie**olil k***aaaa nie moge tych ekozjebów



Po pierwsze k***a to ch*j Ci do tego, ale ch*j znaj łaskę pana...
1- niech nie pie**ola że się starali jeśli tego nie czaisz powinno się chwycić cię za ryj i w tym błocie utopić
2- tak słoni mi szkoda jak każdego inteligentnego stwora czy człowieka (ty do nich nie należysz)
3- jakby padł, lwy go zaj***ly lub była specjalna hodowla jak fermy krokodyli to pewnie żebym spróbował mięsa...

Mam nadzieję, że pomogłem i ruszysz dupe kupić książkę zamiast pie**olic swoje "mądrości"

Halman

2020-01-05, 06:58
rip słonik