18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usuwanie wykałaczki ze stopy, w którą się wkłuła.

fantastico • 2018-11-20, 11:36
Panu w stopę wbiła się wykałaczka nie wiadomo w jakich okolicznościach, ale albo na nią stanął albo mu ją ktoś wbił bo innej rady nie ma, na pewno się z nią nie urodził. Wykałaczka wbita w stopę zaczęła powodować, że stopa się psuła i trzeba było ją wyciągnąć, żeby nie zepsuła się bardziej. Wykonywane są tutaj zabiegowe czynności mające na celu wyjęcie jej by nie była wbita. Wyjmujący Pan siedzi w kolorowych adidasach.


hardowski

2018-11-21, 01:00
Nie wiem co jest bardziej obrzydliwe - twój opis czy materiał? :wisielec:

Hokus3k

2018-11-21, 05:35
Parenascie lat temu wbilem sobie drzazgę w łydkę podobnej wielkosci. Weszła bardo głęboko i nie dalem rady jej wyciągnąć. Po 2-3 dniach jak rana zaczęła ropieć to po malych uciśnięciach sama wyskoczyła :D

pablohasan

2018-11-21, 10:03
Myślałęm że z rany wyjdzie Tomasz Karolak albo ten co grał papieża...

xxwolverinexx

2018-11-21, 10:17
gray901 napisał/a:

On nie chodził z tym rok, tylko z tego co mówi jakieś 36 dni. Na rok mu wyznaczyli termin na chirurgiczne usuwanie tego czegoś. Po roku to by mu stopa zupełnie zgniła.



Tak masz rację, pan na końcu mówi, że "Łan jer for appointment", jestem gupi i nie słyszę :)

jbone

2018-11-21, 17:35
mi się paznokieć wrzynał na kciuku nogi. ,zrobił się szpikulec .bolało mnie jak cholera ale organizm sam wypchnął go w asyście ropy.dziwi mnie że kawałka drewna nie potrafił wyrzucić.

bez888

2018-11-21, 20:44
niestety ale miałem taką drzazgę w dupie robiąc wślizg na hali grając w gałę... wiem jak to brzmi.

rogacz

2018-11-22, 01:10
Ktoś się orientuje czym lekarz ranę wysmarował?

~mg_schutze

2018-11-22, 20:47
Wlazłem kiedyś w jakieś krzaki z kolcami w lesie i w udo wbiłem sobie cos koło 1,5 cm kolca wylazł po kilku dniach jak u Hokus3k, rozwaliłem nożem wejście bo się zasklepiło i jak pryszcza wycisnąłem :)

Dupaapud

2018-11-22, 20:48
The_Generat napisał/a:

"Fakt nr. 1 - Fantastico nazywa się Maciej. "

a jak ma na imię ?



Nie bądź taki mądry, bo cie pająk za obraz wciągnie :)

Hokus3k napisał/a:

Parenascie lat temu wbilem sobie drzazgę w łydkę podobnej wielkosci...



Łydka była podobnej wielkości? Po ch*j taka informacja :)

PanZorro

2018-11-23, 11:08
Kiedys plywalem w jeziorze i zahaczylem o metalowy drut od boi. Wizyta u lekarza, ogledziny i zastrzyk. Po 2 miesiacach z zagojonej rany wyszedl mu 1,2 cm drucik. Wiec wcale mie nie dziwi ten filmik. W sumie to mam wysoki prog bolu, nie biore znieczulenia u dentysty, bo i tak nic nie czuje.