18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uważaj złoto....

T3RMINATOR • 2019-12-27, 17:17
... bo wpadniesz w błotko. Na filmie jeszcze słonik żyje. Niestety po 2 dniach utonął w błotnistym bagnie. Więcej treści pod filmem.



Słoniątko zmarło po utknięciu w indyjskim bagnie. Po 38 godzin po utknięciu w błocie 26 grudnia. Materiał ze wsi Kulharia w dzielnicy Korba w Chattisgarh pokazuje władze i mieszkańców skupionych wokół martwego ciała jumbo, które jest wciąż na bagnach.

Doniesiono, że słoń utknął od Wigilii do drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, kiedy zmarł.

Miejscowi i władze używali ciężkiego sprzętu, takiego jak kopacze, podczas próby odzyskania ciała, ale z powodu błotnistych warunków utrudniło to ratowanie, powodując, że spóźnili się, aby go uratować.

shoe5maker

2019-12-27, 18:14
"ciężkiego sprzętu, takiego jak kopacze" - znaczy się grubi ludzie z łopatami?

ProVVe

2019-12-27, 18:16
Mieli 2 dni i wiedzieli o wszystkim... Te k***y czekały, żeby go na schabowe przerobić... niech ciemnote wciskają w tym swoim zadupiu

poligon6

2019-12-27, 19:36
Ale sie wzruszyłem, aż mi sie srać zachciało. Tyle żarcia sie zmarnowało.

panar3

2019-12-27, 20:22
A mnie tam słonika szkoda. :-(

koliberk

2019-12-27, 21:32
Słoń to zwierzę, on nie umiera, słoń zdycha.

T3RMINATOR

2019-12-27, 21:39
shoe5maker napisał/a:

"ciężkiego sprzętu, takiego jak kopacze" - znaczy się grubi ludzie z łopatami?



A co żeś myślał że w tym gównostanie zamówią dźwig dla ratowania słoni których mają pod dostatkiem. A tak przerobią go na mydelniczki i meble z kości słoniowej.

kogut500

2019-12-27, 22:36
Ja rozumiem, ciapaki łby ucinaja, da silwy kroją się żywcem, to normalne i miłe dla oka, ale śmierć tego zwierzęcia to bestialstwo największego kalibru. Wszystkim tam zgromadzonym, za nieudolną próbę ratowania tego słonia, uciąłbym łapy i wyj***l w to bagno żywcem.

kulawiec

2019-12-28, 00:54
No dobra. Ale teraz to się ustawili w kolejce, żeby słonika walić w tyłek, czy o co chodzi?

konstantyn_pierdzipompka

2019-12-28, 07:18
koliberk napisał/a:

Słoń to zwierzę, on nie umiera, słoń zdycha.



pie**olisz synku.

GOLOP

2019-12-28, 12:35
Cytat:

Miejscowi i władze używali ciężkiego sprzętu, takiego jak kopacze, podczas próby odzyskania ciała, ale z powodu błotnistych warunków utrudniło to ratowanie, powodując, że spóźnili się, aby go uratować.



Czyżby zainspirował Ciebie fantastico??

Je...........ik

2019-12-28, 13:08
ProVVe napisał/a:

Mieli 2 dni i wiedzieli o wszystkim... Te k***y czekały, żeby go na schabowe przerobić... niech ciemnote wciskają w tym swoim zadupiu



I co k***a zal ci? Sam bym skosztowal schabu ze słonia

kogut500 napisał/a:

Ja rozumiem, ciapaki łby ucinaja, da silwy kroją się żywcem, to normalne i miłe dla oka, ale śmierć tego zwierzęcia to bestialstwo największego kalibru. Wszystkim tam zgromadzonym, za nieudolną próbę ratowania tego słonia, uciąłbym łapy i wyj***l w to bagno żywcem.



Jakie k***a bestialstwo jak sie sam w to bagno wpie**olil k***aaaa nie moge tych ekozjebów

LuuKaa

2019-12-28, 16:12
będzie słonina

fieryangel

2019-12-28, 17:03
koliberk napisał/a:

Słoń to zwierzę, on nie umiera, słoń zdycha.



Jeśli to łechta twoje człowiecze ego to spoko. Jeśli myślisz, że ludzie są lepsi od zwierząt, to mało jeszcze w życiu widziałeś, mało przeżyłeś...

gnojarz

2019-12-28, 21:28
koliberk napisał/a:

Słoń to zwierzę, on nie umiera, słoń zdycha.



Człowiek to też zwierzę i to jedne z najgorszych