18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Utrata kontroli przy 140km/h

Lee225 • 2018-01-21, 20:49
Ładnie wyprowadził i nie pie**olcie ,że ASR, ESP i inne gówna... podstawowa zasada to brak paniki i kobiety za kółkiem. :smiechzula:


pakicito

2018-01-23, 14:43
Cytat:

Weź swojego grata i rozpędź się do 140km/h na autostradzie w takiej pogodzie i wykonaj gwałtowniejszy ruch. Oczywiście nie zapomnij o kamerce.

Zobaczymy czy należysz do grupy "każdy". Po tym co piszesz stwierdzam ,że popie**alasz jeszcze do gimnazjum, a jedyne czym jeździłeś to samochody w grach.


mam się narażać, żeby przekonać jakiegoś gimbola? chyba żartujesz :amused:

Kfffu

2018-01-23, 21:10
Czy ludzie twierdzący że ABS, ESP itp zrobiły tu 95 procent roboty w ogóle kiedykolwiek byli w takiej sytuacji ?

Systemy WSPOMAGAJĄ opanowanie samochodu a nie robią to za kierowcę. Jest granica gdzie system uchroni od utracenia trakcji po przekroczeniu której jesteś zdany na siebie i swoje umiejętności.

Piwko dla gościa za zimną krew i opanowanie auta!

Pr...........em

2018-01-23, 21:32
Specjaliści rajdowi widzę już się wypowiedzieli :D tylko wiedzę to chyba czerpiecie z "Szybkich i wściekłych". Które biegi się zmienia w autostradowej jeździe, z dziewiątego na dziesiąty? trzymajcie dalej łapsko na lewarku, będziecie mieli takie tempo reakcji jak typek co mu sarna wybiegła ale prawą rękę trzymał obok kierownicy (ch*j wie po co???) i zanim złapał porządnie kierę - było po aucie, jeździe i sarnie (był filmik na sadolu).

Cieszę się, że na co dzień nie muszę poruszać się po polskich drogach samochodem - ograniczam możliwość spotkania któregoś z mistrzów kierownicy.

pakicito

2018-01-24, 07:16
Cytat:

Czy ludzie twierdzący że ABS, ESP itp zrobiły tu 95 procent roboty w ogóle kiedykolwiek byli w takiej sytuacji ?


widocznie byli, wiele razy i jak tu ktoś wcześniej wspomniał, mając odpalone np. DTC w BMW trzeba się sporo natrudzić, żeby wpaść w ogóle w poślizg
jedyne co mogę przyznać gościowi, że nie zamknął oczu, jak to kobiety mają w zwyczaju :D

gupichuj

2018-01-24, 07:56
To ja jechałem tym kałdi i wszystkie systemy bezpieczeństwa miałem powyłączane.

RedIsGood

2018-01-25, 16:39
Rzeczywiście. W 17 sekundzie widać, że typ celowo odj***ł jakąś manianę. Odbił na maksa w lewo, zredukował i zaczął się cyrk.

Częściowo odpowiada to też na pytanie po ch*j on ma kamerkę nagrywającą wnętrze samochodu.

St...........on

2018-01-25, 20:45
forshow napisał/a:




Zwazywszy na fakt iz jest to wersja quattro [logo jest na listwie alu po stronie pasazera] to jest to skrzynia Tiptronic lub moze i juz S-tronic [DSG] - ciezko okreslic. Multitronic odpada, Sherlocku. :amused:



Spoko Watsonie, niestety nie posiadam Audioli aby dostatecznie być na topie w ich technologiach ;)

sqara napisał/a:



Najgorsze w tym wszystkim jest to, że piszesz pierdoły o których nie masz pojęcia. Zawsze obie ręce trzymasz na kierownicy, zmieniasz szybko bieg i ręka wraca na kierownicę a nie jakiejś masowanie gałeczki. Widzę przyzwyczajenia zostały u Ciebie mocno zakorzenione.

Najgorsze również w tym jest to, że niechcący dałem Ci za te pierdoły piwo



A ty co instruktor, czy egzaminator WORD'u? :amused: To może pare słów o ECOdriving'u? :amused:
Ja wolę w poślizgu kręcić jedną ręką, żeby się w drugą nie zaplątać :amused: