18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usuwanie łupieżu

~Sunday • 2019-11-08, 18:18

Dość satysfakcjonujące :>

syga92

2019-11-08, 23:15
Żona mi tak robi, bo też mam łupież. Sprawia mi to przyjemność i zwykle wtedy zasypiam

Andrzejas

2019-11-09, 02:57
Ale lisa obdarli ze skóry! :roll:

vass

2019-11-09, 04:31
Generalnie łupież się leczy, a nie usuwa :)

Pimplepooper

2019-11-09, 07:55
~Velturałkę napisał/a:

Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.
Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



Nie wiem czy wiesz, ale jeśli trądzik jest wynikiem zmian hormonalnych (a te występować mogą przez całe życie) to dermatolog nic nie poradzi. Zapisze milion opakowań antybiotyków i maści steroidowych, które zamienia florę jelitowa w pył a skórę w pergamin i tylko wszystko nasili, bo zdrowe jelita są potrzebne dla równowagi hormonalnej. Trądzik często też jest odzwierciedleniem zanieczyszczonego środowiska, w którym żyjmy, ale tak, można żyć nadal w przekonaniu, że wystarczy odwiedzić lekarza , wziąć magiczną tabletkę i wszystko zniknie...

~Velture

2019-11-09, 09:00
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ten szampon to desmoxan......



Nie. Desmoxan czy jakoś to ten drugi. Ja mówię o tym w pomarańczowym opakowaniu. Jak miałem 10 lat to moja świnka morska dostała jakiejś łuszczycy czy innego gówna i w aptece kupowałem.

Tak czy owak jak widzę kogoś z łupieżem to mi niedobrze się robi. Podobnie jak widzę kogoś kto ma na ryju więcej trądziku niż mordy. Też k***a miałem trądzik w okresie dojrzewania jak inni tylko w odróżnieniu od wszystkich co mieli wyj***ne i mają teraz kratery na ryju poszedłem k***a do apteki i powiedziałem babce aby mi dała coś. Nie trzeba nawet iść do lekarza tylko ruszyć dupsko do apteki. Dostałem, użyłem i po paru dniach nie było. Czary, k***a, mary.

Masz łupież? Idź k***a i coś z tym zrób. Obrzydliwe jest dodatkowo jak ktoś z długimi włosami płci męskiej ma łupież. k***a to nie lata 60-70 j***ny brudasie. Zetnij włosy i wyglądaj jak facet a nie jak baba bo k***a lubisz słuchać jak ktoś drze ryja do mikrofonu.

Pimplepooper napisał/a:

bla bla bla



Nie wiem czy wiesz ale istnieją probiotyki, które się bierze właśnie na problemy z florą bakteryjną w jelitach.


Pięknie się daliście sprowokować. Osoby które się myją i nie mają łupieżu równo olały mój post ale każdy brudas od razu się dopie**olił broniąc swojego syfu na głowie.

francuz5555

2019-11-09, 10:05
Cytat:

Pięknie się daliście sprowokować. Osoby które się myją i nie mają łupieżu równo olały mój post ale każdy brudas od razu się dopie**olił broniąc swojego syfu na głowie.


Nie chcesz kandydować do sejmu ? Kurewstwo umysłowe i dno intelektualne, które sobą reprezentujesz, daję tobie idealne podstawy do ubiegania się o mandat. Uważasz, że każdy się nie myję i dla tego ma prycze i łupież ? Wiele osób ma problemy hormonalne, zdrowotne w tym poważne choroby przewlekłe, takie jak np. niedoczynność tarczycy. Takie osoby mogą obciąć się na łyso, myć 10 raz głowę dziennie i tak będą mieć pryszcze oraz łupież na głowie. Twoje posty są po prostu żałosne :-/ .

M4tt

2019-11-09, 10:22
Chcecie się pozbyć łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry to polecam Green pharmacy z cynkiem i dziegieciem brzozowym. Tylko to mi pomogło a kosztuje 6-7 zł.

Diggerx

2019-11-09, 11:01
k***a obejrzałem to i teraz wydaje mi sie, że mnie głowa swędzi

~Velture

2019-11-09, 13:18
francuz5555 napisał/a:

Nie chcesz kandydować do sejmu ? Kurewstwo umysłowe i dno intelektualne, które sobą reprezentujesz, daję tobie idealne podstawy do ubiegania się o mandat. Uważasz, że każdy się nie myję i dla tego ma prycze i łupież ? Wiele osób ma problemy hormonalne, zdrowotne w tym poważne choroby przewlekłe, takie jak np. niedoczynność tarczycy. Takie osoby mogą obciąć się na łyso, myć 10 raz głowę dziennie i tak będą mieć pryszcze oraz łupież na głowie. Twoje posty są po prostu żałosne .



No. Zgadzam się. Tak samo jak spasione świnie co wyglądają jak tydzień przed ubojem, które są spasione jak jasny ch*j bo tarczyca albo grube kości itp.
Tak, znamy te wymówki. Podobnie jak dziecko jest debilem to łatwiej rodzicowi przeboleć dysmózgię potwierdzoną papierem niż przyznać się do tego, że jego bąbelek to zwyczajny kretyn.
Dodałbym do tego jeszcze, że 99% osób z syfem na mordzie albo z innymi syfami nie idzie nigdy do lekarza aby cokolwiek z tym zrobić tylko w najlepszym wypadku poszuka pie**olenia szamanów w internecie.

Abyś miał jasność sytuacji: jeśli masz więcej syfów na mordzie niż twarzy albo łupież powodujący konwulsje u innych to jeśli faktycznie ktoś był u lekarza specjalisty i leczenie nie pomaga to powiem "masz rację. mój błąd.". Problemem jest to, że te brudasy nic z tym nie robią albo w najlepszym wypadku kupią head&shoulders w rossmanie i umyją nim łeb raz na ruski rok oczekując poprawy w 5 minut.

Ludzie po prostu lubią wymówki. Wiem bo byłem gruby jak jasna p*zda i grubasy zawsze ale to k***a zawsze mają jakąś wymówkę na bycie pie**olonym tucznikiem. Każdy k***a jeden jakąś bzdurną historyjkę pie**oli, że k***a geny, tarczyca, nic nie je a tyje, wszystkie diety wypróbował i nic nie pomaga.
Zaskoczę was ale prawa fizyki zaprzeczają takim teoriom.

Znam taką jedną osobę z cukrzycą. Zawsze była gruba i zawsze znajdowała wymówkę na otyłość.
Dostała cukrzycy i wini wszystko oraz każdego poza sobą. Do tego kiedy zadasz pytanie robiąc kawę/herbatę czy posłodzić to nagle wielkie oburzenie majestatu, że jakim prawem takie pytanie skoro cukru nie wolno a jednocześnie masz w głowie setki obrazów kiedy po zdiagnozowaniu cukrzycy i przyjmowaniu zastrzyków z insuliną ta osoba wpie**alała od ch*ja słodyczy i dalej wpie**ala. Łyżeczka cukru do filiżanki herbaty k***a ŹLE! SZATAN! ale wpie**alanie pół kilo tortu ociekającego cukrem to o ch*j nam wszystkim chodzi bo przecież tort/ciasto jest owocowe a owoce to witaminy i taki cukier się nie liczy.

Tak, to brzmi dokładnie tak absurdalnie jak ma to miejsce w rzeczywistości. Do tego ciągłe narzekanie na swój stan zdrowia zwalając winę na każdego. Każdy winien tylko nie osoba która miała wyj***ne na swoje zdrowie od 40 lat. Oczywiście też narzekanie jaka to insulina jest droga a na pytanie czemu k***a ważąc 2-3x tyle co się powinno dalej wpie**ala się jak j***na świnia to i czemu jak od 20 lat mówi się aby k***a mać się ktoś ogarnął to słyszę magiczne "pierwsze słyszę. ja to tyle co wróbelek jem". Faktycznie. Wróble wpie**alają bodajże 50% swojej masy dziennie. Zgodzę się z tym.

camson

2019-11-09, 14:02
~Velturałkę napisał/a:

Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.
Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



Sądziłem, że nie można mieć IQ niżej poziomu płyty chodnikowej. A jednak...

pusifer

2019-11-09, 14:16
Velturałkę napisał/a:

Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.
Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



Pozwól, że ustosunkuje się do Twojej wypowiedzi -
Nie zesraj się.

Moca172

2019-11-09, 15:09
Velturałkę napisał/a:

No. Zgadzam się. Tak samo jak spasione świnie co wyglądają jak tydzień przed ubojem, które są spasione jak jasny ch*j bo tarczyca albo grube kości itp.
Tak, znamy te wymówki. Podobnie jak dziecko jest debilem to łatwiej rodzicowi przeboleć dysmózgię potwierdzoną papierem niż przyznać się do tego, że jego bąbelek to zwyczajny kretyn.
Dodałbym do tego jeszcze, że 99% osób z syfem na mordzie albo z innymi syfami nie idzie nigdy do lekarza aby cokolwiek z tym zrobić tylko w najlepszym wypadku poszuka pie**olenia szamanów w internecie.
Abyś miał jasność sytuacji: jeśli masz więcej syfów na mordzie niż twarzy albo łupież powodujący konwulsje u innych to jeśli faktycznie ktoś był u lekarza specjalisty i leczenie nie pomaga to powiem "masz rację. mój błąd.". Problemem jest to, że te brudasy nic z tym nie robią albo w najlepszym wypadku kupią head&shoulders w rossmanie i umyją nim łeb raz na ruski rok oczekując poprawy w 5 minut.
Ludzie po prostu lubią wymówki. Wiem bo byłem gruby jak jasna p*zda i grubasy zawsze ale to k***a zawsze mają jakąś wymówkę na bycie pie**olonym tucznikiem. Każdy k***a jeden jakąś bzdurną historyjkę pie**oli, że k***a geny, tarczyca, nic nie je a tyje, wszystkie diety wypróbował i nic nie pomaga.
Zaskoczę was ale prawa fizyki zaprzeczają takim teoriom.
Znam taką jedną osobę z cukrzycą. Zawsze była gruba i zawsze znajdowała wymówkę na otyłość.
Dostała cukrzycy i wini wszystko oraz każdego poza sobą. Do tego kiedy zadasz pytanie robiąc kawę/herbatę czy posłodzić to nagle wielkie oburzenie majestatu, że jakim prawem takie pytanie skoro cukru nie wolno a jednocześnie masz w głowie setki obrazów kiedy po zdiagnozowaniu cukrzycy i przyjmowaniu zastrzyków z insuliną ta osoba wpie**alała od ch*ja słodyczy i dalej wpie**ala. Łyżeczka cukru do filiżanki herbaty k***a ŹLE! SZATAN! ale wpie**alanie pół kilo tortu ociekającego cukrem to o ch*j nam wszystkim chodzi bo przecież tort/ciasto jest owocowe a owoce to witaminy i taki cukier się nie liczy.
Tak, to brzmi dokładnie tak absurdalnie jak ma to miejsce w rzeczywistości. Do tego ciągłe narzekanie na swój stan zdrowia zwalając winę na każdego. Każdy winien tylko nie osoba która miała wyj***ne na swoje zdrowie od 40 lat. Oczywiście też narzekanie jaka to insulina jest droga a na pytanie czemu k***a ważąc 2-3x tyle co się powinno dalej wpie**ala się jak j***na świnia to i czemu jak od 20 lat mówi się aby k***a mać się ktoś ogarnął to słyszę magiczne "pierwsze słyszę. ja to tyle co wróbelek jem". Faktycznie. Wróble wpie**alają bodajże 50% swojej masy dziennie. Zgodzę się z tym.




Dobrej kawy lub herbaty nie słodzimy. A tak poza tym nie zesraj się.

;-)

Presty

2019-11-09, 19:12
~Velturałkę napisał/a:

Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.
Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



Jesteś głupi jak skurywyn i prymitywny niepypowiedzianie.
A masz jakiś rady dla tych, którzy mają garba, paraliż albo raka ?

Andrzejas

2019-11-10, 02:17
francuz5555 napisał/a:

(...) Takie osoby mogą obciąć się na łyso, myć 10 raz głowę dziennie i tak będą mieć pryszcze oraz łupież na głowie. (...)


Nie ma na świecie łysego z łupieżem, a jeśli jest, to jest on jego słodką tajemnicą.

krasnal_hałabała

2019-11-11, 19:28
~Velturałkę napisał/a:

Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.
Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



A miesiąc temu to narzekałeś na to że ludzie chodzą do lekarza z byle pierdołą i blokują kolejki a teraz to, ludzie chodzą do lekarza z pierdołami, źle, nie chodzą z pierdołami, też źle, to co cię w końcu zadowoli?