18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Utylizacja Szkodnikow

maxkulczyk • 2022-06-29, 05:57
Odstrzał szkodników (coś jak stonka w rolnictwie) W tym przypadku DZIKI i parę KOJOTÓW .

Tak na marginesie OD RAZU MOWIE NIE DLA VEGAN CZY INNYCH "snowflaków" którzy przez pomyłkę pomylili sadola z pudelkiem, czy kwejkiem czy innym gównem i tu zaglądają !! :D








PS Jak ktoś będzie kiedyś w Texasie to można sobie kupić taka wyprawę w heli z AR'em w lapie i ponak***iac troche zamiast w Call of Duty :D

Karboksylator

2022-06-29, 21:21
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Ja pie**ole jak ja kocham wysyp niedoj***nych obrońców zwierząt, piszcie dalej proszę, jesteście dla mnie jak płaskoziemcy - ciężko uwierzyć, że istniejecie, a jednak to prawda XD Proponuje wypie**alać do dżungli lub lasu i zamieszkać tam ze swoimi ukochanymi pupilami - przeżyjecie jakieś 24h a po 2h będziecie płakusiać jak dzieci.



widzisz, ja nie jestem bezkrytycznym obrońcą zwierząt, rozumiem, że ludzie muszą jeść mięso, natomiast nie rozumiem polowań dla przyjemności.

~tedwaha

2022-06-29, 21:43
5:59 w pierwszym filmie xD j***ny sie o własne flaki wyj***ł :lol:

Skrzek007

2022-06-29, 21:59
Nie pie**olcie , zajebisty materiał. Do dziś pamiętam jak Cejrowski opowiadał, gdy po przylocie z USA w butach z aligatora musiał tlumaczyc durnemu celnikowi że buty kupił legalnie i zrobione są ze szkodnika z Florydy. :lol:

freddy.krueger

2022-06-29, 22:03
Jak zjedli te zwierzaki nie mam z tym problemu jeśli nie to ch*j im w ryje

Bendi

2022-06-29, 22:18
ma ktoś więcej takich filów?

lysymisio6969

2022-06-29, 22:18
mit2 napisał/a:

A jaki to problem przystosować lub kupić magazynki o odpowiedniej pojemności?



to jeszcze musiałbyś zmienić, przystosować mechanizm spustowy do tego, żeby możliwe było oddawanie pojedynczych strzałów, nie serii z dwu (właściwie to trzech bo jeden w komorze nabojowej a dwa w magazynku) nabojów. nie jest to trudne ale jaki sens zmniejszać wielkość magazynka do dwu naboi i jeszcze nie móc strzelać serią?

półautomaty są dobre na zbiorowe polowania, gdzie dynamicznie się strzela i możliwość szybkiego poprawienia decyduje o sukcesie.

robocop

2022-06-29, 23:33
Gdzie tam k***a jest pole? Jakakolwiek uprawa?

karaseka

2022-06-29, 23:33
k***a mieszkańcy bloków się odezwali, najwięksi obrońcy praw zwierząt i ekologii... Zapraszam do mnie na działkę na wioske, może spacer wieczorkiem, albo do sklepu jak piwka kraftowego zbraknie. Zmienicie zdanie...
Tego jest pełno, wszystko poryte i zniszczone.

Jak tacy pro natura to może rozliczymy się z zużytej wody? Pewnie co herbatka to inny kubek co?

luxpiotr

2022-06-29, 23:50
Z takim sprzętem to nawet ja mógłbym rusków napie**alać.

mit2

2022-06-30, 00:09
lysymisio6969 napisał/a:

to jeszcze musiałbyś zmienić, przystosować mechanizm spustowy do tego, żeby możliwe było oddawanie pojedynczych strzałów, nie serii z dwu (właściwie to trzech bo jeden w komorze nabojowej a dwa w magazynku) nabojów. nie jest to trudne ale jaki sens zmniejszać wielkość magazynka do dwu naboi i jeszcze nie móc strzelać serią


Broń samopowtarzalna jest dozwolona do polowań w Polsce, więc nie wiem skąd ten wywód. W naszym kraju kupno broni automatycznej do istna droga przez piekło, więc praktycznie nikt poza strzelnicami jej nie kupuje. Także nic nie trzeba przerabiać.
Nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd, mając szczątkowe pojęcie na dany temat.

lysymisio6969

2022-06-30, 06:21
mit2 napisał/a:

Broń samopowtarzalna jest dozwolona do polowań w Polsce, więc nie wiem skąd ten wywód. W naszym kraju kupno broni automatycznej do istna droga przez piekło, więc praktycznie nikt poza strzelnicami jej nie kupuje. Także nic nie trzeba przerabiać.
Nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd, mając szczątkowe pojęcie na dany temat.



ciocia wikipedia mówi, że:

Broń samopowtarzalna – broń automatyczna niewymagająca ręcznego przeładowania po każdym strzale[1]. Przeładowanie następuje automatycznie aż do czasu opróżnienia magazynka. Może strzelać wyłącznie ogniem pojedynczym. Do wyłączania po każdym strzale mechanizmu spustowego służy przerywacz. Aby oddać kolejny strzał, należy zwolnić i ponownie nacisnąć spust. Do broni samopowtarzalnej zalicza się większość pistoletów, a także niektóre strzelby, karabinki oraz karabiny (szczególnie wyborowe).

a tak na zdrowy rozum strzelanie z automatu na zbiorówce po prostu byłoby niebezpieczne

rafal_etz

2022-06-30, 08:18
Tak samo powinnni prowadzić odszczał Ukrainców, tacy sami szkodnicy jak dziki a nawet wieksi

mit2

2022-06-30, 13:13
lysymisio6969 napisał/a:

ciocia wikipedia mówi, że:


Z tym, że w Polsce nie poluje się z broni automatycznej. Nikt serią w dzika nie wali. Można co najwyżej właśnie samopowtarzalną polować.
Więc dalej nie rozumiem, dlaczego zacząłeś pisać o przerabianiu mechanizmu spustowego broni automatycznej, której i tak w praktyce nikt u nas nie kupuje.

niemymichalek

2022-06-30, 19:03
mit2 napisał/a:

Z tym, że w Polsce nie poluje się z broni automatycznej. Nikt serią w dzika nie wali. Można co najwyżej właśnie samopowtarzalną polować.
Więc dalej nie rozumiem, dlaczego zacząłeś pisać o przerabianiu mechanizmu spustowego broni automatycznej, której i tak w praktyce nikt u nas nie kupuje.



Raczej samoczynnej, broń samopowtarzalna to też broń automatyczna.